Forum Forum inwestycyjneForex

irons45 dzis przemowa SKRZYPKA

irons45 dzis przemowa SKRZYPKA

irons45 / 2009-07-20 11:28
LECZY ROSTOWSKIEGO I NASZ RZAD Z OSTATNICH KŁAMSTW O WEJSCIU DO ERM2 I O NASZEJ KASIE kto chce to tvn teraz
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-07-20 21:24 / Pogromca jeleni

80.51.55.* | Łalet

Ty to masz wyczucie czasu.i taktu....dyskusja juz jest skonczona...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a po pijaku.to mozemy o polityce i .jeszcze o czyms pogadac...................
sierota marycha / 2009-07-20 21:37 / Tysiącznik na forum

Ty to masz wyczucie czasu.i taktu....dyskusja juz jest skonczona...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a po pijaku.to mozemy o polityce i .jeszcze o czyms pogadac...................

prowokuje i tyle w temacie....rozbawil mnie piszac, jakobym wypowiadal sie w temacie GPW....za 15-e minut wymysli cos innego....:)
greenstar / 2009-07-20 16:41 / Pogromca jeleni

Łalet.

tak.......od razu chce sie zyc po przeczytaniu twoich merytorycznych postow..........
hahahahahahaha..............
sierota marycha / 2009-07-20 11:44 / Tysiącznik na forum
nic nowego:) zapewenienia o wejsciu do erm2 mozna traktowac juz jedynie w kategoriach pijanych rozmow na imieninach u cioci...choc z pewnoscia wielu te gadki jeszcze kupuje
irons45 / 2009-07-20 11:49 / BAKSIK ZIELONYCH
skrzypek mowi ze rostowski klamie i klamia inni ministrowie wg mnie mowil w miare prawde
elka25 / 2009-07-20 15:39 / Bywalec forum
czy może mi ktoś wytłumaczyć co się dzieje, że Wig20 zyskuje aż ponad 5%??? z czego wynika taka euforia i jak długo może jeszcze potrwać?
sierota marycha / 2009-07-20 16:32 / Tysiącznik na forum
do elka25, o tu masz odpowiedz malego cwaniaczka z duzym miodem w uszach:) jak ja kocham takich prowincjnalnych ciemniakow w garniturze i sandalach....buahahahahaha

"2009-07-20 16:09:57 | 83.29.160.* | Łalet.
zapytaj sierotę, czerwcowe załamanie przesunął na lipiec, pisał że wszystko się
przeciąga, teraz pewnie wypada mu przesunąć na sierpień, no cóż w końcu giełda
walnie po sukcesywnym przesuwaniu wróżb z mc na mc itd i itp"
elka25 / 2009-07-20 16:42 / Bywalec forum
Sierota nie wiedziałam, że od razu pojawią się trole... ok już nie będę o nic pytać, spadam
sierota marycha / 2009-07-20 16:44 / Tysiącznik na forum

Sierota nie wiedziałam, że od razu pojawią się trole... ok już nie będę o
nic pytać, spadam

ciemniactwo postrzegajace rynki kapitalowe w kategoriach handelku na prowincjonalnym targu rybnym zawsze pojawia sie w takich chwilach....nic nowego, czas przywyknac....:)
Łalet / 80.51.55.* / 2009-07-20 21:21
elka25 jeśli rzucasz na prawo i lewo słowem troll to może nie wiesz co ono oznacza. Linki do wypowiedzi marychy mogę podrzucić, wystarczy powęszyć troszkę. Wrócha marycha wie o co chodzi dlatego znowu standardowo obraża.

Do Marychy,
mamy 20 lipca, gdzie to załamanie giełdy do poziomu 1200 punktów?
To że pytam pod koniec lipca o Twoje prognozy w lipcu to chyba tekst na miejscu, a może się mylę?

Pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-07-20 21:34 / Tysiącznik na forum

2009-07-20 21:21:05 | 80.51.55.* | Łalet
elka25 jeśli rzucasz na prawo i lewo słowem troll to może nie wiesz co
ono oznacza. Linki do wypowiedzi marychy mogę podrzucić, wystarczy
powęszyć troszkę. Wrócha marycha wie o co chodzi dlatego znowu
standardowo obraża.

Do Marychy,
mamy 20 lipca, gdzie to załamanie giełdy do poziomu 1200 punktów?
To że pytam pod koniec lipca o Twoje prognozy w lipcu to chyba tekst
na miejscu, a może się mylę?

Pozdrawiam

CWOKU....jezeli masz cos do mnie, to zdobadz sie choc na uszczegolowienie swoich zarzutow i wskaz linki do moich wypowiedzi, bo w mojej wiedzy ja w temacie GPW ani PLN nie wypowiadam sie juz chocby z tej racji, ze ta tematyka nie lezy w kregu moich zainteresowan....czytaj cwoku moje watki i posty ze zrozumieniem a doczytasz, ze pisze o SP500 i EURUSD...juz przejasnilo sie w glowce?
wujo_bankier / 2009-07-20 21:41 / Bywalec forum

.czytaj cwoku moje watki i posty ze zrozumieniem a doczytasz, ze pisze o
SP500 i EURUSD...juz przejasnilo sie w glowce?


Sierota daj spokój. baran pozostanie baranem. natury nie oszukasz :)
sierota marycha / 2009-07-20 21:43 / Tysiącznik na forum

Sierota daj spokój. baran pozostanie baranem. natury nie oszukasz :)

i nie zamierzam, ale skoro usiluje publicznie czynic zarzuty niech czyni to wiarygdnie a nie jak kundel jazgoczacy poza zasiegiem lacza....bo to takie niemeskie.....proste:)
Łalet / 80.51.55.* / 2009-07-20 22:09
Piękna wypowiedź oprócz słowa "CWOKU". Piszesz z większą klasą niż Twoi pitbule, a to już sukces.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - sierota marycha, faja59.]
sierota marycha / 2009-07-20 22:17 / Tysiącznik na forum

Piękna wypowiedź oprócz słowa "CWOKU". Piszesz z większą
klasą niż Twoi pitbule, a to już sukces.

cwoku....nie sciemniaj a podaj linki do moich wypowiedzi w temacie GPW i PLN, bo jak do tej pory poza lichutka prowokacyjka nie osiagneles niczego.....a jezeli nie potrafisz takich linkow odnalesc, to miej w sobie choc tyle godnosci faceta aby zniknc z tego forum i nie defekowac watkow, jasne:)?
Łalet / 80.51.55.* / 2009-07-20 22:37
prowokacja się jak najbardziej udała. Link choćby istniał, nie byłby możliwy do odnalezienia, za dużo postów. O pln pisałeś, zwłaszcza o słowie "fundament" kocham je, jest wszędzie i nigdzie, oznacza wszystko i nic. Z forum nie zniknę, za ciekawe przypadki do analizy, czasem coś napiszę, przeżyjesz.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-07-20 22:41 / Tysiącznik na forum

prowokacja się jak najbardziej udała. Link choćby
istniał, nie byłby możliwy do odnalezienia, za dużo
postów. O pln pisałeś, zwłaszcza o słowie "fundament"
kocham je, jest wszędzie i nigdzie, oznacza wszystko i
nic. Z forum nie zniknę, za ciekawe przypadki do
analizy, czasem coś napiszę, przeżyjesz.

a no widzisz, taki wirtualny kozak jestes a wykrecasz sie sianem...to ci przejasnie...slowa fundament/y uzywalem wielokrotnie piszac o EUR i USD....no to pa maly cwaniaczku z duzym miodem w uszach
Łalet / 80.51.55.* / 2009-07-20 22:52
http://www.bankier.pl/forum/temat_Re-do-sierota-marycha,6796595.html
proszę Kubusiu, a jakbyś chciał więcej miodku, napisz
sierota marycha / 2009-07-20 22:58 / Tysiącznik na forum

2009-07-20 22:52:53 | 80.51.55.* | Łalet
http://www.bankier.pl/forum/temat_Re-do-sierota-marycha,
6796595.html
proszę Kubusiu, a jakbyś chciał więcej miodku, napisz
skomentuj

BUAHAHAHAHAHA.........nawet nie rozrozniasz pojec....nie wstyd ci maly prowokatorze.....pa, bo nie mam czas na bzdur
faja59 / 2009-07-20 23:17 / Bywalec forum

2009-07-20 22:52:53 | 80.51.55.* | Łalet
http://www.bankier.pl/forum/temat_Re-do-sierota-marycha,
6796595.html

ale numer ......on serio ma klopoty ze zrozumieniem tego co czyta.........śmiac sie czy płakac.......a ja kiedys Laletowi tyle tlumaczylam i po co ?

Dobranoc Sierota Marycha
sierota marycha / 2009-07-20 23:27 / Tysiącznik na forum

ale numer ......on serio ma klopoty ze zrozumieniem tego co czyta.........śmiac sie czy płakac.......a ja kiedys Laletowi tyle tlumaczylam i po co ?

pozostaje w przekonaniu, ze mature jednak ma, a wiec i posiadl umiejetnosc czytania ze zrozumieniem...a w jakim stopniu to juz inna bajka....rzecz w czym innym, cwok na sile usiluje cos wzruszyc i udowodnic choc nie bardzo wiadomo o co cho.....poza klasycznym defekowaniem forum......:)

moze w wolnej chwili wywolac harcerza na forum przed publiczna tablice i pobawic sie w prognoze dowolnie wybranej pary walut....e....chyba jestem zbyt okrutny...buahahahaha
wujo_bankier / 2009-07-20 21:47 / Bywalec forum

i nie zamierzam, ale skoro usiluje publicznie czynic zarzuty niech czyni to wiarygdnie

wiarygodnie? Nie oczekuj cudów :) jeśli ktoś wiedze czerpie z wp.pl czy onet.pl :))
dobrze, ze chociaz Bauer płaci mu na czas :) w eur ;))))
faja59 / 2009-07-20 22:43 / Bywalec forum

dobrze, ze chociaz Bauer płaci mu na czas :) w eur
;))))

nie wierz w to ;)))jesli zrywa ogórki na plantacji ...to pewnie tymi ogórami wyplate dostaje...

wole słuchac Stinga ....

dobranoc
Łalet / 83.29.160.* / 2009-07-20 16:09
zapytaj sierotę, czerwcowe załamanie przesunął na lipiec, pisał że wszystko się przeciąga, teraz pewnie wypada mu przesunąć na sierpień, no cóż w końcu giełda walnie po sukcesywnym przesuwaniu wróżb z mc na mc itd i itp
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
sierota marycha / 2009-07-20 12:02 / Tysiącznik na forum
szkoda slow, niech boksuja sie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy