Forum Polityka, aktualnościPolityka

J. Kaczyński: Bieda w Polsce to wina III RP

J. Kaczyński: Bieda w Polsce to wina III RP

Money.pl / 2008-02-27 12:17
Komentarze do wiadomości: J. Kaczyński: Bieda w Polsce to wina III RP.
Wyświetlaj:
man13 / 2008-02-27 12:48 / Tysiącznik na forum
Miales chlopie dwa lata i nic nie zrobiles? Poczekaj na swoja kolejke z tymi ustawami z smietnika.
Bodek2 / 2008-02-27 13:53 / Bywalec forum
Nie, nie... może lepiej niech nie będzie już tej kolejki :-)
kataklizm / 195.14.4.* / 2008-02-27 12:45
Jaka bieda jakie ubustwo. Mam 27 lat zarabiam srednią krajową x 3 i najprawdopodobniej w kwietniu czeka mnie kolejny awans i kolejna powyzka. Trzeba tylko inwestować w siebie i swoją wiedzę, rozwijać się a nie siedzieć na tyłku i mówić jak to jest źle i okropnie - a takich właśnie "kupuje" Pan Jarosław swoimi teoriami.
KAP / 2008-02-27 13:23 / Tysiącznik na forum
chyba specjalnie prowokujesz. do rozwoju musisz miec przyzwoita podstawówke. nie kazdy ma to dane i nie kazdy wie ze moze. nie kazdy jest tak doskonaly jak Ty ... nie zazdroszcze Ci zapatrzenia w lustro w kazdym razie.
kataklizm / 195.14.4.* / 2008-02-27 16:48
faktycznie masz rację przepraszam za swoją głupotę. Lepiej nie patrzec na siebie i ubolewać nad sobą.
zapatrzony w siebie w lustrze
maa / 2008-02-27 13:12 / Tysiącznik na forum
To w EFG tolerują ludzi piszących pisma tak jak ty?

Nie chodzi mi jedynie o błąd ortograficzny. Z interpunkcją też jest źle, a i styl masz taki sobie.
Chyba z tą twoją wiedzą nieco przesadziłeś. Inwestuj dalej w wiedzę, bo się możesz ośmieszyć.

Ciekawi mnie też, do czego byś doszedł, gdybyś pochodził z rodziny PRG-owskich parobków. Nie każde dziecko z takich rodzin ma szansę, nawet jeśli jest bardzo zdolne...
kataklizm / 195.14.4.* / 2008-02-27 16:23
Kolego być może nie chodzi o błąd jaki popełniłem a interpunkcje w necie sobie daruje i uwierz że nie boję sie ośmieszyć gdyby tak było to bym nic nie napisał. Ośmieszają się ludzie, którzy ubolewają nad swoim losem i nic nie robią by go zmienić. Tak masz rację nie pochodzę z rodziny jak to pięknie nazwałeś PGR-owskich parobków i miałem lepsze możliwości startu niż wielu w tym kraju ale wiem co pisze bo moi rodzice pochodzą z zabitych dechami wsi w Wielkopolsce i tylko przez ich ciężką prace i swoiste ryzyko jakie podjeli mam teraz to co mam. Jeszcze jedno kolego właśnie dzięki nim wiem co to ciężka praca bo zanim osiągnąłem mój mały sukces to nie obca mi była "sztychówa" którą zapi*******em od rana do nocy by poprawić swój budzet.
Pozdrawiam
raf73 / 83.3.229.* / 2008-02-27 13:06
Zaraz się dowiesz, że w takim razie jesteś wykształciuch, niedojrzała młodzież ulegająca wpływom, polskojęzyczny, kosmopolityczny, z układów, a w ogóle to skoro sam nie podlegasz lustracji, to przynajmniej wytłumacz się za swoich rodziców itd.

Jak to dobrze, że Kaczyński teraz może sobie najwyżej gadać. Przynajmniej ten jeden z bliźniaków.
maa / 2008-02-27 13:17 / Tysiącznik na forum
E tam,
to japisek, nie wyksztaciuch.
jliber / 2008-02-27 12:38 / Tysiącznik na forum
W ogóle komunizm byłby spoko, gdyby tylko Kaczyńscy byli tam na stołkach.
gftycrcrc / 217.74.68.* / 2008-02-27 12:17
... i tak samo jak inni promujacy ta idea zapewnial, ze wszyscy beda zyli w dostatku...
kling / 89.77.61.* / 2008-02-27 12:54
Panowie, nie ma co robić przytyków Prezydentowi, tylko przyznać że jest to kompromiracja. Za komuny takich badań w Polsce co prawda nie prowadzono, ale...pamiętam że dzieci, jeśli się uparły, całe wakacje (4 turnusy) na koszt Państwa mogły spędzać na różnych koloniach, obozach itd. Coś takiego jak fakt że oboje rodzice pracują, a dziecko żyje poniżej progu ubóstwa, rownież wymaga publicznego wyjaśnienia. Albo rodzice swoje zarobki przepijają, albo...
shark555 / 83.175.191.* / 2008-02-27 13:35
ok. 70% dochodu z pracy najemnej odbiera państwo...
Czy to nie jest wystarczające wyjaśnienie...?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy