Forum Polityka, aktualnościPolityka

J. Kaczyński: Nie będzie koalicji, nie będzie też wyborów

J. Kaczyński: Nie będzie koalicji, nie będzie też wyborów

Wyświetlaj:
marek / 80.55.38.* / 2006-01-29 11:05
Szanowny Pan Kaczyński sie myli mówiąc ze Polacy nie chca wyborów. - Jesli jest szansa ze Samoobrona i LPR nie wejdą do sejmu ja cala moja rodzina i wszyscy znajomi pojdziemy głosowac. Wszyscy tez liczymy po cichu ze tym razem wygra PO - która wyprowadzi ten kraj z chaosu
Pozdrawiam
czesław / 87.99.32.* / 2006-01-28 18:17
Koalicji naprawde nie ma z kim ustanowic
czesław / 87.99.32.* / 2006-01-28 18:17
Koalicji naprawde nie ma z kim ustanowic
CELINA / 83.18.243.* / 2006-01-28 13:41
a szkoda, jeśli nie koalicja z PO to tym razem przystępując do wyborów ,nie będę już głosować na PIS ,ale na SLD .Na PIS-ie WSZYSCY SIE ZAWIEDLIśMY .Nie dziwię się że nie mogą się dogadać z Samoobroną i LPR ,bo oni jeszcze bardziej ,,rozwalają " budżet '' .Powinni własne ambicje odłożyć na bok , pogodzić się z PO , i wspólnie zacząć rządzić .TEGO OCZEKUJE CAłA POLSKA.
KAMIL / 83.18.243.* / 2006-01-28 13:51
Ja się z tym całkowicie zgadzam , obserwuję wypowiedzi róznych polityków i bardzo nie podobają mi się wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego ,który bardzo ,,kręci" , gubi się co , kiedy , przed kim powiedział .Zresztą sondaż przeprowadzony w programie Tomasza Lisa ,,Co z tą Polską " -mówi sam za siebie ,67 % uważa tak samo jak my , że pan Jarosław kłamie , a tylko 38% sądzi że mówi prawdę .Ja obecnie też już jestem za PO .
Marek53 / 83.24.48.* / 2006-01-29 11:33
Sondaże w programie T. Lisa, który nie reaguje na porównanie J. Kaczyńskiego i Hitlera trudno uznać za miarodajne. Nie odmawiam mu prawa do własnych poglądów, jeżeli jednak prowadzący nie siedzi pośrodku, to mamy wyraz poparcia dla p. Lisa wyrażony przez grupę widzów , którzy właśnie takiego sposobu prowadzenia programu oczekują. Wykpiwania, ośmieszania, POprawności POlitycznej.
Programy publicystyczne (polityczne), które kreują głównie prowadzącego i jego poglądy i sympatie mogą być nawet interesujące ale w żadnej mierze nie odzwierciedlają tego co "my" myślimy.
Jak pan pisze "my" uważamy, że pan Jarosław kłamie. My, to znaczy pan Lis i pan Kamil ? Na jakiej podstawie - chyba tylko "po uważaniu"
Samo ustawienie teleankiety "czy uważasz, że kłamie" sugeruje POprawną odpowiedź i wynik jest z góry do przewidzenia. Jeżeli w to samo zrobimy w GW wynik będzie jeszcze lepszy a w Trybunie osiągniemy 101 %.
Bez najmniejszego problemu możemy zorganizować teleankietę, która da wynik kompletnie inny.
Są różne sposoby manipulacji. Socjotechnika. Nie dajmy się zwariować.
real / 81.219.244.* / 2006-01-30 15:14
Panie Marku, do swojej wyliczanki medialnej zapomniał pan (jak sądzę) dodać jeszcze takie OBIEKTYWNE inaczej media jak Radio M. i TV Trwam. To właśnie z tych rozgłośni padły tak OBIEKTYWNE wypowiedzi jak "....Zatopić PO". Czyżby to był właśnie przykład siedzenia po środku prowadzącego?? Czy może ten przykład jest bardzo niewygodny dla pana (podobno obiektywnej) wypowiedzi i wolał pan to przemilczeć?? Oj nieładnie, bo na forum przedstawia się pan jako bardzo OBIEKTYWNY (..... Są różne sposoby manipulacji. Socjotechnika. Nie dajmy się zwariować). Czyżby to tylko POZORY i MANIPULACJA socjotechniczna??
marek / 80.55.38.* / 2006-01-29 11:12
wnioskuje ze byles wczesniej za PiS - czyli znalazles sie w gronie osób obawiających sie zmian w kierunku liberalizmu
Liberalizm to jedyna sluszna droga, która pozwoli zmniejszyc tragiczny dystans w rozwoju gospodarczym jaki dzieli nas i kraje Europy zachodniej.
Jak PiS wygral wybory od razu wiedzialem ze zadnych zdrowych dla gospodarki reform nie bedzie - nie pomylilem sie.
Pozdrawiam
Marek53 / 83.24.48.* / 2006-01-29 11:53
Drogi Imienniku,
proszę nie mów o jedynie słusznej drodze, bo przechodzą mnie ciarki.
Jestem liberałem z krwi i kości, a jednak głosowałem na PiS.
Gdyby była taka możliwość, głosowałbym 51/49 ze wskazaniem na PiS. Sam liberalizm w układach mafijno-politycznych niewiele da. Chyba, że chcesz płacić "za ochronę" i dolę od każdego kontraktu.
Wspomnij prace Herkulesa - oczyszczenie stajni Augiasza i urwanie łba Hydrze. Nihil novi.
Sabre / 2006-01-30 16:35 / Tysiącznik na forum
Witam. Zwykle nie komentuje takich wypowiedzi, ale tym razem nie mogłem sie powstrzymać. Ale ze śmiechu. Uważam, podobnie jak Real, że powinien pan jak najszybciej zapoznać się i z definicją liberalizmu i z programem PiS.
Za ta pana wypowiedź, redakcja money powinna przyznać panu jakąś nagrodę.
real / 81.219.244.* / 2006-01-30 15:22
Ha, ha, ha. Sorry, nie powinienem się tak śmiać, bo przecież mamy żałobę narodową, ale jak przeczytałem, że Marek53 jest LIBERAŁEM z krwi i kości, to nie mogłem się powstrzymać. Panie Marku, prosiłbym przynajmniej do czwartku o powstrzymanie się od żartów, a w tym czasie o zapoznanie się choć z definicją pojęcia - liberał, jak również zapoznanie się z programem PiS.

Najnowsze wpisy