Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak kupić akcje google?

Jak kupić akcje google?

Konrad S. / 170.252.72.* / 2014-03-18 16:52
Witam,

Chciałem zainwestować w akccje google. Stoję teraz przed wyborem domu maklerskiego, który by taką transakcję przed wyborem domu maklerskiego, który nie obciąży mnie gigantycznnymi prowizjami. Niestety w sieci znajduje same rankingi domów maklerskich w oparciu o polską giełdę. Niepodzielnie w nich króluje dom maklerski Duetsche Banku.

Po krótkiej lekturze cennika DB złapałem się za głowę, bo wychodzi na to, że minimalna prowizja to 100 USD +1% (jeżeli to dobrze rozumiem)....Przy inwestycji na poziomie 20.000 zł już na stacie byłbym prawie 2,5% w plecy.... Później jeszcze dochodzi opłata za wycofanie środków....

Znalazłem w jakimś wątku polecenie biura maklerskiego DIF Broker. Na pierwszy rzut oka wygląda rozsądnie, ale jeszcze do szczegółów nie doszedłem.

Macie może jakieś inne sugestie odnośnie wyboru?

P.S.
Żeby nie zbaczać z tematu nie chcę dyskutować, czy google to dobra inwestycja, czy nie. Po prostu chcę kupić i już. :)
Wyświetlaj:
wieslaw999 / 2014-04-09 18:29 / portfel
NAJPROŚCIEJ -w Saxo Banku poprzez platformę Meta trader 4,lub Dif Broker,też poprzez platformę inwestycyjną.Opłata za kupno akcji to 15 usd,nie ma innych opłat.Możesz przetestować takie platformy na rachunku demo z kwota 100 tys. usd na 20 dni.Na tych platformach kupisz wszystko czym się handluje /spekuluje na wszystkich giełdach świata.
ROBERT902 / 83.3.122.* / 2014-04-07 23:32
bossa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy