Forum Polityka, aktualnościPolityka

Izrael zerwie stosunki z Watykanem?

Izrael zerwie stosunki z Watykanem?

Money.pl / 2009-01-31 18:07
Komentarze do wiadomości: Izrael zerwie stosunki z Watykanem?.
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.114.* / 2009-02-01 18:25
To będzie koniec "Izraela".
lopo / 85.222.86.* / 2009-02-01 13:45
Biskupowi Williamsonowi i wszystkim lefebrystom, którzy tak okazale negują holokaust oraz istnienie komór gazowych, proponował bym wycieczkę do Oświęcimia i odwiedzenie tamtejszego obozu.
studentMIM / 2009-02-01 13:31 / Tysiącznik na forum
Odpowiedź jest prosta:
http://www.rp.pl/artykul/2,256648_Izrael_nie_zerwie_stosunkow_z_Watykanem.html

A dziennikarze są, jacy są. Pewnego gatunku ludzi nie sieją....
dżej_howa :D / 149.254.224.* / 2009-02-01 12:18
życzyłbym sobie aby Polska prowadziła taką politykę jak Izrael, to nawet Rosja by nie miała zbyt dużo do powiedzenia w regionie. Niestety teraz jest to nie możliwe, ale może kiedyś o ile ta chołota wybierze jakieś inteligentnych i przebiegłych polityków. Żydzi znakomicie wyciągneli wnioski z lekcji historii, bo holocaust już się drugi powtórzy, mają wrogów na całym świecie, a trzęsą nim. A my co ? Kłócimy się, spiskujemy przeciwko sobie, szukamy wrogów wokół siebie, brakuje nam jedności, konkretnych działań, stanowienia i egzekwowania swojego prawa i racji na arenie międzynarodowej. Jak Polska rządzą Żydzi z pochodzenia, to ja się pytam są demokratyczne wybory: czemu na to pozwalamy ? Pamiętajcie jak zrobicie cos przeciwko wywoła to reakcje Izraela, więc się strzeżcie mali krzykacze! Lepiej budujcie jedność w relacjach międzyludzkich i w narodzie!!!!!
kilof / 195.117.22.* / 2009-02-01 09:48
Nie wiem, kto puszcza taki kaczki dziennikarskie i po co? Przecież Izrael równie dobrze mógłby zerwać stosunki dyplomatyczne ze światem, bo jest "antysemicki"
dziecko_słońca:D / 149.254.219.* / 2009-02-01 09:42
żydzi zydami - nie spotkałem, nie wiem o nich nic, nie ulegam stereotypom, Natomiast Polacy to chyba najbardziej zakłamana, chciwa, cwaniacka nacja. Sami tacy są Żydzi!
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-01 18:58

żydzi zydami - nie spotkałem, nie wiem o nich nic


nie ulegam stereotypom,


Natomiast Polacy to
chyba najbardziej zakłamana, chciwa, cwaniacka nacja. Sami tacy są Żydzi!

nie ulegasz stereotypom?

jak myslisz, o czym swiadczy Twoja wypowiedź?
_joe / 80.52.237.* / 2009-01-31 23:24
Niech sobie zrywa, albo i nie zrywa - kogo to obchodzi? Państwo (zresztą jakie państwo? gdzie ma granice? gdzie konstytucję?) nie respektujące prawa międzynarodowego, dopuszczające się ludobójstwa, nie ma moralnego prawa do odgrywania roli pokrzywdzonego spadkobiercy tragicznej historii - to najzwyklejsza potwarz dla rzeczywistych ofiar holokaustu z czasów wojny, żeby ludzie z innej epoki, stosujący lub wspierający niemal te same praktyki co hitlerowcy, mieli czelność odcinać kupony od tej okropnej tragedii. A swoje wybaczenie lub nie p. Korn może sobie wsadzić.
przechodzien / 83.10.63.* / 2009-02-01 11:45
W pelni zgoda.Ponadto,Izraelem nie rzadza idioci.Przeciez stosunki z Watykanem tylko legitymizuja ich przestepcze poczynania.A Watykan sparalizowany posadzeniem o tzw.antysemityzm milczy wobec zbrodni dokonywanych na Palestynczykach.
edek0kh / 85.221.185.* / 2009-01-31 22:54
Wolińska , Geremek, Berman, Kuroń, Fejgin, Owsiak, Morel, Passent, Beria.
Niech papież wreszcie przestanie mówić o złych żydach
Behalior / 2009-03-16 12:24
karol wojtyła, mieszko I, bolesław chrobry , adam małysz ...
ichno / 149.156.67.* / 2009-01-31 22:47
w moim przekonaniu każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy nawet jeśli są one niezgodne z prawdą....no trudno....a poza tym Żydzi powinni przeprosić Chrześcijan za zamordowanie Jezusa...i tyle...nie jestem antysemita ale razi mnie wykorzystywanie przez Żydów holocaustu jako karty do osiągania ustępstw i korzyści
dziecko_słońca:D / 149.254.224.* / 2009-01-31 19:34
Moim papieżem był Jan Paweł II, Benedykt XVI choćby nie wiem jak się starał nigdy nim nie będzie. W ogóle myśle że Kościół traci wiernych, ludzie za dużo uwagi poświecają sprawo błahym i materialnym. Vanitas vanitatum et omnia vanitas! Ważne jakim się jest czlowiekiem, Boga można mieć w sercu, albo diabła za skórą.
mirak / 83.18.89.* / 2009-01-31 19:21
Po co nam to? Czy to wyżywi nasze dzieci? Czy to ogrzeje zmarznięte ciała naszych pociech? Po co pompujemy pieniądze na kościół, kiedy bieda piszczy wśród Polaków?
Nie chcę siać nienawiści, wierze w Boga, nie w Kościół. Po co nam konkordat? Czy myślicie że jak oddamy ziemie, pieniądze(20mln na świątynie opatrzności i wiele innych) to Bóg będzie nas bardziej kochał? Nie on jest coraz bardziej zły(o ile może być) bo nie dostrzegamy tego że Kościół to instytucja stworzona przez człowieka! Dlatego jest nam narodowi tak ciężko, zosatwiamy żony, dzieci w poszukiwaniu chleba, rząd nie dba o nasz w czasie bezrobocia (400zł kuroniówki za to mam przeżyć?). Kochani ocknijmy się wszyscy razem, zapytajmy głośno wszyscy ile nasz kosztuje utrzymanie kościoła i Watykanu?
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-01 19:10
masz racje zydzi nie powinni pompować pieniędzy w swoich rabinów .. pasuje?

Wogóle po co te wszystkie organizacje pozytku społecznego, Owsiak < Chojarska ect. wszyscy wyciągaja pieniądze od biednych ludzi.
Najbardziej biedne jest państwo, ale państwo nie bieze co łaska, państwo swoimi podatkami obdziela wszystkich.

Nawet ładna demagogia :)
nie dostrzegamy tego że Kościół to
instytucja stworzona przez człowieka! Dlatego jest nam narodowi tak ciężko, zosatwiamy żony, dzieci
w poszukiwaniu chleba,

tak sie skłąda że naswiecie w kazdym kraju, narodzie funkcjonuje jakis kościół, nawet w tej bogatej Ameryce,
i o zgrozo kosciół a raczej kościoły w Ameryce a konkretnie w USA ma o wiele wiecej do powiedzenia niz w Polsce,
skoro masz taki zapał "misjonarski" to USA beda idealne :)
man13 / 2009-01-31 19:10 / Tysiącznik na forum
Papierz wspierający wiecznie cnotliwe idee Hitlera?
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-01 19:14
wspierający?

a tak troszke inaczej .. czy aby napewno znasz historię?

holokaust nie moze byc wykozystywany przez cyników politycznych, w tym wypadku Izraelskich, dla własnych kozyści.
żydzi przeciw temu protestuja, tylko jakos w polskich mediach o tym ani słowa.. dziwne?
Erb / 83.27.247.* / 2009-01-31 23:02
Ależ zestaw głupstw! Zdejmijcie ten idiotyczny artykuł i jeszcze głupsze komentarze, bo czytelnicy pomyślą, że podobne banialuki wypisujecie też o sprawach gospodarki.
izydorek / 78.105.144.* / 2009-01-31 23:10
za to twoj bardzo odbiega poziomem od reszty....
wal sie obserwator / 62.121.89.* / 2009-05-13 14:49
izreal i watykan i inni im podobni to 'firmy' majace babrac ci w glowie, odciagac uwage od istotnych spraw, wysysac resztki kasy z kieszeni ................a co tobie pozostaje??? .................... tyraj chlopie na podatki a oni juz beda wiedzieli co z ta kasa zrobic i jak sie nia podielic frajerze
2 obserwator / 62.121.89.* / 2009-05-13 14:41
izreal i watykan i inni im podobni to 'firmy' majace babrac ci w glowie, odciagac uwage od istotnych spraw, wysysac resztki kasy z kieszeni ................a co tobie pozostaje??? .................... tyraj chlopie na podatki a oni juz beda wiedzieli co z ta kasa zrobic i jak sie nia podielic frajerze

Najnowsze wpisy