Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Irytujące dryfowanie małej łódeczki

Irytujące dryfowanie małej łódeczki

Money.pl / 2006-10-02 07:38
Komentarze do wiadomości: Irytujące dryfowanie małej łódeczki.
Wyświetlaj:
Bogoos / 2006-10-02 09:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na jakiej stronie można obserwowac notowania on-line ?
szwajcar_ / 2006-10-02 09:23 / Bywalec forum
Za darmo są tylko z 15 min opóźnieniem (nie licząc WIG20)
Np tu na money.pl, na interii.pl
Robson / 2006-10-02 09:33
www.parkiet.com po zalogowniu i wykupieniu smsem możesz mieć na bieżąco polecam mi się podoba
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-10-02 08:59
Znam go osobiście. Jak dla mnie szok:
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_061002/kraj/kraj_a_18.html
slaw / 2006-10-02 09:04 / Uznany Gracz Giełdowy
daj spokój 13 lat po rzekomym wydarzeniu dokumenty poniszczone przedwaniona sprawa po co to teraz wyciagać i dlaczego teraz. To już nie ma żadnego prawnego znaczenia - gdziegość był przez te 13 lat i teraz gadao otym jak zbankrutował.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-10-02 09:06
ok, papiery papiemy - ale ci wszyscy pracownicy to się zmówili...?
przecież nie mają żadnego interesu w tym, a jeżeli wpadliby na kłamstwie to kryminał;
narażać się w taki sposób bez interesu?
carlo / 2006-10-02 09:19 / Bywalec forum
"Waldy Dzikowski, poseł i wiceprzewodniczący PO, to jeden z najsłynniejszych samorządowców. Od 1990 r. przez 11 lat był wójtem podpoznańskiej gminy Tarnowo Podgórne. Doprowadził do tego, że ta gmina w pewnym momencie była najbogatszą w Polsce. Zostawił ją w tak dobrym stanie, że gmina do budżetu państwa odprowadza obecnie rocznie prawie 7 mln zł z tytułu podatku dla biedniejszych gmin."

Dla mnie w tym artykule to jest fakt i to jest najważniejsze.
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-10-02 09:42
zeznania pracowników dwóch firm - ludzi niezainteresowanych, nie mających interesu w zeznaniach, a nawet mogących obawiać się składania zeznań obciążających wpływową osobę - to też, niestety, fakt
Frag / 2006-10-02 09:28 / Bywalec forum
Potwierdzam w okolicach Tarnowa P to chyba z pół poznania pracuje i to jest fakt i to jest osiągniecie !!
HolderSor / 195.225.71.* / 2006-10-02 09:58
Jaki wniosek z tych komentarzy?
Nie ważne czy złodziej, czy bandyta, czy uczciwy, czy nieuczciwy. Ważne, że trochę skapnie pieniązków. Widzę, że większośc akceptuje latynoamerykański model demokracji
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-10-02 10:06
Widzisz, to nawet nie tak...
Jak została upubliczniona rozmowa z BergerGate to wielkie larum się podniosło - a to była tylko rozmowa, bez przechodzenia do czynów;
tu korupcji, i to korupcji zwykłej, a nie politycznej, dokonał prominentny polityk PO i ani jednego głosu krytyki, oburzenia;
dwóch uczetników forum tylko stwierdziło, iż faktem jest rozwój Tarnowa Podgórnego (fakt bezsprzeczny), a sprawa korupcji w ogóle ich nie interesuje;
jestem ciekaw, jak by to było, gdyby podobnej rzeczy dokonał znany samorządowiec z PiS?

powtórzę, w przypadku Begerowej była to tylko rozmowa, a tu zeznania wielu świadków i przygotowania do uchylenia immunitetu posła
Saro / 83.6.201.* / 2006-10-02 15:20
W sprawie Rywina była to tylko rozmowa dwóch prywatnych osób ( można powiedzieć - biznesmenów) i Rywin siedzi.
W sprawie nagrań Begerowej były to rozmowy dwóch ministrów IV RP w której sprawiedliwość i PRAWO ma dominować. Porównanie pozostawiam bez odpowiedzi.
Navigare----- / 80.55.129.* / 2006-10-02 10:19
"W przypadku Begerowej była to tylko rozmowa..." "tylko" dwóch ministrów Rzeczpospolitej - Samuraj zlituj się - nie przeszkadzaja Ci takie standardy uprawiania polityki? taki rząd Ci odpowiada? z takimi ministrami? prawem i sprawiedliwoscia sobie gębę wycieraja a sami.... A po drugie to tak mi sie cos wydaje, ze skonczylio sie "tylko" na rozmowie bo upubliczniono całą sprawę. Zresztą dla mnie sama rozmowa w takim stylu wystarczy....
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-10-02 10:25
ok, wszystko rozumiem, nie była to zwykła rozmowa;
chciałem tylko zwrócić uwagę na brak ustalonego, wg jednego wzorca, zachowania forumowiczów, którzy
po rozmowie na takim szczeblu, ale rozmowie, w której Begerowa w oczywisty sposób podpuszczała forum grzmiało
a tu proszę, korupcja, nie słowa, a czyn dokonany i to tak gładko przechodzi;
i tylko jedna różnica tu zachodzi - pierwsza sprawa dotyczyła PiS a druga PO;
jak oceniamy, oceniajmy wszystkich jedną miarą
brydzia / 2006-10-02 08:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
przeglądałam w niedzielę wykresy i większość średniaków i małych w ostatnim tygodniu ma kreske pionową do góry , takich wykresów to dawno nie widziałam

mało jest spółek , które rosną wolno , systematycznie i ich wykres jest po prostu ładny
widać że fundusze średniaków wywindowały , ciekawe do ilu mają zamiar to robić
nawet kogeneracja ma pion w górę
z wykresów widać że chyba warto kupować wig 20

Ja obecnie nie wiem czym się kierować przy zakupie ?
a wy ?
jeż / 2006-10-02 09:26 / Bywalec forum
czekam na wyniki III - kw
jaruś / 217.116.110.* / 2006-10-02 08:48
Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego.
- O to Renata Beger. Co Pani tu robi?
- Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.
- A powie Pani, że załatwiamy stołki?
- A załatwiacie?
- No tak.
- Załatwiają!!!
- I miejsca na listach wyborczych dla rodziny.
- A załatwiacie?
- Załatwiamy.
- Załatwiają!!!
- I weksle spłacamy.
- I weksle spłacają!!! Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią!!!
szwajcar_ / 2006-10-02 09:22 / Bywalec forum
No tak. :-)
Ale powaliło mnie, że już na temat Begergate pojawiła się piosenka.
Wczoraj u K. Wojewódzkiego na TVN
carlo / 2006-10-02 08:21 / Bywalec forum
Witam. Czyli dziś konie ze stajni Romka K. w góre. Jednak moim zdaniem trza uważać bo kwatek może po wzroście zapodać podaż i zacząć sprzedawać akcje bez podatku.

A co do komisji do NFI to nie słyszałem :) No ale pis już mnie niczym nie zdziwi....
dżeju / 2006-10-02 09:03 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pisalem w piątek że Kwiat ma potencjał do dalszych wzrostów, nawet kupiłem, ale nie utrzymałem, wcześniej pisałem że pewnie Kwiat kupił te pakiety spółek karkosika
przez weekend utwierdziłem się w tym stanowisku, i miałem dziś kupić za całą kasę, a tu - niespodzianka
dżeju / 2006-10-02 09:31 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
2006-09-29 15:07:14 | *.*.*.* | dżeju [ Uznany gracz giełdowy ]
moim zdaniem 09 jest pewniejszy, tu JUŻ jest Karkosik
duże wahania po dużym wzroście są normalne, teraz kurs się stabilizuje przy 16 zł i
ponownie odpali w ciągu kilku dni, to że nie spada znacvzy że wzrośnie , a jeszcze
jakby przyszło info, że te pakietówki to kwiat...
brydzia / 2006-10-02 08:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
kwiatek urósł z 2 do 16 zł czyli 800% , myślisz że zaraz znów będzie rósł

W W yborczej piszą , że Karkosik startuje w przetargu na telefonie komórkową i będzie chciał pieniądze na nią wziąść z giełdy
g1962 / 2006-10-02 09:08 / Tysiącznik na forum
zależy dla kogo dla mnie kwiatek wrócił do poziomu po prawach poboru
carlo / 2006-10-02 09:06 / Bywalec forum
o wzrostach miałem na myśli akcje spółek które poszły do kwiata
master / 2006-10-02 07:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam - pomimo przewidywanej konsolidacji dużo zieleni w tym tygodniu życze
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy