Ja znowu o dudzie

tommy / 2007-01-17 18:20
Witam wszystkich. Ale jak kogoś nudzę niech nie czyta o dudzie. Mysle że warto.
Wyświetlaj:
tommy / 2007-01-17 18:21 / "Taki sobie inwestorek"
Środowy "Financial Times Deutschland" przytoczył opinię Czyżowa, że w przypadku otrzymania przez Moskwę koniecznych gwarancji, możliwe jest zawarcie porozumienia w sprawie zniesienia embarga podczas wizyty kanclerz Angeli Merkel w najbliższą niedzielę w Rosji.
I co Wy na to?:)?
Pozdrawiam.
tommy / 2007-01-18 18:02 / "Taki sobie inwestorek"
Kolejna sprawa. Wczorajsze rozmowy (17.01) w Berlinie przedstawicieli Komisji Europejskiej, Rosji i Polski nie przyniosły na razie rezultatu. Bruksela podkreśla, że negocjacje nie zostały przerwane, trwają bowiem rozmowy techniczne przedstawicieli zainteresowanych stron. ..... Termin zniesienia rosyjskiego embarga nadal jest nieznany - przyznaje rzecznik Komisji. "Naszym celem jest przekonanie Rosjan, że zakaz jest nieuzasadniony i rozmowy temu właśnie służą" - dodał Philip Tod.
Co wy na to?
robunio73 / 2007-01-17 18:31 / Tysiącznik na forum
Jeżeli masz dudę to się nie gorączkuj. Spółka z dużymi perspektywami i wcześniej czy później pokaże co potrafi. Na razie pomalutku i systematycznie pnie się w górę. To jest lepsze niż skoki po kilkanaście % w górę i dół. Ruscy w końcu otworzą dla nas rynek, a wtedy będzie jeszcze lepiej.
tommy / 2007-01-17 18:42 / "Taki sobie inwestorek"
a co myślisz o biotonie bo też mam i nie do końca wiem co dalej robić? Może masz jakies info?? Z góry dziekuję
Osobiście polecam 04 Progress.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy