Forum Polityka, aktualnościKraj

Jacy są naprawdę Kaczyński i Komorowski

Jacy są naprawdę Kaczyński i Komorowski

Money.pl / 2010-06-21 07:34
Komentarze do wiadomości: Jacy są naprawdę Kaczyński i Komorowski .
Wyświetlaj:
Observer. / 79.184.180.* / 2010-06-30 14:48
Głosuję przeciw PO, bo należy im się mały pstryczek za to, że nie liczą się z nikim i niczym.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-28 11:39
http://www.youtube.com/user/tadeusz214
czesta / 2010-06-27 19:49 / portfel
DEDYKUJĘ WYBOROM I KANDYDATOM Kasprowicz Jan "Rzadko na moich wargach"

Rzadko na moich wargach -
Niech dziś to warga ma wyzna -
Jawi się krwią przepojony,
Najdroższy wyraz: Ojczyzna.

Widziałem, jak się na rynkach
Gromadzą kupczykowie,
Licytujący się wzajem,
Kto Ją najgłośniej wypowie.

Widziałem, jak między ludźmi
Ten się urządza najtaniej,
Jak poklask zdobywa i rentę,
Kto krzyczy, iż żyje dla Niej.

Widziałem, jak do Jej kolan -
Wstręt dotąd serce me czuje -
Z pokłonem się cisną i radą
Najpospolitsi szuje.

Widziałem rozliczne tłumy
Z pustą, leniwą duszą,
Jak dźwiękiem orkiestry świątecznej
Resztki sumienia głuszą.

Sztandary i proporczyki,
Przemowy i procesyje,
Oto jest treść Majestatu,
Który w niewielu żyje.

Więc się nie dziwcie - ktoś może
Choć milczkiem słuszność mi przyzna -
Ze na mych wargach tak rzadko
Jawi się wyraz: Ojczyzna.

.........................................
płk Dowgird / 89.75.67.* / 2010-06-27 15:00
http://niezalezna.pl/article/show/id/34225
sfera2 / 2010-06-27 19:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wcześniej czytałem na łanach jakieś strony narodowościowej o Kaczyńskich mających korzenie u rosyjskich żydów, teraz przedstawiony link w Gazecie Polskiej na jej stronie internetowej o powiązaniach Komorowskiego z WSI, . Patrząc na to zboku jasno widać że Internet najbardziej sprzyja paranoikom, mogących do woli snuć teorie spiskowe, czy tworzyć pseudo życiorysy. Przeraza mnie tylko skala tego zjawiska. Wielka szkoda też że zalewając wszystkie fora nie pozwalają na spokojne wymiany poglądów, ziejąc nienawiścią i obrażając bezkarnie innych.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 13:32
Świat się ciągle zmienia na naszych oczach, zmienia się również sytuacja w polityce. To
dobra cecha, gdy polityk nie tkwi uparcie przy swoich poglądach i potrafi dostosowywać
się do potrzeb społeczeństwa. Nie powinno się nazywać kłamstwem zmiany poglądów, a to ma
niestety miejsce w wydaniu PO.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 13:24
Jeżeli J.Kurskiego porównywano do bulteriera, to do jakiego zwierzęcia można by porównać
Niesiołowskiego ? (myślę, że porównanie Niesiołowskiego do jakiegokolwiek zwierzęcia,
było by obraźliwe i krzywdzące dla każdego ze zwierząt . . )
sfera2 / 2010-06-27 11:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie wiem czy Komorowski jest kłamcą, chociaż wątpię ponieważ pochodzi z arystokracji, a ci za dyshonor mają udowodnienie im kłamstwa. Prawdę mówiąc arystokratyczne pochodzenie wszędzie jest powodem do chwały i zobowiązuje. Polska jeszcze nie wyrosła z zaszłości PRL, gdzie szlacheckie pochodzenie było powodem do wstydu i piętnowane. Ciekawe kiedy zaczniemy doceniać resztki szlachetnej krwi która nie została wytrzebiona przez faszyzm i komunizm.
To że Kaczyński mija się z prawdą kiedy mu jest wygodnie można przypomnieć w wywiadzie jaki udzielił przed drugą turą Tusk Kaczyński. Powiedział "Jeśli mój brat zostanie prezydentem, to ja nie będę premierem". Słowa nie dotrzymał, a zapytany powiedział że musiał tak mówić żeby bratu nie zamknąć drogi do prezydentury.
Również nie do końca jest prawdą że komercjalizacja jest to samo co prywatyzacja. Komercjalizacja to utworzenie z zakładu społecznego jednoosobową spółkę Skarbu Państwa.Faktem jest że z taką spółkę można przekształcić w akcyjną i część akcji czy udziałów sprzedać, ale nieprawdą jest że sprzedanie nawet większościowego pakietu udziałów może zmienić w szpital leczący tylko chorych za opłatą bez ubezpieczenia.
Świadczą o tym nieliczne szpitale przekształcone w spółkę handlową skarbu państwa, których właścicielem są władze lokalne.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:52
coś dla relaksu:
http://www.youtube.com/user/tadeusz214
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:27
Gdy kłamią ciągle członkowie PO i oczerniają J.Kaczyńskiego i PiS to nikt ich za to nie podaje do sądu i nie wyzywa od kłamców, a jeżeli ktoś z PiS powie prawdę tak jak to robi J.Kaczyński, to znajdą się nawet tacy sędziowie co potrafią zrobić z tego kłamstwo. Bo czy kłamstwem było to, że Komorowski jest za prywatyzacją służby zdrowia ? czy ktoś wierzy w to, że gdyby Komorowski został prezydentem, to będzie wetował ustawy o prywatyzacji służby zdrowia ? . . ten przypadek jest jaskrawym przykładem, w jak podły i podstępny sposób jest prowadzona kampania wyborcza i jakich metod używa stacja TVN24
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 10:17
Do TVN24 zapraszani są politycy i zwolennicy różnych opcji politycznych, lecz sposób w
jaki zadawane są pytania jest ukierunkowany na walkę z PiS. Gdy M.Olejnik zadaje pytania
członkowi PiS to jest to wywlekanie wszystkiego czego tylko można się przyczepić. Inaczej
zadawane są pytania członkom PO. Ta stacja jest wyjątkowo nie obiektywna, nawet o wiele
bardziej, niż było to za tak zwanej komuny . .
fkasprzak / 2010-06-27 10:15 / Bywalec forum
Hrabia pójdzie na odstrzał gdy przegra,a wróbelki cwierkają że Tusk nie jest rudy tylko farbowany lis.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-27 00:33
Największym źródłem zła dla Polski jest stacja TVN24. Stacja ta za pieniądze pochodzące z
zagranicy sieje nienawiść i dzieli Polaków. Dzięki dosyć fajnym programom i filmom
wzrosła oglądalność, tym samym wzrosły zyski z reklam. Pozyskali wielu zdolnych
dziennikarzy, którzy ciągle atakują PiS i gloryfikują PO nawet w tych najobrzydliwszych
poczynaniach. TVN24 dąży do wyeliminowania największej konkurencji jaką jest TVP.
Telewizja publiczna jest najbardziej wiarygodną stacją. " Szkło kontaktowe " jest
odzwierciedleniem Radia Maryja, lecz robi to przy pomocy większych środków i w sposób
bardziej wyrafinowany, angażując sztab dziennikarzy i innych specjalistów od mediów.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-26 23:43
Nic nie pozostało w Tusku z polityki miłości, pozostały tylko wilcze oczy i język
Palikota, Niesiołowskiego i Schetyny . . buta, arogancja i nic więcej. Zarzuca się
Kaczyńskiemu, że się zmienił na lepsze. a dlaczego nie zarzuca się Tuskowi, że zmienił
się tak bardzo na gorsze, chociaż widać to bardzo wyraźnie. Od jakiegoś czasu wszystkie
jego wypowiedzi nacechowane są agresją.
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-26 13:01
Komorowski zamierza przygotować listę niefortunnych wypowiedzi z przed kilku lat
wypowiedzianych przez J.Kaczyńskiego. Ja bym mu proponował przygotować taką listę odnośnie swoich wypowiedzi z ostatnich dni i tygodni . . Korzystne dla wyborców, było by
sporządzenie przez niego listy obiecanek PO z ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu
i co zostało zrealizowane. Ciekawa by również była lista najbliższych osób i doradców
Komorowskiego np. wypowiedzi Palikota, Niesiołowskiego, Schetyny . . .
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-26 09:53
Pozdrawiam Wszystkich
http://www.youtube.com/user/tadeusz214
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy