Forum Polityka, aktualnościPolityka

J. Kaczyński i Kwaśniewski o III i IV RP

J. Kaczyński i Kwaśniewski o III i IV RP

Money.pl / 2007-10-01 22:18
Komentarze do wiadomości: J. Kaczyński i Kwaśniewski o III i IV RP .
Wyświetlaj:
K.G. / 128.241.104.* / 2007-10-02 17:56
Brawa dla towarzysza Magistra!
Niemal mnie przekonał do zagłosowania na Populizm i Socjalizm. Niemal - ponieważ nie Moczybrzuch był przekonujący, lecz to Kwach wypadł tragicznie, parafrazując nieco słowa premiera: "każdy by z nim wygrał". Patrzeć na towarzysza męża Bezy przykro
było: siedział jakoś krzywo, pod dziwnym kątem, niczym tonący kontenerowiec, mrużył swe małe, kaprawe oczka cały czas wpatrując się z uporem w studyjne linoleum, co sprawiało wrażenie, że się boi spojrzeć na Moczybrzucha (a tak nawiasem pisząc - dlaczego żaden spec od wizerunku nie pouczył Magistra, że jeśli ma się tak nalaną gębę i tak małe oczy, to należy starać się trzymać je możliwie najszerzej otwarte, aby nie wyglądać jak kret po amputacji oczodołów?), okazywał niezadowolenie, skomlał, że go "obrażają" (przypadłość rozpowszechniona wśród lewaków - byle ostrzejsze słowo pod ich adresem pobudza ich do płaczy i lamentu, że się ich "obraża";
odrażająca zniewieściałość), no i wypowiadał się niczym lektor KC pod koniec szóstej godziny czytania referatu o osiągnięciach gospodarczych powiatu białogardzkiego. Dno.

No, lecz to są drobiazgi, dekoracje, chleb dla ludu.
Ważniejsze jest coś innego: towarzysz Magister zdemaskował się jako funkcjonariusz elit salonowo-politycznych. On nie mówił o państwie, społeczeństwie, służbie państwowej jak o obowiązku, lecz raczej reklamował swoje rodzime Towarzystwo Wzajemnej
Adoracji, w którym wszyscy są dobrze ubrani, pachnący pierfumą, no i co najważniejsze - lubią się i cenią nawzajem, co jest wystarczającym uzasadnieniem ich wyższości nad jakimś podstarzałym aktorzyną: "Ja pana X znam i dlatego wiem, że jest porządny, dlatego nie wolno go tak brutalnie krytykować", "Ja i moi znajomi bywamy na Eurosalonach i tam w wszystkimi rozmawiamy", "Znam wszystkich najważniejszych Europejczyków" i
tak dalej - Kwach nieświadomie odgrywał scenki ze spotów propagandowych PiSu...


I na to powinno się zwrócić szczególną uwagę - Magister nie jest zainteresowany Polską, lecz swoim towarzystwem i ich pozycją, o czym wczoraj mówił wprost. Skąd ta nieprzezorna, szkodliwa szczerość? Pewnie za bardzo przejął się radami Borowskiego i nie walnął paru stakanów vodki przed swoim benefisem, abstynencja na
zdrowie mu nie wyszła...
UPS / 128.241.41.* / 2007-10-01 22:18
No i tak jak bylo do przewidzenia Kaczynski mial zdecydowana przewage merytoryczna i medialna nad Kwasniewskim.
sk / 213.158.196.* / 2007-10-02 06:54
skąd ty jesteś, że tak trafnie oceniasz? pewnie ze wschodniego mohera :))
K.G. / 128.241.104.* / 2007-10-02 11:58
Grzeczny synus wzial sobie do serca slowa swojego guru Tuska sprzed 2 lat i kupil swojej mamusi, ciotkom i pociotkom atlasowe bereciki, zastepujac je moherowymi? Sasiedzi widzieli je juz w tych berecikach? No to synus moze spokojnie mowic o sobie: "ynteygentny jestem".
bvcx / 83.9.151.* / 2007-10-02 10:33
Wiesz jaka jest rożnica miedzy wami SK -UPS był trzeźwy jak słuchał debatę a tyk jak Kwaśniewski po kilku głębszych - paniał

Najnowsze wpisy