Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

J.W. Construction z pozwoleniem na budowę osiedla Zielona Dolina

J.W. Construction z pozwoleniem na budowę osiedla Zielona Dolina

Wyświetlaj:
krzysiek_doa / 77.252.194.* / 2016-02-08 00:10
bardzo proszę o kontakt osoby które miały/mają coś wspólnego z tym developerem. właśnie rozważam zakup mieszkania na zielona dolina 2
ikoneta / 89.76.234.* / 2016-02-10 17:14
Kupiłam mieszkanie na osiedlu Zielona Dolina i jestem bardzo zadowolona, wybór dewelopera nie był przypadkowy, wcześniej u niego domek kupował mój brat, wiemy że jest solidny a mieszkania nie mają praktycznie żadnych wad technicznych i budowlanych niedoróbek.
adriann / 46.186.9.* / 2013-02-14 17:11
wygląda obiecująco, dużo się teraz buduje ciekawych mieszkań na Białołęce. Lokalizacja fajna więc na pewno znajdzie swoich nabywców
antydolina / 83.28.89.* / 2011-09-29 00:33
Kto wogule wydał pozwolenie na tak duże przedsięwzięcie przy obecnym układzie komunikacyjnym panującym na Zielonej Białołęce. Przecież oddanie kolejnego osiedla wielkości "Derbów" spowoduje, że w godzinach szczytu ulica Głębocka i inne dojazdowe staną na amen. Owszem ma być Trasa Wincentego, ale to za kilka ładnych parę lat i w tym czasie czeka nas niezły horror komunikacyjny. Dodatkowo samochody cieżarowe, które wożą materiały na tą budowę rozjeżdzają drogi, jeden z mostków nad Kanałem Markowskim już jest zrujnowany, a bloki dopiero "wychodzą z ziemi"
Jan223 / 178.235.199.* / 2014-08-14 01:23
Piszę to dla tych, którzy się zastanawiają nad kupnem mieszkania.
Mieszkam tu od około roku...

[b]Minusy:[/b]

1. Drogi dojazdowej ciągle nie ma. Jeździmy po nierównych płytach betonowych, z których czasem wystaje metalowe żebrowanie. Od roku zużycie samochodu można sobie wyobrazić. Handlowiec okłamał mnie, że droga będzie zrobiona w lipcu 2013, jest sierpień 2014 i nic.

2. Bloki są zbudowane zbyt blisko siebie. Wszyscy zaglądamy sobie do mieszkań i balkonów.

3. Akustyka mieszkań jest bardzo zła. Słychać prawie wszystko od sąsiadów. W tym odkręcenie wody w łazience (duży hałas).

4. W łazienkach wystają rury sanitarne ponad wylewkę. Mi i sąsiadom wydano podobne orzeczenia po złożeniu reklamacji: jest zgodnie z projektem. Inżynier i przedstawiciel nadzoru budowlanego radzą zmniejszyć powierzchnię łazienki obudowując ją płytami rigipsowymi. Pani z administracji wydając klucze uznała, że najlepiej podnieść poziom w łazience, żeby zalać wystające rury. Można jeszcze ciąć meble i robić schodki. JW odpowiada, że wszystko jest zgodnie z projektem i na tym się kończy roszczenie.

5. Handlowiec oraz jego dyrektor z biura sprzedaży Osiedla Zielona Dolina (nie będę podawał ich danych) oszukiwali podczas rozmów na temat wykończenia mieszkania. Jest oferta wykończenia mieszkania w danej cenie, handlowiec pokazuje standard wykończenia za tą cenę, nikt nie podaje szczegółowej wyceny. Po szczegółowej wycenie firma wykonawcza, która współpracuje z JW proponuje dogadanie się za jej plecami, zaś pani projektant z JW stwierdza, że cena podana przez handlowca dotyczyła gorszego standardu (nie tego, który był pokazany i podczas którego można zrobić sobie zdjęcia). Najlepiej wykończenie mieszkania zrobić we własnym zakresie.

6. Próby negocjacji raczej nic dadzą, proponowane ceny są zawsze z promocji od których nie da się zejść. Podobno jest bardzo dużo chętnych i cena za chwilę się zmieni. Dziwne, że ciągle tyle bloków stoi pustych.

7. Droga do notariusza jest długa i na ostatnią chwilę.

8. Nie ma miejsc parkingowych dla gości. Za podjechanie pod blok mogą wkrótce być mandaty straży miejskiej.

9. Brak placu zabaw, to co jest to 1. ślizgawka, 1. piaskownica, 1. konik bujany, 1. huśtawka - trochę za mało dla całego osiedla.

10. Podtopień na szczęście póki co nie było, ale teren jest zagrożony.

11. Bardzo słaba komunikacja miejska w pobliżu. Do centrum Warszawy godzina co najmniej 2 autobusami.

[b]
Plusy:[/b]

1. Póki co, jeszcze jest to bardzo spokojna okolica. W pobliżu las, można fajnie jeździć rowerem.

2. Mieszkania są tanie w stosunku do mieszkań w Warszawie.

3. Bloki nie są wysokie.

4. Czysto.

5. Ochrona w 2 budkach - na medal.

6. Fajni sąsiedzi. Raczej młodzi ludzie. Kulturalni.

7. Żabka, dentysta i jeszcze jeden spożywczak na terenie osiedla.

8. Solidna administracja.

9. Niewysoki czynsz.
PW0712 / 195.85.249.* / 2014-09-12 10:09
hej

dzięki. zastanwiam się nad jednym mieszkaniem z tej inwestycji - cena nie powala w porównaniu z innymi, ale to jedyne gotowe które mogę brać pod uwagę (inne w budowie a to zawsze ryzyko). Mam pytanie o dojazdy komunikacją miejską - że długo, trudno taki urok Białołęki - ale jak to wygląda z zatłoczeniem w samych autobusach? Jak byłam oglądać były bardzo małe i boje się, że tam rano w ogóle nie można wejść. Co innego godzina dojazdu kiedy mogę spokojnie poczytać a co innego jak stoję ściśnięta jak sardynka w puszce...
KA 88 / 93.174.28.* / 2014-09-11 16:43
W jakich granicach czynsz? Czy jest tam zaplecze typu przedszkole, żłobek? Aktualnie poszukuję mieszkania na jw patrzę głównie ze względu na cenę mieszkań.
PW0712 / 195.85.249.* / 2014-09-12 10:10
czysz mi podano 6,88 za metr kw.

Najnowsze wpisy