irons do maksa

irons45 / 2009-09-18 11:23
ja wiem ze to gbp pokochales ale pamietaj jesienia zaczniesz kochac juz inna??????????????????? ha ha ha ha walute oczywiscie zdrowka dla dzieciaczkow zycze
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-09-18 11:37 / Tysiącznik na forum

ja wiem ze to gbp pokochales ale pamietaj jesienia zaczniesz kochac juz
inna??????????????????? ha ha ha ha walute oczywiscie zdrowka dla dzieciaczkow zycze


Dzięki Irons... ale się mylisz - zawsze kochałem dolara... :-) i nie ma nic przyjemniejszego niż jazda w dół na kablu i edku (teraz się trochę zbuntowali...)

Pozdrawiam
zielona_wrozka / 2009-09-18 11:56 / Bywalec forum

nie ma nic
przyjemniejszego niż jazda w dół na kablu i edku

Maks, zawsze możesz spróbować EUR/GBP, USD/CHF, USD/CAD. Na Bloombergu gadają o rychłym parytecie na tych parach. Tylko jakoś nikt nie mówi o parytecie na EUR/USD.
Maks_ / 2009-09-18 12:02 / Tysiącznik na forum

Na Bloombergu gadają o rychłym
parytecie na tych parach. Tylko jakoś nikt nie mówi o parytecie na EUR/USD


Parytet na EUR/GBP praktycznie jest przesądzony (nad "funciakiem" naprawdę zbierają się czarne chmury)... Parytety na USD/CHF i USD/CAD można włożyć tam, gdzie radził Maniek... a czas na parytet EUR/USD przyjdzie w świetle zbliżających się problemów strefy Euro...
lughis / 2009-09-18 12:17 / Bywalec forum
a na razie na pocieszenie masz prognostyk saxobanku -----
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e227006f0f20a28.html
irons45 / 2009-09-18 12:25 / BAKSIK ZIELONYCH
fakt to jest piekne i mi pasi :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy