Forum Polityka, aktualnościGospodarka

J. Kaczyński: To co mówię jest uznawane za horrendum

J. Kaczyński: To co mówię jest uznawane za horrendum

Wyświetlaj:
sękacz / 79.188.238.* / 2008-03-28 11:57
a co tam u pani Sawickiej nie widziałem jej na Białym Szczycie , wszystko wporzo ? łapówke oddała czyli sprawy nie ma.
>>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Kur......wa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”
Sabre / 2008-03-28 10:15 / Tysiącznik na forum
To nie Jarosław Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością, to rzeczywistość nie chce mieć nic wspólnego z Jarosławem Kaczyńskim:)
Miejmy tylko nadzieję, że Jarosław K. nie zrezygnuje zbyt szybko ze swej politycznej kariery. Zostało jeszcze tyle do zrobienia - wykończyć ostatecznie PiS i skompromitować prezydenta ... .
Dlatego niech Jarosław dalej rządzi w PiS, niech dalej gwałci swoich posłów (jak to ładnie ujął jeden z dziennikarzy:) Co prawda gwałt nie ma nic wspólnego z seksem (który jest ostatnio modny w polityce) tylko z władzą, więc te określenie jest jeszcze bardziej trafne.
s... / 193.120.116.* / 2008-03-30 21:32
szkoda mi innych uczciwych Jarków Kaczyńskich
biednesierotypoWSI! / 213.158.196.* / 2008-03-28 11:07
rzeczywistość faktycznie się wzburzyła po likwidacji WSI i utwierdziła zatem w przekonaniu, że tzw. opcja zero jest jednak możliwa. Rzeczywistość więc napięła muskuły i napiera na pomysłodawców podobnych bezeceństw. Zresztą przypomniała sobie ile to zacnych umysłów swego czasu zostało prze.c.w.e.l.o.w.a.nych na TW oraz przypomniała sobie jakże znaną jej retorykę z tym związaną (uprawianą zapewne, jako grę wstępną przez oficerów prowadzących) i obecnie retoryką tą próbuje zaczarować Boga ducha winnych obywateli.
Bjustolog / 90.129.115.* / 2008-03-28 12:08
Właśnie! jak bodaj 3 lata temu Najsztub w rocznicę Solidarności, w sali Stoczni Gdańskiej pokazał na całą Polskę w swoim cyklicznym programie - jak to przy małym, okrągłym stoliku w plenerze siedzieli sobie /dobrze nazwani - rycerze magdalenkowi/ niejaki lech wałęsa, kiszczak, ciosek i jakiś księżulo w czarnej sukience i popijali sobie wódę dzieląc przy tym wpływy i nietykalność - ludzie to było przeżycie jak po wstrząsającym kryminale, o tym się nie mówi lub nie wolno mówić, później w nocy niejaki lech wałęsa i koledzy, w tym kędzierzawy wówczas donald tusk knuli przy stole, zresztą skutecznie obalenie rządu mec. Olszewskiego, bo ów rząd raczył się zabrać /jako pierwszy/ za porządną dekomunizację, czytaj rozbicie smrodliwych układów. Jak wiemy rządowi temu to się nie udało gdyż został przez te śmierdzące i wszechpotężne układy szybciutko pozbawiony władzy a ludowi wmawiano wówczas, że mec. Olszewski szykował zamach stanu, że Kaczyńscy chcieli ponownie internować biednego i bezsilnego lecha wałęsę, etc. Niestety część gminu w te kretynizmy uwierzyła. Odświeżmy sobie pamięć, skonfrontujmy fakty, poustawiajmy je w szeregu a wtedy, może, oczka i umysły zaczną się szeroko otwierać, oby! Obejrzyjcie słynny nieokrojony film, dokument, słynny tzw. pułkownik "Nocna zmiana", bez trudu do ściągnięcia z internetu, podkreślam jest to dokument, wstrząsający. Polecam również inny dokument /otrzymał kolaudację/ film pt. "Plusy dodatnie, plusy ujemne". Myślę, że nikt nie pozostanie obojętny wobec tych dokumentów.
Tomwic / 2008-03-28 16:18 / Bywalec forum
Nie wiem o co Ci chodzi. Dla mnie jest jasne, że rząd olszewskiego (skoro Wałęsa małą literą, to oni również)
obalił macierewicz pospołu z naimskim przez swoją niekompetencję i manię prześladowczą. Taka jest prawda.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-03-28 14:16
Rząd Olszewskiego jak wiadomo nie zrobił nic = rozpoczął negocjacje o wstąpieniu Polski do UE oraz NATO, udaremnił przekazanie skrawków Polski (w postaci baz) na własność Armii Radzieckiej. Czy ze strategicznego punktu widzenia którykolwiek oświecony rząd zrobił więcej? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam
KAP / 2008-03-28 11:55 / Tysiącznik na forum
a mozna bylo wieszac i postrzelac sobie , mialbys radoche jak Ogien ze Slowakami , nie?
Bjustolog / 90.129.115.* / 2008-03-28 12:33
Widzisz kap, zapewne zostałeś tysiącznikiem na forum dzięki takim krótkim i bezsensownym komentarzom. To pseudokomuniści wieszali i strzelali i właśnie dzięki takim np. grubym kreskom nie można ich, bandytów i kryminalistów skutecznie rozliczyć. Dlaczego część narodu jest do tego stopnia durna, że np. z nienawiści do PIS pokochała komunistycznych oprawców, jakby, hipotetycznie posadzić przy stole np. Kurskiego i stalina to ci durni, na złość /chyba sobie/ pokochaliby tego zbrodniarza - ale to właśnie jest typowo polskie. Kap nie dyskutuje się z faktami
KAP / 2008-03-28 14:11 / Tysiącznik na forum

jakby, hipotetycznie posadzić przy stole np. Kurskiego i stalina

to musielibysmy pokochac obu na raz i to szybko bo pod kara zeslania -:). . To po pierwsze. po drugie mylisz wkurzenie na PiS z miloscia do komuny. Ale PiS wlasnie tak dzieli ludzi. Kto nie z nami ten duren, ZOMO, iprzestepca,... I dla tegpo odchodzicie w sina dal pelni zlosci , zawisci . Im szybciej tym zdrowiej dla spoleczenstwa. Pa, pa, pa....
maa / 2008-03-28 14:47 / Tysiącznik na forum
Czy nie za dużo racjonalności? Piszemy do półgłówków.
KAP / 2008-03-28 15:17 / Tysiącznik na forum
ale klase trzeba próbowac trzymac niezaleznie od tego z kim sie rozmawia . Bywa trudne i czasami nie wytrzymuje. Jednak PiS nauczyl mnie doceniic takie zachowanie - na zasadzie terapii szokowej. (na tej zasadzie na jakiej dziala na palacza fotografia raka pluc albo film z ludzmi oddychajacymi po usunieciu tchawicy).
maa / 2008-03-28 13:04 / Tysiącznik na forum
Czy ty jesteś Polakiem? Coś słabo znasz język polski...
psf / 79.188.238.* / 2008-03-28 09:50
przyszły czasy pajdokracji, mp3, mixów. Luźnie gatki i wyprz rządzi dziś Polską i chyba nie wie czym rządzi.

ale poczekajmy mamy na razie za soba pełen sukcesów Biały Szczyt, kupcy nadal i do końca 2008 roku siedzą na Stadionie X lecia i jeśli nic nie dostaną wzamian będa tam siedzieć dalej !

A już wkrótce ruszy budżetówka z "radykalnymi podwyżkami"
Hanka musi szybko bnudowac ten stadion dla ITI bo pierwszy słoik po miodzie juz wylizany....
psf / 79.188.238.* / 2008-03-28 09:45
zapytajmy pułkownika Putina co sądzi o tym "ich człowiek w Warszawie" ?
echszkodaszkoda / 213.158.196.* / 2008-03-28 11:11
udało ci się maao tam kogoś zainstalować?, jaka szkoda że Kiszczak ci już oficjalnie orderu za to nie przyzna.
maa / 2008-03-28 11:29 / Tysiącznik na forum
A juści, udało - Ojca Dyrektora Rydzyka.
Po co mi ordery - dobro IV Rzeczpospolitej Wolskiej i Matuszki Rossiji najwyższą jest dla nas wartością! Obaj to dobrze czujemy, nieprawdaż?
taka prawda / 83.238.173.* / 2008-03-28 12:59
to paradne, gdy staro-SBecka swołocz straszy własną oblubienicą Rassiją ;-)
maa / 2008-03-28 13:44 / Tysiącznik na forum
Jaka staro - ?!
My nowi! Z harcerstwa!
Nas Macierewicz zaangażował, a Olszewski zweryfikował!
Starzy SB-cy ( a często nawet i szlachetni UB-cy) są w PiS-e i w Radio Ma Ryja. Jak np. czcigodny prof. R. Nowak, czy prok. Wasserman, albo sędzia Kryże.
Pozdro, Kolego!
psf / 79.188.238.* / 2008-03-28 11:08
mylisz się brachu bo to Komsomolskaja prawda i niezawisimaja gazieta pisały o Donku "nasz człowiek w Warszawie"
a Ojciec dyrektor, którego podziwiam za to jakie piękne dzieło katolickie stworzył jest naszym człowiekiem, katolikiem.

Ty nie możesz wyjść z podziwu jakie to wielkie dzieło Dar Gdańska stworzył wasz Donek liberał. W porównaniu z toruńską uczelnią , radiem i telewizją, to dziadostwo, żenada.
Tomwic / 2008-03-28 16:24 / Bywalec forum
Pan Rydzyk (bo kapłanem to on nie jest), jest agentem z dołu..
maa / 2008-03-28 12:12 / Tysiącznik na forum

a Ojciec dyrektor, którego podziwiam za to jakie piękne
dzieło katolickie stworzył jest naszym człowiekiem,
katolikiem

Z umiarem, z umiarem piszcie o naszych osiągnięciach - tisze budiesz, dalsze jediesz!
Poza tym, weźcie się, towarzyszu psf za naukę języka polskiego. Jak dalej będziecie pisać taką polszczyzną, będę zmuszony napisać raport na Łubiankę i wrócicie do Rosji. Nie będziemy tolerować braku profesjonalizmu w pracy!
KAP / 2008-03-28 09:42 / Tysiącznik na forum
zgodnie z trescia z reszta. PiS bez Prezesa nie istnieje (to stan na dzisiaj). Z Prezesem ma szanse przestac istniec w przyszlosci...
rozleniwilianamsiękapo / 213.158.196.* / 2008-03-28 11:13
jakbyś się Ober-KAP-o wziął do roboty (zamiast podniecać się tu werbalnie), to jak przystało na kapo, kopniakiem obutego buta w kość ogonową, paru byś sam wyeliminował - na przyszłość.
nono / 213.158.196.* / 2008-03-28 11:14
niesiołowski dobrze, że tu zawitałeś. Jesteś w stanie kogoś polecić?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy