Forum Forum inwestycyjneForex

irons------------prosba marek tara lub ela doradzcie

irons------------prosba marek tara lub ela doradzcie

irons45 / 2009-07-17 18:55
jakis bank ktory daje dobre ceny bo wy zakladaliscie w tym roku konta?????
Wyświetlaj:
dolce vita / 2009-07-18 11:37
irons45 - dzięki z Twoją pomocą może czegoś się dowiem , ostatnio zauważyłem ,że lepiej bym wyszedł na handlu walutom ,niż gnieceniu tego mojego importu - kasa niezła ,ale już nie ma takich kokosów jak rok czy dwa do tyłu .Teraz lepiej wykorzystać wakacje w pełni - zacząć się uczyć od nowa , poznawać nowe technologie ,nowe możliwości - może spróbuje stracić trochę grosza na forexie .Jest tu też założony wątek z pytaniem o platformy jakich używacie ,ale fachowcy milczą i znowu przyjdzie nam początkującym zapłacić frycowe - normalka na początku pewnie każdy i w każdej dziedzinie dał dupy jak coś zaczynał - chyba ,że urodził się gieniusiem !!!
jolka tara / 83.26.205.* / 2009-07-18 12:35
Witam ja mam konto w Alior Bank gdzie sa mniejsze spread niz w BP ,poza tym mozna załozyc autodealing i wykonywac tranzakcje kupno.sprzedaz walut przez internet co jest duzym plusem.Oczywiscie im wieksza kwota sie dysponuje tym mniejszy jest spread . pozdrawiam
dolce vita / 2009-07-18 14:38
Dzięki Jolu za sugestię .Czy jak na razie jesteś zadowolona z tego banku czy też jeszcze szukasz czegoś lepszego? Widzisz w BP nie widzą różnicy czy ja chcę kupić 15k czy 100k euro to dają te same warunki a mam z nimi (co prawda od nie dawna) umowę na waluty .
Czy w Alior Banku autodealing jest podobną usługą do handlu na platformie - czy to działa inaczej .Ja często potrzebuję waluty często do ręki do transakcji gotówkowych a kantor to dla mnie nie najlepsze miejsce do takiej transakcji-raz ,że nigdy na miejscu nie maja 100k euro tylko trwa to dwa ,trzy dni aż mi uzbierają to jeszcze spread jest nie najciekawszy - u nich nigdy nie ma waluty w tym najlepszym momencie do kupna . Proszę jeszcze o jakieś spostrzeżenia za co dziękuję z góry -

niech słońce będzie z Wami.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy