Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Jak kontrolować sprzątaczkę?

Jak kontrolować sprzątaczkę?

Arkadiusz78 / 93.175.109.* / 2014-06-04 12:26
Polećcie mi jakieś urządzenie do kontrolowania sprzątaczki. Na początku wydawało mi się, że zatrudniłem odpowiednią osobę ale teraz sam już nie wiem. Giną jakieś drobniaki, teraz znowu żona mówi że nie ma jej bluzki. Zastanawiam się czy to nie czasem sprawa sprzątaczki a nie chciałbym nikogo oskarżać.
Wyświetlaj:
Kawociek / 216.177.129.* / 2014-06-06 08:35
Jakiś spy-shop, albo sklep detektywistyczny. Najlepiej sam się skontaktuj i dopytaj profesjonalisty.
sakaszfili / 194.146.217.* / 2014-11-19 19:52
jeśli chodzi o spyshop.pl to mogę polecić, odnośnie sprzętu do monitorowania są chyba u nas najlepsi
qwertol / 194.146.217.* / 2014-06-05 13:41
Chodzi Ci o ukrytą kamerę czy coś w tym kierunku?
Jeśli tak jak myślę to sprawdź kamerę ukrytą w budziku, powinna być odpowiednia.
Na Youtube nie brakuje filmów zarejestrowanych takimi sprzętami, możesz zobaczyć.
Arkadiusz78 / 93.175.109.* / 2014-06-06 10:15
W sumie ukryta kamerka w budziku powinna być w porządku, a korzystałeś sam z takiego sprzętu, sprawdził się?
qwertol / 194.146.217.* / 2014-06-06 12:58
Nie korzystałem ale sprzedawałem i z tego co sam sprawdzałem i ludzie mówili, wszystko było w porządku. Taki budzik z ukrytą kamerą kupowali przede wszystkim młodzi rodzice do kontroli niań i opiekunek ale w Twoim przypadku też się sprawdzi.
T. / 81.190.62.* / 2014-06-06 11:11
Wydatki na kamery niepotrzebne i nie zawsze skuteczne.
Najlepszy sposobem są "podpuchy".
Tam, gdzie Ona sprząta w kilku miejscach i pomieszczeniach np: pod szafą za nogą,pod dywanikiem,gdzieś w łazience w rogu,w przedpokoju itd.(musi być delikatnie ukryte,nie na wierzchu(!)),połóż drobne monety - 2zł.,gdzie indziej 1zł.,50gr.
Bezpośrednio po sprzątaniu sprawdź czy te pieniądze tam leżą. Uczciwa sprzątaczka wszystkie znalezione pieniądze powinna zebrać i położyć na stole. Jeśli pieniędzy nie ma i nie leżą na wierzchu ,wskaż Jej wszystkie miejsca gdzie one były i z hukiem wypier... Ją za drzwi,bo później ginąć Wam zacznie złoto itp.
W drzwiach szaf i szufladach włóż połówki zapałek tak, aby przy otwarciu wypadły.
Po sprzątaniu sprawdzisz czy zapałki są w tym samym położeniu lub w ogóle tam są.Będziesz wiedział ,gdzie Wam zaglądała Wszystko sobie dokładnie zapisz, abyś się nie pomylił! Jeśli Wam grzebie po szafach ,zrób j/w bez wahania.
Sposobów na wykrycie nieuczciwych ludzi jest mnóstwo, wszystko zależy od okoliczności następnie należy ruszyć dyńka.
Pozdrawiam i życzę sukcesu.

Najnowsze wpisy