Forum Polityka, aktualnościKraj

Jacek Sasin: Macierewicz może mieć rację

Jacek Sasin: Macierewicz może mieć rację

Money.pl / 2014-04-09 10:51
Komentarze do wiadomości: Jacek Sasin: Macierewicz może mieć rację.
Wyświetlaj:
oo i po poo / 89.77.244.* / 2014-04-09 11:03
W Smoleńsku pan był? - Nie, nie byłem A kto z komisji był? - nie pamiętam, notatki gdzieś zgubiłem. Ktoś był przy sekcjach zwłok? - Nie, lekarze nie zdążyli Czy badaliście wrak? - Nie, Rosjanie nas nie dopuścili A brzozę badaliście? - Nie, myśmy ją tylko zmierzyli. Z jaką dokładnością? - O dwa metry żeśmy się pomylili Badaliście czarne skrzynki? - Tylko kopie, oryginałów Rosjanie nam nie dali. A kto skopiował? - Rosjanie skopiowali. Badaliście wieżę? - Nie badaliśmy, Rosjanie się nie zgodzili A taśm z wieży słuchaliście? - Nie, nawet żeśmy o to nie wystąpili. A głosu generała, kto robił odsłuchy? - Był taki jeden ekspert, niestety ciut głuchy A wracając do brzozy: czym mierzyliście? - Na oko! Miejsce złamania oglądaliście? - Nie, bo było za wysoko Był trotyl na fotelach? - Nie było, na nasz węch Ale detektor wykazał... - Detektor to rzęch! A ekspertyza, czy była jakaś, że brzoza ucięła skrzydło? - Pytania są tendencyjne, odpowiadać mi zbrzydło... To skąd właściwie wiecie, co się w Smoleńsku stało?
huragan / 94.42.189.* / 2014-04-09 10:51
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Najnowsze wpisy