Forum Polityka, aktualnościPolityka

Izeael ma jeszcze jeden tydzień

Izeael ma jeszcze jeden tydzień

Money.pl / 2006-07-23 09:41
Komentarze do wiadomości: Izeael ma jeszcze jeden tydzień.
Wyświetlaj:
bizon / 83.17.143.* / 2006-07-24 08:37
Nie rozumię dlaczego tak doświadczony naród robi krzywdę innym narodom i nasuwa mi się pytanie które zadawali sobie żydzi w czasie holokaustu ""gdzie jest Bóg?" czy niczego się nie nauczyli? czy polityczne układy mają zrujnować świat?
tatko / 2006-07-24 00:31 / Tysiącznik na forum
Nie mniej niż tydzień.
obserwator / 83.20.165.* / 2006-07-23 10:25
sa politycy urzędnicy w świecie którzy sa bezkarni, jest dużo za dużo, wielu mordowało i morduje bezkarnie nadal, wielu ślubowało przed zaprzysiężeniem przestrzegać prawa dla dobra ludzkości i ślubów nie dotrzymuje, naloty dywanowe były i są , bomby fosforowe były i sa , amunicja ze zubożonym uranem ( ekwiwalent bomby atomowej ) były i są, eksterminacja ludzi była i jest, ONZ był słaby i jest, Radę Bezpieczeństwa nic z demokracją nie łączy , bo może podejmować decyzje jakie chce, bez odpowiedzialności za prawo, wystarczy VETO i jest wszystko OK a ludzie giną , dorobek materialny wali sie >> czy amerykanie, policjant świata, walczący podobno z terrorystami dalej będzie przymykał oczy jak państwo zydowskie niszczy sąsiadów semitów i ich dorobek bezkarnie uzbrojony po zęby zachowujący sie jak bandyta z najgorszych snów. Swiat jest fałszywy, mam nadzieję że ludzie sie połapią i będą używać kartki wyborczej aby rządzących terorystów w sposób pokojowy odsuwać od władzy aby powstawały księżycowe doliny radości życia i szczęścia, a nie budowano wbrew narodom cywilizacji śmierci.
arahat / 83.24.176.* / 2006-07-23 09:42
Zwróć uwagę na kod kreskowy. Pierwsze 3 cyfry oznaczają kraj pochodzenia produktu.: Izrael to 729.
Szczegółowy opis wybranych firm: * Coca Cola * Danone * Johnson
& Johnson * Nestle na stronie
http://www.viva.palestyna.pl/news/news.php?news=inicjatywy/bojko
t.php
ORTODOKSYJNI ŻYDZI PRZECIWKO SYJONIZMOWI (po polsku)

http://www.neturei-karta.dog.pl/
herbst / 2006-07-23 11:53 / Bywalec forum
Powinienes dodac niema jak nasza oranzada ta czerwona...
obserwator / 83.20.165.* / 2006-07-23 10:34
dziekuje za informacje, rozeznam sie co sam kupuję i moja rodzina, jeżeli kupuja z nr 729, to warto powstrzymać sie od zakupów, inaczej sumienie będzie gryźć, że dałem zarobić najeźcom niszczącym dorobek materialny, zabijaący niewinne dzieci i kobiety aby mieli pieniądze na dalsze prowadzenie wojny. Ta wojna jest brudna i niesprawiedliwa a świat udaje że nic sie nie dzieje, tak dalej być nie może. Co prawda już zaczęły sie protesty w świecie , nie wiem jak wytłumaczy się policjant świata z bezczynności. Swoich obywateli wywozi a semitom mieszkancom każe zginąć pod bombami bez wody, żywności nawet konwoje świata z lekarstwami sa bombardowane. To ochyda, to zbrodnia to teroryzm państwowy.
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-07-23 11:40
życzę powodzenia przy zakupie CZEGOKOLWIEK na co składa się element z toczonym gwintem :)

Czy mógłbyś podać również kod kreskowy Syrii i Iranu -przecież nie tylko Ty chcesz mieć czyste sumienie.
tkondziola / 83.21.57.* / 2006-07-23 10:26
co za bzdura
obserwator / 83.20.165.* / 2006-07-23 10:50
to nie bzdura , to prawda >> prawdy unika ten kto jest bandytą. Tak mozna nazwać pretorian Hitlera, bo mordowali jako naziści a posiadający obywatelstwo niemieckie a pochodzenie żydowskie, było ich bardzo dużo na najwyzszych stanowiskach przy Hitlerze, nazwiska ich podaje ostatni numer Naszej Polski, jak to czytałem to się przeraziłem , że tak szybko naród posiadający pochodzenie żydowskie zapomniał , że należy młode pokolenie i samych siebie wychowywac w duchu prawdziwej historii a nie manipulować faktami. Słyszałem wywiad z mieszkańcami Izraela mieszkającymi sobie bezpiecznie w schronach mówiącymi po rosyjsku a kiedyś czytałem że na tych terenach żyje ponad milion obywateli przybyłych z Rosji dawniej z Zwiazku Radzieckiego i nie tylko bo jest tez dużo Polaków ale czy Ci mieszkańcy przyznaja sie do korzeni rosyjskich czy polskich nie wiem, ale wiem , że sąsiadów semitów żołnierze jak kiedyś krzyżacy >> tną ogniem i bombami, historia zakręca koło po wielokroć...kiedy to sie skończy.
tatko / 2006-07-23 11:24 / Tysiącznik na forum
Prawda jest jedna: że prawd jest wiele. Każdy ma swoją prawdę na swój użytek. Faktem jest jednak ,że prawda obiektywna jest tylko jedna.
żydom nie / 84.40.129.* / 2006-07-23 09:41
Regulamin forum
tatko / 2006-07-23 14:35 / Tysiącznik na forum
Radziłbym nie potępiać Zydów w czambuł,wszak tym samym potępiamy Królową Korony Polskiej,która była przecież prawdziwą Zydówką, a Polacy modlą się do Niej np. o deszcz...Dla jednych to czysta komedia,ale dla innych głęboka wiara.
admin / 83.26.229.* / 2006-07-24 12:06
Właśnie, właśnie, żydzi to "nadludzie" bo prawie miliard ludzików wyznaje "ich" wiarę ( z lekkimi zmianami oczywiście) !!!
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-07-23 11:30
a ktoś kiedyś proponował przeniesienie Polaków na Madagaskar...

Najnowsze wpisy