Forum Forum inwestycyjneForex

irons45 do sieroty

irons45 do sieroty

irons45 / 2009-06-15 21:46
nie wdawaj ty sie z tymi cieniasami w te gadki bo te matoły specjalnie cie podpuszczaja z zazdrosci ze nie wiedza w sumie co ty tu piszesz o kierunku daj se p na wstrzymanie tak jak ja ani ich glupot nie kom,entuje juz ani nie czytam bo co on takiego moze mi powiedziec ze jest trol chyba tylko tyle
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-06-15 21:55 / Tysiącznik na forum

nie wdawaj ty sie z tymi cieniasami w te gadki bo te matoły specjalnie cie podpuszczaja

w wolnej chwli staram sie reformowac aby przywrocic spoleczenstwu......moze cos z nich jeszcze bedzie....blehehehehe
irons45 / 2009-06-15 22:01 / BAKSIK ZIELONYCH
wg mnie to szkoda na nich czasu przeciez te teksty w sumie identyczne leca co miesiac nawet nie potrafia sklecic nic innego niz do tej pory tylko te same bzdety =---------wiesz kto na bankierze tak pisal bo ja pamietam ty pomysl to tez zalapiesz to ten sam styl lajzy ktora niby miala zniknac z forum
sierota marycha / 2009-06-15 22:04 / Tysiącznik na forum

wg mnie to szkoda na nich czasu przeciez te teksty w sumie identyczne leca co miesiac
nawet nie potrafia sklecic nic innego niz do tej pory tylko te same bzdety
=---------wiesz kto na bankierze tak pisal bo ja pamietam ty pomysl to tez zalapiesz to
ten sam styl lajzy ktora niby miala zniknac z forum

wiem i dzisiaj pisalem o tym Green, zbiezna skladnia i retoryka a szczegolnie jeden charakterystyczny szczegol...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy