Forum Polityka, aktualnościKraj

Jadwiga Staniszkis: PO rządzi frajersko

Jadwiga Staniszkis: PO rządzi frajersko

Money.pl / 2011-04-17 17:10
Komentarze do wiadomości: Jadwiga Staniszkis: PO rządzi frajersko.
Wyświetlaj:
Oszołomowaty / 89.229.238.* / 2011-04-17 18:02
Jak widać poniżej POpaprańcom pozostało używanie tego w czym są najlepsi - wyzwiska i opluwanie błotem. A tutaj coś spoza POmatrixa:
"...Trochę satyrycznie zacznę, ale nie mogłem się powstrzymać, bo jaja nieprzeciętne. Uwaga! Jak donosi NASZ DZIENNIK i tutaj, jak nigdy, mam ochotę polecieć klasyką internetową buhahaha, Lol :)))))))): UCHOD ZADZIAŁAŁ. Co mnie śmieszy w tej niepotwierdzonej informacji? Obie rzeczy naraz. Po pierwsze Nasz Dziennik! Nikt nie rzucił się na tę przeciekową rewelację jak na „debeściaków”, poza Naszym Dziennikiem i mówię całkiem poważnie, że zaczynam czytać tę gazetę jako źródło informacji, co więcej nawet parę reportaży z Trwam sobie ściągnąłem. Ostatnio oglądałem wykład Wildsteina na temat manipulacji medialnej, rewelacyjna rzecz, naprawdę polecam, zresztą wkleję go tu. Druga rzecz to ten guzik nieszczęsny, o którym pisałem luzacko, żeby pokazać skalę głupoty i politycznej prostytucji telewizyjnych ekspertów. Owi zamilkli w kwestii guzika, żaden się nie wychylił na tak zwany bank. Nie wiem co z tym „eksperymentem” tak naprawdę będzie, bo ja propagandystom zwanym rządem nie wierzę od dawna. Zaraz się okaże, że nie ma pewności, niby zadziałał, ale i tak nie powinni, a właściwie nie wiadomo czy tak naprawdę zadziałał. Jestem laikiem i techniki nie analizuję, ale rozumu nie umiem wyłączyć na automacie. Co prawda niezmierzona jest wielkość radzieckich uczonych, ale podejrzewać, że radziecki konstruktor samolotu, który nie potrafi przelecieć Atlantyku, umieścił guzik przy wolancie działający tylko z ILS, który dopiero pojawiał się na zachodnich lotniskach, to jest wyższa szkoła wiary w radzieckiego boga. Jak znam Kraj Rad, to oni kradli tylko konstrukcje „grubych” części, silnik z Mercedesa na przykład. Pierwsze słyszę, żeby jeździli Wołgami z klimą, ABS i poduszkami powietrznymi. Cechą charakterystyczną ich eksportowych produktów było technologiczne opóźnienie, na poziomie technologicznej epoki. Oczywiście nie mówię o sprzęcie wojskowym i dla siebie. Mówiąc inaczej, dla mnie ten cały UCHOD z 1968 roku to niemal na 100% zwykła ruska wajcha, jak w Zaporożcu. Wciskasz guzik i samolot dostaje kopa w powietrze. Inaczej nie wyobrażam sobie radzieckiej technologii pasażerskiej z roku 1968, ale to tylko mój chłopski rozum, upierał się przy tym nie będę, poczekam na świeże rewelacje ekspertów. Telewizyjni eksperci, z kochankiem mamy pani Pochanke na czele, pewnie już szykują nową bajkę i minie kolejne pół roku na walce z najemnymi kretynami nudzącymi się na esbeckiej emeryturze. Dziś już nawet nikt nie pamięta o samobójcach, którzy do końca spokojnie odliczali, aż do 20 metrów, a potem k**** mać. Dziś nikt nie pamięta, że patrzyli przez okna i za wszelką cenę chcieli lądować. Teraz błąd pilotów będzie polegał na tym, że użyli ruskiej wajchy bez zachodniego systemu naprowadzającego.

Oczywiście skala tego błędu będzie równie „samobójcza” jak poprzednie „błędy”. Brzmi w sam raz dla wykształconych z aglomeracji. W „normalnych” okolicznościach, gdyby UCHOD był pod tezę sowiecką-rządową mielibyśmy przeciek tego samego dnia. Cisza jest dość wymowna, niemniej poczekam, zapewne pan Miller, górnik odrzutowy, coś ciekawego nam opowie. Jest zabawnie, może nieco mniej córce Wassermanna, która dostała od ruskich lewą sekcję zwłok Ojca i też o tym cisza. Gosiewski z kolei urósł do 175 cm, a przecież wystarczy odtworzyć stare Szkła Kontaktowe, pokazujące „pingwina”, żeby nie wygłupiać się z ekshumacjami. Dziwnie cicho siedzi pani Kopacz, ta sama co w pocie czoła i traumą na całe życie „przeprowadzała” sekcje i identyfikacje. Cisza, ale za chwilę na pewno będzie zabawnie, bo przecież będzie można podrzeć łacha z następnej ekshumacji oszołomów. No, ale gdybym ja dostał sekcję zwłok najbliższej mi osoby z opisem organów, które chirurg wyciął lata temu, to nie byłbym taki spokojny i pełen klasy jak Pani Wassermann. Ja jestem wariat i odpowiedzialnym PRZESTĘPCOM przegryzłbym aortę. To samo zrobiłbym na miejscu Wdowy po Kapitanie Protasiuku i wielu innych nieszczęśników, którym splugawiono pamięć o najbliższych. Dotąd asekurowałem się i robiłem długie wstępy zanim napisałem kolejny tekst o Smoleńsku. Teraz sobie obiecuję, przede wszystkim sobie, że nie odpuszczę tej sprawy do końca, a każde kolejne rządowe „wyjaśnienie” zweryfikuję Macierewiczem i Naszym Dziennikiem. Skala łgarstw, cynizmu i zwykłego bandytyzmu w wykonaniu Ruskich i pachoła Tuska jest przygnębiająca, dla mnie ten człowiek już nie istnieje, razem ze swoimi nie istniejącymi górnikami od latania, psychiatrami od wojska o księgowymi od gospodarki...."
Z blogu Matki Kurki ...
~Kris / 2011-04-17 17:58 / Tysiącznik na forum)
Trudno dobrze rządzić, mając wewnętrznego wroga u bram 24 godziny na dobę.

PiS nie jest partią opozycyjną, tylko wrogą wobec rządu. Wykrzykiwanie że: rząd, premier, prezydent, policja, prokuratura, etc. to zdrajcy i mordercy jest przecież nawoływaniem do przewrotu, do lynchu, do wojny domowej.

Zgadzam się z tym, że mamy marny i nieudolny rząd, ale mamy też chorą z nienawiści, zezwierzęconą opozycję, która w imię własnych obłąkańczych ambicji destabilizuje kraj, i wyrządza nam szkodę na długie lata.
(@) / 89.79.218.* / 2011-04-17 18:57
A w jaki sposób ludzie mają dopominać się o swoje prawa ? jest im źle i dlatego krzyczą !. Jeżeli to jest nieudolny rząd, jak zresztą sam zauważyłeś, to dlaczego nie podaje się do dymisji ..........?
~Kris / 2011-04-17 20:39 / Tysiącznik na forum)
To nie żadni 'ludzie', tylko garstka dobrze opłacanych z państwowej kasy polityków robi tę zadymę, i to nie dlatego, że jabłka ostatnio podrożały.
To nie biedni ludzie przeskakiwali ostatnio przez barierki pod pałacem, nie zauważyłeś?
JanuszPOlikot / 2011-04-17 21:57 / Tysiącznik na forum
A kto POdskakiwał.......?
(@) / 89.79.218.* / 2011-04-17 20:58

nie zauważyłeś

Zauważyłem także ceny w sklepach, na stacji benzynowej, w urzędach (wymiana dowodu rejestracyjnego 86 złotych), obdartych i chorych ludzi błąkających się bez celu po ulicach,pijaną zdemoralizowaną młodzież i wiele jeszce innych rzeczy, których ty nie dostrzegasz !?
~Kris / 2011-04-17 21:07 / Tysiącznik na forum)
I jaką masz na to receptę? Obalić jeden rząd, i powołać inny?
Myślisz, że ktoś od tego wyzdrowieje, morale się podniesie, albo stanieje benzyna?

Mój nauczyciel powtarzał mi kiedyś:
Nie po to robimy rewolucję, żeby było dobrze, ale po to, żebyśmy to MY mogli robić źle.
1v / 93.105.57.* / 2011-04-17 18:49
@ Kris, a może Ty wiesz po ile jabłka? O reszcie (np. gospodarce RP) nie ma co mówić.
Wapniak / 2011-04-17 18:38 / Tysiącznik na forum
Mamy ~Kris..poprostu zwykły "styropian". Co było od dawien dawna do przewidzenia.
Teraz wystarczy tylko puścić wodze wyobraźni /o ile ktoś ją posiada/ i wyobraźić sobie sytuację w kraju w 1981r. bez stanu wojennego!?... Chwała WRONIE i Generałowi.
kaplica / 95.49.178.* / 2011-04-17 17:32
trzeba to odnieść do opini o . Kaczyńskim:

"Jarosław jest zbyt brutalny i wada ta, która jest całkiem do zniesienia w naszym środowisku i w stosunkach między nami, staje się nie do zniesienia na stanowisku prezesa. Wobec tego proponuję, by zastanowić się nad sposobem przeniesienia Jarosława z tego stanowiska i wyznaczyć na to miejsce innego człowieka, który niezależnie od wszystkich innych względów miałby tę przewagę nad Jarkiem, że charakteryzowałby się większą tolerancyjnością, większą lojalnością, większą uprzejmością, bardziej życzliwym stosunkiem do ludzi, mniej kapryśnym usposobieniem itd. Okoliczność ta może się wydać nic nie znaczącą drobnostką. Myślę jednak, że z punktu widzenia zabezpieczenia przed rozłamem, nie jest to drobnostka, albo jest to taka drobnostka, która może nabrać decydującego znaczenia"
marynarz098 / 2011-04-17 17:43 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi sie, ze po takim zabiegu partia PIS,mogla by myslec o sukcesie, ( Blaszczaka, bym tez skreslil), tak mocna partia jaka jest Pis, z takim spolecznym poparciem, ( idealizujac oczywiscie pozostalych jej czlonkow ) mogla by zrobic wiele..........gdyby nie Kaczynski.

Ale to sience fiction.
tesa1959 / 2011-04-17 20:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak, ale mając wokół siebie przydupasów nie da się tak łatwo usunąć.
( Blaszczaka, bym tez
skreslil

zapomniałeś o Macierewiczu.
marynarz098 / 2011-04-17 20:41 / Tysiącznik na forum
Czesc
..ale Macierewicz jest dla PIS, jak Niesiolowski dla PO, i wydaje mi sie ze tacy wodzowie jak Kaczynski czy Tusk, poprostu urzywaja takich stanczykow jak narzedzia, i gdyby tylko okazalo sie ze sa juz nieprzydatni poprostu by ich sie pozbyli......Tak jak jak to bylo z Zyta G, dla przykladu.
tesa1959 / 2011-04-17 21:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Cześć
Obaj psują wizerunki swoich ugrupowań. Do tej pory był jeszcze Palikot, ale na szczęście zszedł na dalszy plan, gdy złożył mandat.
marynarz098 / 2011-04-17 21:25 / Tysiącznik na forum
Z jednej strony psuja wizerunek a z drugiej zjednuja przychylnosc fundamentalistow propartyjnych, atych nie brakuje po obu stronach politycznej granicy.
tesa1959 / 2011-04-17 21:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niestety, to prawda i psują nerwy wszystkim Polakom.
marynarz098 / 2011-04-17 21:29 / Tysiącznik na forum
....tak niewielu, moze tak wiele.....
tesa1959 / 2011-04-17 21:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
i to jest tragiczne.
bb44 / 89.79.221.* / 2011-04-17 17:19
ta wyglądająca na babcie klozetową kobitka uważa , że kartofel powinien rządzić dożywotnio razem ze swoimi kotami
JanuszPOlikot / 2011-04-17 22:04 / Tysiącznik na forum
Widać człowieku że ty nie znasz się na polityce po prostu nie na twój intelekt.........Babka klozetowa....kartofel......
Dzięki takim jak ty którzy patrzą bardzo POwierzchownie mamy to co mamy.......POrażka ....
zby79 / 2011-04-17 17:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po co te wyzwiska? Powiedziała prawdę. Mieli mieć szuflady pełne ustaw. Mieli młodzi wracać do Polski. I co zrobili? Wielkie nic. Jedyne co potrafili to ukraść pieniądze emerytom i podnieść podatki. Znaleźli Kaczyńskiemu dorsza za 8,20PLN, a jak Sikorski kupił 500 krzeseł po 8000PLN to nie zauważyli? Myślałem, że będzie inaczej. Mieliśmy oddać władzę liberałom, a dostali ją zwykli ignoranci.
marynarz098 / 2011-04-17 17:47 / Tysiącznik na forum
Wielu sie pomylilo.
marynarz098 / 2011-04-17 17:10 / Tysiącznik na forum
Jakie to bylo by inne od tego co dzis mamy, gdyby to pani byla prezesem PIS, a nie Kaczynski.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy