Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Jak dobrze reklamować swoja firmę?

Floraa / 2012-04-13 13:07
Nie dawno otworzyłam salon kosmetyczny. Lokacja wydaje mi się bardzo przystępna. Mam odłożony trochę kapitału jeszcze na to by rozreklamować moją firmę. Rzecz jasna nie chcę trafiać w ciemno z pomysłami, dlatego zwracam się do was z prośbą : powiedzcie mi proszę w jaki sposób dobrze zareklamować swoją firmę?
Wyświetlaj:
bloody312 / 89.229.93.* / 2015-04-12 13:42
reklama w lokalnej prasie, radio? jakieś gratisy dla klientek? :)
Iwona147 / 151.248.57.* / 2015-03-23 15:48
Skorzystaj z lokalnego pozycjonowania na początek, na pewno koszty reklamy się zwrócą w bardzo krótkim czasie. polecam do takiej akcji reklamowej firmę http://nowapozycja.pl
zuzia.gola / 78.88.33.* / 2014-11-18 21:52
Coraz bardziej skuteczny jest marketing mobilny. Możesz zobaczyć i porównać oferty dostępnych na rynku systemów, ale chyba największe możliwości ustawień ma tidemobile. Jeśli działasz na rynku lokalnych wykorzystaj geotargetowanie, nadpis by kojarzono firmę no i informuj tez o promocjach, nowych usługach/produktach itd.
ANIA221 / 85.222.15.* / 2014-11-14 01:59
Ja reklamowałam swój lokal tworząc film reklamowy. Jego promocja przy pomocy portali społecznościowych jest darmowa, nie trzeba płacić za czas antenowy tak jak było to kiedyś w telewizji. Samo stworzenie filmu nie jest tak drogie jak mogło by sie wydawać. Moje wideo zrobiła mi firma http://snapfilms.pl/#filmy-reklamowe i jestem bardzo zadowolona.
Renta54 / 2014-08-29 13:07
Widzę wątek założony dość dawno, ale wciąż aktywny - bardzo dobrze, trzeba się dzielić inspiracjami, zwłaszcza w takiej dziedzinie jak reklama :) Bo dzisiaj przebić się na tym polu jest naprawdę niełatwo. Ja ze swojej strony chciałabym się podzielić fajnym sposobem na coś w rodzaju newslettera, u mnie nawet się to sprawdza, póki co. Chodzi mi o sms marketing, który umożliwia masowe wysyłanie smsów do naszych klientów. Ja akurat korzystam z usług https://www.serwersms.pl/ Wychodzi bardzo tanio, bo za abonament 100 smsów płacimy 6zł, a obsługa jest naprawdę prosta. Wystarczy mieć bazę naszych kontaktów i po jej wprowadzeniu możemy rozsyłać wiadomości. Super się sprawdza do powiadomień o promocjach i rabatach, bo klienci są zadowoleni, że takie informacje przychodzą im na telefon :) Myślę, że za takie pieniądze warto choćby przetestować, jak to sprawdzi się w naszej firmie.
boczek952 / 91.231.122.* / 2014-08-28 20:12
Czesc wiesz co może zacznij o takiej małej reklamy ja polecił bym ci swoje własne długopisy z logiem zakładu fajna sprawa rozdasz znajomym, szybko się rozejdą i cała okolica pozna twój salon niby banalny pomysł ale zawsze jakiś a uwierz mi że pzyniesie korzyści zawsze zaczyna sie od małych rzeczy.
Jeżeli chciała byś stronę firmy która zajmuje się takimi rzeczami to proszę www.Extrema.com.pl życzę udanej reklamy ! napisz jak Ci poszło :D
ewelinka384 / 178.43.132.* / 2014-06-17 13:22
generalnie warto też zaiwestować w jakąś reklamę typu ulotki, banery, katalogi itp, albo stanowisko na targach promocje usług. To pomoże klientom zaznajomić się z marką i potem będą wracać bo będą kojarzyć firmę. Ja sama kiedyś stałam przed takim dylematem i podjęłam się współpracy z firmą ulotex i jestem zadowolona z efektów jakie wspólnie osiągneliśmy :)
lupina / 178.217.249.* / 2014-04-28 10:13
Polecam http://skuteczni.pl/, to firma zajmująca się reklamą. Od pozycjonowania przez marketing szeptany po social media. Wysoka jakość usług w niskiej cenie
karla3 / 81.190.34.* / 2014-04-01 17:55
W niedalekiej odległości, jeśli istnieje tak możliwość możemy zastosować outdoor http://dynamiczni.pl/reklamy-tancza-na-ulicach-miast/ Oprócz tego na pewno warto posiadać www. konto facebook oraz zlecić SEO, można też pomyśleć nad jakiś programem lojalnościowym.
rudii20 / 2014-02-28 20:53
Jeśli ktoś chciałby zareklamować swoją firme za granicą, albo chciałby aby znalazła się ona w katalogu firm europejskich, zapraszam na www.tlumaczonline.com. Zajmują się tłumaczeniami dla biznesu, a nowością jest marketing za granicą.
Justysia591 / 109.233.91.* / 2013-12-27 17:05
muszę się pochwalić :) założyłam firmę i ja natomiast jestem bardzo zadowolona ze stworzenia strony www przez firmę Biznes Praktycznie, strona bardzo podoba się moim klientom, naprawdę wykonana profesjonalnie, szybko i tanio!, mila obsługa :) podaje adres gdybyście Państwo byli zainteresowani: www.biznespraktycznie.pl
Michalina563 / 193.239.62.* / 2013-12-27 11:37
Proponuję takie rozwiązanie- TabKiosk sprawdzi się podczas przeróżnych działań promocyjnych w firmie takich jak eventy, drzwi otwarte, targi, konferencje, sympozja, z powodzeniem wesprze prowadzenie programu lojalnościowego, konkursu, czy pomoże sprzedać produkt. Będzie służył jako centrum informacyjne, rozrywkowe, rejestracyjne, wirtualny doradca, ankieter, wielopoziomowy nowoczesny katalog. Myślę, że to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od branży, ale w salonie fryzjerskim sprawdzi się idealnie.
SpotCar / 85.128.78.* / 2013-11-09 10:24
My mamy do zaoferowania innowacyjny system reklamy. TELEBIM MOBILNY. Jest to telebim na dużym, amerykańskim samochodzie, gdzie oprócz wyświetlania spotów ma nagłośnienie. Dlatego przyciąga to 80% więcej osób, ponieważ nawet jak nie zobaczy reklamy to ją usłyszy. Nie ma tego w Warszawie, jest to coś nowego dlatego tak bardzo zwraca na siebie uwagę. Jeździmy po całej Warszawie w odróżnieniu od telebimów stacjonarnych. Zapraszamy na stronę www.spotcar.pl, tel: 506029711. Pozdrawiam
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
januch / 2013-10-04 17:25
według mnie w Twoim przypadku dobrze sprawdzi się jakiś billboard w centrum miasta oraz facebook i może reklama właśnie na nim
jerry_lacan / 2013-09-27 11:23
Przede wszystkim określ cele, jakie ma spełnić reklama. Konkretne cele. Reklama dla reklamy jest bez sensu. Wydasz pieniądze i nie zobaczysz efektów.

===========================
"Biznes to przygoda - Myśl innowacyjnie" - Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Najnowsze wpisy