Forum Polityka, aktualnościPolityka

J. Kaczyński: Kaczmarek to łgarz

J. Kaczyński: Kaczmarek to łgarz

Money.pl / 2008-01-21 16:33
Komentarze do wiadomości: J. Kaczyński: Kaczmarek to łgarz .
Wyświetlaj:
Elendir / 2008-01-22 08:23 / Łowca czarownic

"Dziwię się, że ktokolwiek poważnie traktuje dziś Janusz Kaczmarka" - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński.

A ja się dziwię że aż tyle osób poważnie traktuje dziś Kaczyńskich. Nawet jeżeli Kaczmarek kłamał w kwestii swoich kontaktów (które w jakiś sposób mogłyby być dla niego obciążające) reszta głównych ról z PiS z Kaczyńskim na czele też całkiem sporo kłamstw ma na koncie.

Może to taka wylęgarnia?
kurt / 81.190.238.* / 2008-01-21 16:33
"Telewizorki" uwierzą w "wyznania" Kaczmarka tak jak łkały razem z "uwiedzioną" Sawicką.
janoo55 / 2008-01-21 16:51 / Bywalec forum
Jarek wylizał się z ran i wygląda całkiem całkiem. Podobno założył konto w banku , ale tylko dlatego że Tusk je ma i wszyscy poprzedni premierzy łącznie z aligatorem Oleksym. Ech zazdrość. Prawo jazdy na razie nie jest mu potrzebne. I pomyśleć że tacy naszym krajem rządzili. Wiarygodność Kaczmarka jak był facetem z ferajny była 100 % a teraz jest bezczelnym łgarzem. Błazenada pisiorowa
dobranoc / 79.188.238.* / 2008-01-25 11:32
wiem wiem ty ciągle pod wrażeniem tego wielkiego dzieła truska, tej fundacji Dar Gdańska, takie piękne dzieło tylko nie wiem dlaczego z takim zaopleczem sejmowym liberałów i biznesu zbankrutowała bidula, nawet nie dała rady dźwigac tego mieszkanka na poddaszu. No rzeczywiście twój wesoły romek z przedmieścia ma sukcesy !

A ostatni wasza dama bankowa przez swoje bałaganiarstwo starciła unijna dotację do warszawskiej oczyszczalni ścieków Czajka, tez bagatel 340 000 000 euro !

A co tam stać nas liberałów, ale stadionik ITI włąscicelowi Legii sprezntuje na bank. Z budżetu Warszawy wypuści 360 000 000 złotych, a co nie wolno ?!
AAss / 83.14.226.* / 2008-01-21 17:27
Pan Premier Jarosław Kaczyński jest doktorem prawa. Pan Prezydent Lech Kaczyński jest profesorem prawa. Obaj są patriotami . Nie dorobili się na prywatyzacji. Nie prowadzą hulaszczego życia./ To wg Ciebie zli ludzie.A generał ZSRR ,elektryk ,niedouczony ZSMS-owiec , miałki magisterek-tusek to ludzie godni Twojego podziwu i tego by rządzić Polską.
Chyba wychowywałeś się w kołchozie lub czytasz G. Wybiorczą co na jedno wychodzi. Tu i tu myśleć nie wolno.
Bies2 / 2008-02-14 09:32 / Bywalec forum
Asie jak jesteś taki szczery to wyłóż sprawę do końca. Nic nie mają to prawda, choć nikt tego jeszcze nie sprawdzał Pewnie Jarek nie ma, ale może ma jego mama, a może jak pewna zidiociała amerykanka wszystko przepisał kotu. A może nie ma bo w swej pracy doktorskiej jako nieliczny z całej plejady " pseudo antykomunistów" swoje poglądy wyprowadzał z myśli "Lenina" . A myśli tego terrorysty i zbrodniarza , zrobiły gołodupcem nie tylko Jarka. Chcesz metodą" łapać złodzieja", odwrócić uwagę od tych, którym marzy się powrót realnego socjalizmu .Kto tu jest radzieckim generałem.
janoo55 / 2008-01-21 21:37 / Bywalec forum
aass kojarzy mi się z dupą i w Twoim przypadku tak jest, nawrócony ormowcu . Jak pomyśle że nami rządził facet co nie umie jeździć samochodem i nie ma konta, to wiem dlaczego tyle osób wyjechało za granicę. Jeszcze TELEGRAF zostanie rozliczony. Mieszkam w mieście w którym Twój patriota wykładał prawo pracy. Czytam to co chce, bo żyje w wolnym kraju i nie mam jakichkolwiek uprzedzeń ani do żydów ani do homoseksualistów ani do ormowców, po prostu taki jestem. Tego nie zrozumiesz bo okulary masz zachlapane zupą i myślenie sprawia Ci ogromny ból.
dobranoc / 79.188.238.* / 2008-01-25 12:18
no trafiłem na wielkiego erudytę, wspaniały przykład wyborcy platformy. A jak ktos nie lubi zupy to czym ma zachlapane okulary ? Między nami przepaść dla was Kiszczak to człowiek honoru, pułkownik Kukliński to zdrajca niegodny aby go ułaskawił ani Wałęsa, który wolał to uczynić dla bandziora z Pruszkowa Słowika , ani Kwaśniewski, który wolał ułaskawić mordercę staruszki Vogla. Z nami jest inaczej, wasz procesor w mózgu z napisem Polska już dawno wypalony a częsci zamiennych takich nie kupisz z prenumerata twoich pomyj dziennikarskich.

a zakończe Sztaudyngerem "Nim język puścisz w taniec, załóż na mordę... kaganiec! "
"Nim język puścisz w taniec, załóż na mordę... kaganiec! "
janoo55 / 2008-02-11 22:27 / Bywalec forum
dla Ciebie autorytetem jest Kamiński który pojechał złożyć hołd Pinochetowi.
janoo55 / 2008-02-11 22:21 / Bywalec forum
masz racje, przekonałeś mnie, zakładam ci od dzisiaj kaganiec. Tak jestem za PO bo są normalni a nie zapyziałymi kurduplami. Przepaść jest ogromna bo jak zapytasz każdego żołnierza o Kuklińskiego to odpowie Ci że niestety jest zdrajcą.
ily / 89.79.171.* / 2008-01-21 18:51
Dokładnie tak!
A dokładniej: nikt nie mówi, ze są źli jako ludzie, innym jest to chyba obojętne, więc prywatnie niech sobie będą jakimi chcą.
Ale absolutnie nie do przyjęcia jako prezydent, a jeszcze bardziej jako premier. Totalny brak profesjonalizmu, skłócanie społeczeństwa, podejrzliwość wobec obcych a nawet swoich, katastrofalna polityka zagraniczna, ech, co tu dużo mówić, nie widać tego???
A co wspólnego mają tytuły profesorskie czy doktorskie czy jakiekolwiek inne z tym, ze człowiek jest dobry, czy zły? Proszę mi to najpierw wyjaśnić! Bo tytuły nie dają nawet gwarancji bycia dobrym fachowcem, czego akurat obydwoje Kaczyńscy z ogromną stratą dla Polski i jej społeczeństwa. dowiedli.
Pajchiwo / 2008-01-21 18:49 / Tysiącznik na forum
heh - wiara w "tytuły" i "wielkie słowa" chyba bardziej pasuje do kołchozowego wychowania :)
Ono z natury swojej szuka autorytetów - choćby "papierowych".

Co nie zmienia faktu że gazeta wyborcza nie jest merytorycznie zbyt wiele warta.
Ale skro jest popyt na takie rzeczy to czemu nie?
Osobiście traktuję ją raczej jako zjawisko humorystyczne - język w którym jest napisana jest nawet zabawny - niestety po pierwszej stronie z reguły mam dość :)

Co do meritum sprawy - którym jest jak rozumiem wiarygodność Kaczmarka lub/i Prezydenta - to przyznam szczerze, że nie ma możliwości stwierdzić który kłamie kiedy.
Jakoś obaj są dla mnie niewiarygodni.
A prawdy nigdy się nie dowiemy - bo może nie być na nie "medialnie nośnych" - czyli jedynych przekazywanych teraz przez dziennikarzy - dowodów.
I to bez względu na na to z którym ugrupowaniem dziennikarze owi sympatyzują.
Niestety...

Najnowsze wpisy