Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak grać na giełdzie?

Jak grać na giełdzie?

Marucha1 / 2013-04-05 13:44
Ostatnio rozmawiałem z moim znajomym, chwalił mi się że gra na giełdzie i to ze sukcesami... w jaki sposób trzeba grać na giełdzie żeby zacząć zarabiać?
Wyświetlaj:
mądry / 94.251.225.* / 2013-04-05 15:10
Trzeba grać na giełdzie mądrze.
Ciułacz / 2013-04-08 23:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marucha witaj !
Powiadasz
Ostatnio rozmawiałem z moim znajomym, chwalił mi się że gra na giełdzie i to ze sukcesami

To jest tak jak napisałaś -gra- to tak jest jak z pokerzystami wszyscy są na wygranej.
W pokera do jak siadasz do stołu to przynajmniej nikt Ci nie zapiera prowizji, chociaż nie zawsze.
Dalej pytasz


w jaki sposób trzeba grać na giełdzie żeby zacząć zarabiać?

Tu jeden powyżej sarkastycznie powiedział
Trzeba grać na giełdzie mądrze.

W sumie to on ma rację bo tego w dwóch słowach nie wytłumaczy, inny by powiedział że to proste: kupujesz kiedy tanio a sprzedajesz kiedy drogo i tak w koło Macieju.
W tym wszystkim najważniejsze jest aby przewidzieć że już jest tak tanio że czas na zakupy i odwrotnie że jest tak drogo że już nie podrożeje i czas na sprzedaż.
Aby się tego nauczyć to niestety zabiera czas na naukę ,ćwiczenia , oraz trzeba mieć predyspozycje, bo można opanować teorie ale strach i chciwość będzie nam dyktować co innego.
Powodzenia , ale być ostrożna.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy