Forum Polityka, aktualnościKraj

Jak i kiedy zawiesić działalność gospodarczą

Jak i kiedy zawiesić działalność gospodarczą

Wyświetlaj:
jakub2 / 31.60.148.* / 2011-03-13 14:02
Takie przepisy jak powyżej czytamy , o tym kto może lub kto czego nie może , napisali ludzie nie mający pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej , właśnie za nasze pieniądze siedzą ignoranci , bufony ,darmozjady i tworzą prawa które nie mają nic wspólnego z warunkami jakie dyktuje życie , tak było za komuny i tak jest teraz , bo do władzy dorwali się ludzie którzy tego robić nie powinni ponieważ nie mają zielonego pojęcia o czymkolwiek , tylko napychają swoje kabzy , byle jak najszybciej i jak najwięcej
magimed / 83.24.32.* / 2010-07-16 10:06
Mówić, że inni złodzieje, może tylko sam cwaniak , który tak robi.
Będę pewnie zamykać firmę w ogóle, BO NIE DAJĘ RADY, ale mam zobowiązania na wrzesień. I właśnie zawieszę na sierpień działalność, bo dla mnie i te 800 zł do ZUS to dużo.
A nie da się prowadzić działalności na zawieszeniu, bo nie wystawię faktur i nie zawrę legalnie umów sprzedaży z klientami. Natomiast oczywiście mam obowiązek regulowac swoje rachunki, skoro z dostawcami mam umowy. To tylko taką "działalność" można prowadzić.
jhkl / 83.20.188.* / 2010-07-16 06:46
Nie rozumiem po co komu taka instytucja. Lepiej iść na bezrobotne, pobrać przez pół roku zasiłek, potem otrzymać dofinansowanie z UP na nową firmę i jedziesz.
Ob-Server / 178.36.56.* / 2010-07-15 23:03
Konstytucja RP mówi, że każdy Obywatel ma prawo do opieki zdrowotnej.
Wkórwiony / 95.41.157.* / 2010-07-15 22:15
Ale beznadziejny kraj, dyskryminacja ,,,,,,, sa lepsi i lepszejsi, ciekawe jak ktos jest chory i i powinien zawiesic działalnośc a ma baby na wychowawczym to powinien zdechnąć z głodu, ale parszywy kraj.
jakub2 / 31.60.148.* / 2011-03-13 14:06
To nie kraj parszywy , tylko ci którzy tak rządzą i znów reprezentują cudzy interes
cam / 92.42.116.* / 2010-08-11 17:15
Unitko droga, wschód Polski żyje z zasiłków, z pieniędzy zarabianych przez tych z zachodu i im odbieranych. Nie można pisać, że "my Polacy jesteśmy g... we własnym kraju". Można jedynie napisać, że miliony Polaków będących uprzywilejowanymi rolnikami, rencistami, emerytami, górnikami czy urzędnikami żerują i wykorzystują coraz mniej liczną resztę.
unita / 80.50.238.* / 2010-07-16 11:42
Człowieku, jak Tusk podzielił już Polskę na Gosiewo i tę lepszą, to się nie dziw, że tak nas traktują. My Polacy jesteśmy g..... we własnym kraju. A konstytucja PR jest tylko po to, aby służyła tym lepszym. Bo reszta motłochu, jest tylko od grzecznego głosowania i robry za grosze. Wschód polski, za to, że ma inne poglądy niż ci z PO
Został prawnie uznany za Polska Ugandę czy Czad bo nic się tu nie inwestuje. Nawet te pieniądze z U które były już przeznaczone na rozwój ściany wschodniej TUSK zabrał i przeznaczył na inwestycje w województwach zachodnich.
Janusz Świadomy / 188.146.10.* / 2010-07-17 00:43
Prawda! Mało jest myślących w tej głupkowatej polsce, stworzonej tylko po to, żeby naród Polski cierpiał niedostatek, za sprawą władzy, którą wybiera fala głupawych entuzjastów. Aż nie chce się już pisać. Ale żaden z tych wymądżających nie zna odpowiedzi na pytanie, jakie zadaje wielu ludziom, mianowicie: z czego utrzymuje się państwo polskie? co jest żrudłem dochody polski?, czy to chociaż istnieje?, Hm, ; ).
Antynierob / 81.219.191.* / 2010-07-16 22:52
A czy tylko Tusk rządził do tej pory co zrobili inni i ty sam? manna z nieba ci nie spadnie bierz się za robotę i popraw swój byt a nie tylko narzekasz i wszystko powinno ci się należeć jak za komuny, tylko właśnie wydatki za komuny trzeba będzie jeszcze długo spłacać
jakub2 / 31.60.148.* / 2011-03-13 14:16
Antynierob " pewnie jesteś pasożycie zatrudniony na usługach PO ,takich agitatorów jak ty to na tych forach wszyscy już znają , nie wal głupa i powiedz ile ci płacą ? w jakiej wysokości okradasz podatnika ? jełopie
Yar / 94.78.176.* / 2012-02-01 12:39
Jeszcze niedawno tacy frustraci jak Ty mnie denerwowali, a teraz zwyczajnie śmieszą. Wiedz że popieram rząd i nie widzę lepszej alternatywy I NIKT MI ZA TO NIE PŁACI ANI GROSZA. Nie udało Ci się więc przyłazisz płakać na forum, żałosny człowieczku. Ja prowadzę działalność w wynajętej kawalerce i nikt mi nic nie daje. Co więcej, wielu z tych naprawdębogatych też poniosło kiedyś jedną albo kilka porażek, ale się nie poddali. To tyle. Szczerze wątpię czy Ty czy inny nieudzcznik - sorry za określenie, ale wygląda na słuszne - z tego skorzysta.

Najnowsze wpisy