Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak mądrze inwestować? Porady? Wskazówki?

Jak mądrze inwestować? Porady? Wskazówki?

surima / 212.76.37.* / 2008-10-06 19:21
Zaczęłam się interesować giełdą i inwestowaniem pieniędzy całkiem niedawno,
zmotywowana dużymi zyskami mojego kolegi, który dzięki sprawnym inwestycjom
nieustannie się wzbogaca (no, prawie nieustannie;). Podobnież opłaca się
inwestować w kapitałowe fundusze inwestycyjne. Czy to prawda? Czy możecie mi
coś doradzić? Słyszałam, że dobrze inwestować z Generali, bo mają szeroki
wybór funduszy zagranicznych. Co o tym myślicie?
Wyświetlaj:
gr0cha / 85.167.251.* / 2008-10-08 21:55
witam mam pytanie w sprawie inwestowania
Powiedzmy ze mam 10000 EUR leza na koncie i sie nudza
lecz nieche ich stracic daltego porsze o rade co zroic lokata etc itp
Wiem ze bez ryzyka niedojde do fortuny ale mi nie oto chodzi sprawa jest prosta
niech przynosza maxymalny zysk z bezpiecznych operacji niz bezczynnie lezec na koncie
do kwoty wymienionej powyzej moge dodatkowo odkladac w przyblizenu 500 EUR miesiecznie
Interesuja mnie krutko trwale propozycje
dziekuje za pomoc
afi / 90.156.56.* / 2008-10-08 15:56
witam,


jezeli jestes zainetresowana generali to moge wyslac specyfikacje odpowiedniego produktu tylko prosze podac jakie masz oczekiwania. teon1@o2.pl z checia odpowiem
Cologero / 2008-10-06 20:10
Tak aby nie stracić kapitału. A teraz jest najlepszy czas na edukację w dziedzinie zyskownego inwestowania, prawdziwy "uniwesytet".
WojtekIz / 2008-10-07 16:52
Jasne, że najlepiej inwestować tak, żeby zarobić:) Pytałaś się o Generali. Moim zdaniem to solidna firma, oferują duży wachlarz usług inwestycyjnych i mają dobrych doradców. Naturalnie nie można inwestować w ciemno, ale jeśli ma się niewielką wiedzę najlepiej inwestować tam, gdzie jest bezpiecznie.
surima / 212.76.37.* / 2008-10-07 21:00
Właśnie nie wiem, czy teraz nie jest zbyt niebezpiecznie dla takiego nowicjusza jak ja...:/

Wojtek, czyli uważasz, że inwestowanie w fundusze proponowane przez Generali jest bezpieczne? Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z Generali?
kabbath / 2008-10-08 01:42
Inwestowanie w kapitałowych funduszach inwestycyjnych jest bezpieczne w długim horyzoncie czasowym, szczególnie jeśli ktoś pomoże Pani dobrze wybrać fundusze. Jest Pani świadoma faktu, że jest to inwestycja na minimum 10 lat ?
Sama renoma firmy nie zapewni Pani dobrego wyniku. Jeśli chodzi o porównanie produktu Generali z rozwiązaniami konkurencyjnymi, to nie można określić jednoznacznie który z nich będzie najlepszy dla Pani. Zależy to od strategii inwestycji, wpłacanych kwot oraz planowanego czasu inwestycji.
Jeśli uzna Pani, że te fundusze są rozwiązaniem dla Pani, to mogę pomóc w wyborze tego najlepiej dopasowanego do Pani możliwości.
Jeśli dysponuje Pani jednak kwotą powyżej 25000 zł, polecałbym rozwiązania niezwiązane z giełdą.

Jeśli jest Pani zainteresowana poznaniem szczegółów, proszę o kontakt na meila: kabbath@o2.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy