Forum Forum inwestycyjneForex

irons do wszystkich

irons do wszystkich

irons45 / 2009-05-29 20:47
za duzo osob mnie o to pyta ja nie jestem wrozbita ............ nie napisze nikomu na poczte???????????????? kiedy wchodzic w dolara kierunek glowny na eur-dol jest podany i dopoki nie bedzie zmiany patrzymy na rope i na eur-dol i na to co dzieje sie na gieldzie, na trendy i to wszystko ?opor w maju najnizej dolar byl po 3.13 najwyzej bylo chyba 3.36 /mozna sobie zerknac na wykres/ i to jest wskazowka co i jak, bo by pracowac na krotko w zasadzie codziennie kurs rozni sie o 4-5 groszy stosowac zasade 3 dni w gore i 3 w dol i tyle nie bede ciagle uczyl i powtarzal regul
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-29 23:09 / Pogromca jeleni
za parę lat.......jak znalazł................hahahaha - milego wypoczynku majko
greenstar / 2009-05-29 23:07 / Pogromca jeleni
hahaha ...............sierotko, milego weekendu.........................:))))))
greenstar / 2009-05-29 22:59 / Pogromca jeleni
irons45 wiesz w czym istota sprawy........kobiety trzeba lubić.a nie się ich bać.................my od razu to wyczuwamy...............ci co się boją kobiet są w stosunku do nich -nawet w zwracaniu się do nich - agresywni..........................
marta zb / 2009-05-30 01:36
o to prawie tak jak sierotka hehehe. Pozdrawiam :)
tara / 2009-05-31 01:21 / Tysiącznik na forum
Majka i Marta to tylko my zostałysmy z kobiet co nie chcemy sie poddac.Majka napisałam Ci na poczte moj ogolny zarobek. pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-29 23:03 / Tysiącznik na forum

irons45 wiesz w czym istota sprawy........kobiety trzeba lubić.a nie się ich
bać.................my od razu to wyczuwamy...............

no.......:)
greenstar / 2009-05-29 22:35 / Pogromca jeleni
irons45..............hahahah........................ale kobiety i tak będą Ciebie słuchać...................hahaha
irons45 / 2009-05-29 22:56 / BAKSIK ZIELONYCH
wiesz w zyciu i otoczeniu kobiety zawsze jest taki facet ktorego kobiety lubia to zadna zarozumialosc to pewnosc dojrzalego faceta JA zawsze mialem z tym problem, ja jak ja ale kobieta z ktora bylem LUB JESTEM TO NAJSZYBCIEJ ZAUWAZA HA HA HA HA
majka z bankiera / 2009-05-29 22:53
Oczywiście , że będą słuchać, mało tego polecenia wykonywać ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki irons za rade, dzisiaj byłabym w plecy ok.8 tyś.gdybym wczoraj nie sprzedała.
Miłego wędkowania dla fanów i niedeszczowego wekendu dla wszystkich. Pozdrawiam Majka
sierota marycha / 2009-05-29 20:53 / Tysiącznik na forum

za duzo osob mnie o to pyta ja nie jestem wrozbita ............

no dobra, wszystko jasne, a jakie beda numery na sobotnie losowanie duzego lotka ?!
gg5 / 2009-05-29 21:17 / Bywalec forum
witam serdecznie wszystkich Ja tez chcialabym to wiedziec u naas az 2 mil do wygrania ale chcialam powiedziec milego weekendu dla wszystkich pozdrawiam
kara z bankiera / 2009-05-29 20:58 / Bywalec forum
Sierotka , ja też jestem zmęczony ,ale odpaliłem forum bo chciałem przy szklaneczce się zrelaksować - a ty prowadzisz "walkę podjazdową " ;)
sierota marycha / 2009-05-29 21:07 / Tysiącznik na forum

Sierotka , ja też jestem zmęczony ,ale odpaliłem forum bo chciałem przy szklaneczce się
zrelaksować - a ty prowadzisz "walkę podjazdową " ;)

relaksuj sie, ja jeszcze pracuje
kara z bankiera / 2009-05-29 21:18 / Bywalec forum
Wiem ,że mamy inny cykl pracy - a aktualny okres na finansach to lepszy niż skoki na bangee .
życzę powodzenia na parach i pozdrawiam - muszę wyłączyć synapsy ;)

Kara
irons45 / 2009-05-29 22:30 / BAKSIK ZIELONYCH
jakby ktos o tym zapomnial to kule i wrozy doskonale sierotka prosze jego sie radzic ha ha ha ha on wie na pewno chciales to masz ------------------- sierota marycha [ Tysiącznik na forum ]
sierota marycha / 2009-05-29 23:01 / Tysiącznik na forum

jakby ktos o tym zapomnial to kule i wrozy doskonale sierotka prosze jego sie radzic ha
ha ha ha on wie na pewno chciales to masz ------------------- sierota marycha [
Tysiącznik na forum ]

niestety juz nie mam kuli, odnioslem do parku i rzucilem w krzaki, juz po kryzysie i teraz calkowicie poswiecam sie sportom wodym, no to pa robaki......:)
majka z bankiera / 2009-05-29 23:08
Wezmę latrkę i idę do parku szukać kuli, gorzej jak ktoś zabrał kto nie czyta tego forum i nie będzie wiedział co z nią zrobić, ale mimo to idę szukać już mnie nie ma nara ha ha ha ha.............:)
sierota marycha / 2009-05-29 23:18 / Tysiącznik na forum

Wezmę latrkę i idę do parku szukać kuli, gorzej jak ktoś zabrał kto nie czyta tego forum
i nie będzie wiedział co z nią zrobić, ale mimo to idę szukać już mnie nie ma nara ha ha
ha ha.............:)

Majka......poszukamy razem........:)
majka z bankiera / 2009-05-29 23:23
Sierotka......... jak my pójdziemy razem to napewno nie znajdziemy...........:)
sierota marycha / 2009-05-29 23:30 / Tysiącznik na forum

Sierotka......... jak my pójdziemy razem to napewno nie znajdziemy...........:)

nie pojdziemy znalesc a szukac.....bedzie romatycznie.....:)
majka z bankiera / 2009-05-29 23:40
wlaśnie tego szukania się boję.......)
sierota marycha / 2009-05-30 00:40 / Tysiącznik na forum

wlaśnie tego szukania się boję.......)

buahahaha.....nie boj sie......przeprowadze ciebie przez morze sucha noga :)
irons45 / 2009-05-30 00:05 / BAKSIK ZIELONYCH
wiecie co zawsze mnie intrygowalo jak z kims pisze jak ktos wyglada jak sie usmiecha a tu jest to zbyt trudne zmykam spac w parku za zimno na szukanie dobranoc wszystkim i milego weekenduuuuuuuuuuuuuuu
sierota marycha / 2009-05-30 00:42 / Tysiącznik na forum

wiecie co zawsze mnie intrygowalo jak z kims pisze jak ktos wyglada jak sie usmiecha a
tu jest to zbyt trudne zmykam spac w parku za zimno na szukanie dobranoc wszystkim i
milego weekenduuuuuuuuuuuuuuu

a mnie intryguje, co bedzie jak Bilderbergowie w sobote zdecyduja sie wymienic USD na AMERO.......kiepsko to widze......i milego weekendu bo jest o czym myslec....buahahaha
kara z bankiera / 2009-05-29 20:50 / Bywalec forum
Elegancko wyjaśnione , jesteś dobrym pedagogiem .!!
Nic dodać - nic ująć !!!

pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy