Forum Forum inwestycyjneForex

IRONS45 DO wszystkich o dolarze I O KURSIE

IRONS45 DO wszystkich o dolarze I O KURSIE

irons45 / 2009-07-20 21:42
to ze dolar moze spasc nawet do 1.45 to z nas kazdy w sumie wiedzial ale w marcu NIE UWIERZYLBYM ze spadnie az do ponizej3 zl JUZ w lipcu to niestety musze szczerze przyznac ze nie wierzylem liczylem minimum na 3.10a ze az tak to troszke szok poniewaz zawsze robic lubie na krotko to od dawna staram sie nie wypowiadac o dluzszsych terminach i kursach RYNEK JEST RYNKIEM JA JEDNAK CALY CZAS MYSLE ZE bedzie odwrot i kurs dolara urosnie Z TYM ZE DO JAKIEJ WYSOKOSCI TEGO JUZ TERAZ NIE UMIEM POWIEDZIEC BO TO KTOS MOZE WIE JA NIE WIEM?????/
Wyświetlaj:
Martinus77 / 2009-07-20 21:58
Spoko ja tez wole kortkie tranzakcje i teraz troche jestem w kropce... kurs negocjowany mam przy 50K$. Mam nadzieje ze jednak bedzie odbicie i nie bedzie sie to ciagnac tygodniam:-)
sierota marycha / 2009-07-20 22:05 / Tysiącznik na forum

Spoko ja tez wole kortkie tranzakcje i teraz troche jestem w kropce... kurs negocjowany
mam przy 50K$. Mam nadzieje ze jednak bedzie odbicie i nie bedzie sie to ciagnac
tygodniam:-)

teraz czekamy na zakonczenie w okolicy 1.43, nastepnie na 3-y falowa korekte w kierunku 1.41 i z tego poziomu wsiadamy na dlugie na 3-ch falach w okolice 1.44/1.45, jezeli nie bedzie zbednego szumu na rynku to tak powinna wygladac trasa, a para powinna obrocic ten dystans stosunkowo szybko
sierota marycha / 2009-07-20 21:49 / Tysiącznik na forum
przy okazji napisze ci na @ aby uniknac zbednego halasu za sprawa ten-teges i podobnych aparatow, a w temacie PLN realne sa prognozy publikowane swego czasu wspolnie z Mankiem, siegnij pamiecia wstecz, to tyle
irons45 / 2009-07-20 22:01 / BAKSIK ZIELONYCH
sierota ja to gdzies mam zapisane te twoje 1.45 chyba w marcu ale po co durniom tlumaczyc tu chodzi o co innego to ze kurs zejdzie ponizej 3 zl w to to nie uwierzylbym ale kazdy moze sie pomylic w sumie nikt tego az tak dokladnie nie umie przewidzic ja mowie szczerze pracuje na zlotym a nie liczylem ze tyle spadnie tobie I NIE tylko ja nie liczylem tak samo bylo odwrotnie nie wierzylem ze urosnie do 3.94 tak szybko i co z tego tobie kurs zlotego zwisa tylko nie rozumiem tych durni bo czepiaja sie ciebie jakbys ty mial cos do czynienia ze zlotowka???????????????/// A NIE BAXA WIESZ DLACZEGO BO BAX ZNIKL HA HA HA a oni czepiaja sie niku ha ha ha
sierota marycha / 2009-07-20 22:10 / Tysiącznik na forum

a oni czepiaja sie niku ha ha ha

jak kundel zerwany z lancucha nogawki....wszystko jasne

p.s. a co bedzie jak EUR spadnie ponizej parytetu, tez wylegna na forum z piana na pyskach....chyba nie...bo, aby odszczekac wlasny jazgo trzeba miec jaja...a tym kundlom ich wyraznie brakuje, to tyle w temacie:)
ten sam korfanty / 83.29.121.* / 2009-07-20 22:05

oni czepiaja sie niku ha ha ha

Tak to oni winni, oni sie czepiaja hahahaha
paranoja... do kwadratu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy