Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Jak długo istnieje paysafecard?

Jak długo istnieje paysafecard?

middle2 / 89.144.206.* / 2013-01-10 11:03
Hey,
powiedzcie, czy orientujecie się , od kiedy istnieją te "nowoczesne" metody płatności w necie, jak np. paysafecard? Sama płace w ten sposób może od dwóch, trzech lat, ale ja zawsze dowiaduje się o wszystkim ostatnia, dlatego pewnie też tak jest w związku z paysafecard :-). Jak długo sami z niej korzystacie? Pozdrowienia!
Wyświetlaj:
>>uj / 87.206.29.* / 2015-01-24 20:09
Ostrzegam przed płaceniem za pośrednictwem paysafecard.Z początku wszystko wygląda ładnie.Pierwszy raz kupiłem kupon paysafecard aby zapłacić za Skype,bo płacąc kartą kredytową zorientowałem się,że dwukrotnie pobrano po 10 dolarów,które nie pojawiły się na moim rachunku Skype. Okazuje się,że pobrano pieniądze dla innej osoby ,z innego kraju i osoba ta mi znana wcale o tym nie wiedziała.Pieniądze odzyskałem,ale poszukałem innej formy i trafiłem na paysafecard.Pierwsza wplata przebiegła gładko,ale niedługo potem zażądano rejestracji.Zarejestrowałem się w paysafecard i dokonałem kilku wpłat.Przy kolejnej ciągle występował błąd.Napisałem do nich i odpowiedzieli,że przekroczyłem jakiś limit i konieczne jest zarejestrowanie się z wczytaniem dokumentu z fotografią i zawierającą adres. Okazało się,że adres jaki podałem przy pierwszej rejestracji wymaga potwierdzenia. Jestem w trakcie rezygnacji,ale obawiam się,że już moich pieniędzy nie odzyskam.To naciągacze i lepiej się od nich trzymać z daleka.
Obelix2 / 80.109.27.* / 2013-01-21 15:13
Dobre pytanie, jeśli masz na myśli Polske, to pewnie tego typu płatności zostały u nas wprowadzone troche pózniej, a mówiąc konkretnie o paysafe, to w ten sposób można u nas płacić od około 3,4 lat z tego co wiem
middle2 / 213.185.160.* / 2013-01-29 09:12
jeśli chodzi o Polske? To znaczy, że w innych krajach płaciło się już wcześniej w ten sposób? W sumie nie powinno mnie to dziwić, do nas zawsze wszystko dochodzi z opóźnieniem :-)

Najnowsze wpisy