Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jak bezpiecznie inwestować na forex?

Jak bezpiecznie inwestować na forex?

bajkor / 212.96.244.* / 2018-03-12 12:36
Żeby była jasność - zdaję sobie sprawę ze zmienności rynku, wiem że ryzyko istnieje, jak przy każdej inwestycji. Zastanawiam się tylko, czy istnieje sposób na optymalizację - maksymalizację bezpieczeństwa. Czy pomiędzy brokerami, w ich ofercie są jakieś większe różnice? Ma znaczenie, z kim się współpracuje?
Wyświetlaj:
sasero / 185.136.219.* / 2019-02-21 10:40
Wiadomo, że przez XTB - ten kierunek jest najlepszy, można nieźle zarobić, a nawet bardzo dobrze. Głownie chodzi o niezawodny system, narzędzia i tak naprawdę wszystko, co jest niezbędne do działania. Akurat pod tym względem na rynku zaszły naprawdę ogromne zmiany i potencjał jest po prostu bardzo duży.
rafalczyk / 149.154.153.* / 2018-03-28 15:16
Co do stop loss - tak, o to chodzi. Ale z tą ochroną przed ujemnym saldem też radzę uważać, tzn. pilnować, żeby wasz system go miał. XTB ma niskie prowizje - nie tylko dla forexa, to samo dla kryptowalut czy akcji. I dla mnie bardzo istotny jest ich system - nie widziałem takiego drugiego. W sumie całe moje przygotowanie do pierwszych inwestycji opierało się na ich bazach.
beatajedrzejczak8 / 2018-03-25 13:36
Wydaje mi się, że wszystko dobrze by ci wytłumaczył dobry doradca finansowy lub księgowy. Inwestowanie na giełdzie nigdy nie jest bezpieczne, ani łatwe. Dlatego najlepiej skontaktuj się ze specjalistami. Mi we wszelkich finansowych kwestiach doradzają http://atca.ch/pl/
Pavelosky / 143.176.105.* / 2018-03-18 13:13
Generalnie wybor bokera to dopiero poczatek, napewno musi byc regulowany przez FCA, bo wtedy nawet w razie oszustwa ta organizacja zwroci ci czesc pieniedzy, plus FCA jest bardzo, bardzo rygorystyczna. Nastepna sprawa to spread, im mniejszy tym lepiej dla ciebie, jesli masz duzo pieniedzy to jest kilku brokerow ktorzy proponuja zerowy spread, a koszta naliczaja od kazdej otwartej transakcji. No i najwazniejsze to dobra strategia i mocne nerwy, w tym linku: https://www.myfxbook.com/portfolio/pavelosky/2458615 mozesz sledzic moje postepy. Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej jak zarabiac na forxie pisz do mnie na maila.
Pavelosky / 143.176.105.* / 2018-03-18 13:14
moj email paveloskyforex@gmail.com
adamprzesmyk / 163.172.35.* / 2018-03-15 15:13
Tak, mniej więcej dobrze zrozumiałeś. Trudno szukać XTB na innych listach niż na liście najbardziej polecanych brokerów. Zresztą - jak wejdziesz na fora i poczytasz co piszą doświadczeni inwestorzy to sam zauważysz, że XTB jest pewniakiem. Raczej rzadko zdarzają się na tym rynku tak dopracowane systemy.
onlinebezbik / 83.4.248.* / 2018-03-15 10:06
Jak bezpiecznie podpisywać umowy przez internet http://lista-firm.com.pl/blog/czy-mozna-podpisywac-umowy-przez-internet
d383674 / 2018-03-14 14:04
Broker który jest na rynku od dawna i ma pozytywne opinie.
mariuszsek / 37.235.48.* / 2018-03-13 15:17
W sumie częściowo sobie sam odpowiedziałeś. Przede wszystkim działaj u brokera, który istnieje na rynku od dawna i daje narzędzia, które faktycznie mocno ograniczają ryzyko inwestycyjne. Nie wiem od kiedy XTB jest u nas na rynku, ale wiem, że to najstarszy polski broker, są pod nadzorem KNF. Jeśli zamierzasz działać z kimś innym, to koniecznie sprawdzaj tej KNF! Z opcji, które powinny być dla ciebie istotne masz u nich np. gwarantowany stop loss (jak dla mnie konieczność), masz ochronę przed ujemnym saldem, niskie spready i 48 par walutowych. Ciężko pisać o wszystkim - brokera sprawdzasz na okresie testowym. Na konto demo nie musisz wpłacać kasy. Ewentualnie - zadawaj konkretne pytania.
bajkor / 37.235.48.* / 2018-03-14 15:20
W wielu miejscach czytałem o gwarantowanym stop loss. Ja to dobrze rozumiem? Ustalam cenę, w przypadku której waluta jest automatycznie sprzedawana, bez czekania na dalsze zmiany? Tak? Sprawdziłem XTB, nie ma ich na żadnych czarnych listach i rzeczywiście wygląda na to, że najstarsi w PL (w kilku miejscach widziałem takie info). Jak rozumiem, w ramach wersji demo można korzystać ze wszystkich instrumentów inwestycyjnych?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy