Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ja se ne boim, ja mam raka

Ja se ne boim, ja mam raka

Za / .* / 2004-07-23 13:51
Komentarze do wiadomości: Ja se ne boim, ja mam raka.
Wyświetlaj:
Adal / .* / 2004-07-30 09:13
Rozumiem słusznośc tezy autora, że ręczne sterowanie w przypadku państwa nie jest najlepszym pomysłem, jak również, że należy coś zrobić z krakowym złomem na ulicach, co nie zmienia faktu, że konieczne jest szybkie ucięcie tematu pt. złom przejeżdżający garnice. Z 2 powodów - znaczna część tych pojazdów jest rzeczywićsie złomem - dlatego sąsiedzi wyprzedają je za grosze - bardziej im się to opłaca niż płacenie wysokiego podatku za auto nie spełniające norm ekologicznych lub złomowanie. Przy okazji rozwiązuje się problem złomowania - a u nas się powoli zacznie pojawiać.Po drugie - nasza infrastruktura drogowa i bez lawinowego przyrostu pojazdów juz jest przeładowana i zaczniemy ponosić coraz wyższe koszty utrzymania i tak tragicznych już dróg + koszty wypadków, leczenia itp.Jeśli chodzi o kredyty, to auto wykazał się daleko posuniętą ignorancją tematu. Po pierwsze ustawy trakie funkcjonują w bardzo wielu krajach, po drugie z zasady mają chronić klienta przed instytucjami, które są naturalnie silniejsz niż biedny klient.Po trzecie niech autor porówna strukturę przychodów banków w ostatnich 2 latach oraz trend, to zobaczy z czego żyją, Po czwarte niech autor sprawdzi skalę akcji kredytowej banków i innych firm i zobaczy kto ile pożycza. A jeśli ludzie pożyczają nie w bankach to dlatego, że banki (na całym świecie) są nastawione na klientów niskiego ryzyka i wolą nie udzielać niektórych kredytów niż zatrudniać później armię dużych gości do windykacji
witt / .* / 2004-07-26 18:57
Zatrzymać urzędników-należy zrobić im dodatkowe badania głowy
Cezar / .* / 2004-07-26 17:17
Czytam te komentarze i nie wierzę...Ludzie zostawmy tę chorą politykę i polityków, redaktorków itp. Obejrzyjcie jeszcze raz "Dzień Swira"Pojmijcie-to nie ma znaczenia czerwony, biały , czarny ...oni swoje, a my swoje.To co masz czy bedziesz miał zalezy wyłącznie o Ciebie.Jestem niezależny politycznie i tak jak Wy wkurzam się na ich różne decyzje. Ale czy jechaliście za 10 letnim oplem czy VW ? Na to nie mogę się zgodzić. A poza tym niemiec zawsze miał lepiej z Polaczkim - zawsze jakieś g... ożenił.Naszych 3, 5, 7-latków mamy wystarczająco dużo , więc po co nam od niemców ? To tak jak z oponami ... Niemiec pozbył sie syfa, a durny Polaczek śmieci we własnym domu.Ludzie! Czy macie poczucie własnej wartości?W Polsce jest tyle mozliwosci zarobienia na uato i nażycie że hoho...Trzeba tylko chcieć. A co do UE to wierzcie mi też nie cieszy mnie przyszłość bez kiszonych ogórków czy razowego chleba ...To dyskusje długie-tym czasem życze wszystkim spokoju i powodzenia-3MAJcie sie!
Wojtek / .* / 2004-07-28 08:33
W Polsce faktycznie jest duzo możliwości zarobienia na życie. Co po niektórzy zaradniejsi już za wczasu budowali stacje diagnostyczne (bo wiedzieli, co wejdzie w życie za wczasu). A jeśli chodzi o stare samochody z niemiec czy holandii - to są one w lepszym stanie niż nawet młodsze krajowe - powód: wystarczy spojrzeć na nasze drogi, ot co!
Haksio / .* / 2004-07-26 16:49
świetne i oczywiste! ...ciekawe co na to M. Pol (iq 0,001)
Wiktor / .* / 2004-07-26 15:45
Autor częściowo tylko dotknął problemu. Uważam, iż należy czynnie walczyć z przejawami sobiepaństwa urzędasów. Skoro wciśnięto nas do UE to niech nam teraz nie zabraniają z tego korzystać. Jakoś nie ma chętnych do dopłacania konsumentom w związku ze wzrostem cen na artykuły spożywcze i nie tylko. Czy my zawsze mamy dostawać w tyłek. Przeklęty Naród czy co?
DAREK / .* / 2004-07-26 13:58
NARESZCIE NORMALNY DZIENNIKARZ ZE ZDROWYMI POGLADAMI- NIE TO, CO REDAKTORZYNA OD MOTORYZACJI Z WYBORCZEJ..A CO DO SAMEJ SPRAWY - PEWNIE, KUPUJMY TYLKO NOWE, COZ , ZE STAC NAS TYLKO NA PSEUDOAUTO SEICENTO, JAK DOBRZE POJDZIE.
krzall / .* / 2004-07-26 12:47
To już wiem dlaczego Wydziały Komunikacji nie wydają sztywmych dowodów. Poczekam na badania aa jak nie przejdzie autko to tylko muzeu.m MERCEDES 420 SEL 1991 R. Aktualny TUV i badanie spalin w BD. Pozdrawiam
Jack / .* / 2004-07-25 00:19
W pełni popieram tępienie pseudo naszych przedstwicieli oraz biurokratów z byłej epoki
antiS / .* / 2004-07-24 14:19
No, no... Redaktor Płaskoń w Internecie. Czyżby powróciły dobre czasy... Czyżby powrót z zapyziałego Opola na szerokie łamy?Ciekawe, jak się zachowa kolega redaktor Siembieda... Może zacznie krytykować. W inetrencie ma pole do popisu, w dodatku anonimowo :)
anty / .* / 2004-07-24 11:35
Przy korycie jest fajnie. Można olewać ceny i drobnych ciułaczy
A / .* / 2004-07-23 18:38
Proponuję ogłosić konkurs, jak tym rządzącym debilom przemówić do rozumu
Za / .* / 2004-07-23 13:51
Tylko przyklasnąć...dobry artykuł..niestety nie przemówi twardogłowym w Polsce do rozumu...
TUV / .* / 2004-07-27 14:39
hahahaha... przecież te palanty nawet go nie przeczytają...

Najnowsze wpisy