Forum Forum finansoweBanki

Jak banki oszukują swoich klientów-piszcie jak najwiecej na ten temat!!

Jak banki oszukują swoich klientów-piszcie jak najwiecej na ten temat!!

Grzegorz Urban / 2011-04-18 12:05
Witam serdecznie!! To co banki robią z klientami , przechodzi wszelkie granice , jest to już standardem , że bank daje jakieś ukryte koszta, czy też na przykład płacenie za funkcjonowanie konta internetowego , którego tak naprawdę nie chcieliśmy... Proszę piszcie na temat nie uczciwych banków !! Może to komuś pomoże w podjęciu decyzji!!
Wyświetlaj:
Stanisława999 / 91.234.12.* / 2014-11-03 20:02
Ja mam w ALIOR banku tragedia miała być kasa chroniona a przez 2 lata nic nie narosło wręcz przeciwnie z 10.000 tyś. dostałam 9.514 zł jak ten bank działa to nie wiarygodne więcej jest takich ludzi oszukanych jak ja.No to już druga taka wpadka moja.Poprzednia na dwa lata nie zarobiłam nic
ricardokowalski76 / 89.171.13.* / 2014-11-04 15:38
W bankach nie ma czegoś takiego jak ukryte koszty – wszystko jest czarno na białym zapisane w umowie. Trzeba czytać umowę a wszystko będzie jasne.
xnemox / 83.20.135.* / 2014-12-30 20:14
Jak dam ci do prowadzenia tira to pojedziesz ale jak i to samo jest z bankiem
H Szatkowski / 2014-11-04 18:10
Akurat opłaty ( za konto, za kartę, wpłaty, wypłaty, itp) są umieszczane w taryfie opłat i prowizji. Inaczej wymagałoby to ciągłego aneksowania umów.

W zakresie zaś np. oprocentowania i innych parametrów produktów oszczędnościowych, inwestycyjnych- karty produktów itp.
moni-qa / 85.219.132.* / 2014-10-11 23:12
przestrzegam wszystkich liczacych sie z pieniedzmi przed bankiem Credite Agricol.
Jakis tam czas temu skonczył mi się token, w zwiazku z tym udałam sie do placówki, aby go wymienic.
panienka z okienka zaczela mnie przekonywac nad wyższoscia sms-woych haseł nad tokenem.
Hasła miały byc darmowe, jednak po kilku tygodniach zorientowałam sie, ze mam pobierana prowizje- ok 11 zł/miesiac
Wsciekła udalam sie do placowki, a tam panienka z rozbrajajaca szczeroscią poinformowala mnie, ze tylko smsy z hasłem sa za darmo inne- informujace o tym, że np ktos mi przelał kase juz nie, a ja ponoc chciałam te inne smsy. drobiazg- ale w ogóle nie zostałam poinformowana, o tych innych smsach.Ona , moze mi te usługe wylaczyć.

Dzis patrze na konto- znowu mi pobrano powizje za smsy.
Przez ten miesiac dostawałam tylko i wyłacznie smsy z hasłem. wiec za co place teraz??

11 zl/ miesiac niby nie dużo, ale dla mnie to duzo i nie zamierzam tego placic.

Uwazajcie wiec na agricol, macie podobne doswiadczenia??


--

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: