Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jak grać 2 czerwca?

Jak grać 2 czerwca?

Redakcja forum / 2006-06-01 23:35
Podziel się planem.
Wyświetlaj:
jędrzej / 2006-06-03 11:37 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Moim zdaniem tak dynamiczne zmiany na WIG20 w ciągu dnia sugerują, że nadal mamy do czynienia z silną spekulacją (o co nietrudno przy małych obrotach).

Ja, wróżąc z fusów, przewiduję że poniedziałek i wtorek będzie czerwony (piątkowa zieleń znowy wygląda mi na podpuchę).

Jednocześnie wydaje mi się, że jest pewien element optymistyczny. Te zmniejszone obroty sugerują, że część graczy, zwłaszcza mniejszych, stoi z boku i nie uczestniczy w tej zabawie. Dzięki temu spekulantom znacznie trudniej wywołać nerwowe reakcje leszczy, a co za tym idzie zarówno spadki jak i wzrosty nie powinny być duże. Jest zatem szansa, że nie spadniemy poniżej 2700 (nawet w dłuższej perspektywie)
grafo / 85.166.24.* / 2006-06-02 08:02
Pnie i Panowie prosze o pomoc poniewaz mam PP lubawy zapisy sa 5 - 7 czerwca czy musza
byc notowane PP przed zapisami czy tez moga od tak sobie nie notowac PP.Za odpowiedz z
gory dziekuje skomentuj skomentuj
littlephobos / 2006-06-03 13:05 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
O ile mi się zdaje to Prospekt emisyjeny na serie E nie zosatał jeszcze zatwierdzony, terminy o których mówisz to wstępne daty opublikowane przez KDPW, więc czekaj na oficjalny komunikat GPW o terminach notowa i zatwierdzeniu prospektu, który jak informuje strona Lubawy będzie też na jej łamach opublikowany. A gdyby Ci się czekanie dłużyło to pomyśl o tych którzy mięli prawa poboru Próchnika :). To tyle ale może ktoś mnie poprawi...
Krzych / 2006-06-02 07:48 / Płoteczka na forum
Do redakcji - dlaczego komunikaty są maczkiem pisane.
Tracę wzrok?
Redakcja forum / 2006-06-02 09:52 / Administrator Forum Money.pl
Żeby wypisać komunikaty giełdowe większą czcionką należy skorzystać z wersji "do wydruku" - obok tytułu komunikatu jest link [ wersja do wydruku / powiększ czcionkę]. Proszę spróbować :-)
zagi / 2006-06-02 08:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zawsze możesz sobie powiększyć czcionkę w przeglądarce.
co do typów to ciężko cokolwiek powiedzieć (ostatnio spekuła w modzie) i kto to wie na kogo padnie...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy