Forum Forum ubezpieczeńInne

Jak mądrze ubezpieczyć podróż

Jak mądrze ubezpieczyć podróż

Money.pl / 2007-08-22 17:57
Komentarze do wiadomości: Jak mądrze ubezpieczyć podróż.
Wyświetlaj:
Dulce / 2010-04-23 23:16
Ubezpieczenie turystyczne zawsze powinno "towarzyszyć" nam na urlopie i nie ważne czy jedziemy się pospinać, pozjeżdżać na nartach, czy opalać się w ciepłych krajach. Ja zawsze wykupuje ubezpieczenie na podróż w HDI jest ona przeze mnie sprawdzona i jestem jej wierna.
http://www.hdi-asekuracja.pl/22057/
pomarańczowa / 83.10.128.* / 2010-04-29 10:34
http://www.teida.pl/kalkulator/turystyczne/

możesz porównać wiele ofert ubezpieczeń turystycznych, a także wyjazdów na narty, wyjazdów służbowych czy do pracy za granicą, wszystko w jednym miejscu, szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności, wypełniasz tylko prosty formularz i za kilka chwil wiesz już wszystko:)
przezorny / 80.55.19.* / 2009-05-26 11:23
ja skorzystalem z ubezpieczenia generali evento, bo to i firma srabilna no i spodobała mi sie oferta. mogłem sam wybrac zakres ubezpieczenia. poza tym pokrywaja koszty pobytu w szpitalu i ewentualnej rehabilitacji.. wiec czues ie teraz w podróży bezpiecznie
Rozsądny / 83.26.95.* / 2007-09-22 17:18
W PZU koszty lecznia można ubezpieczyć od 5000 euro. Jednak nie polecam takiej opcji. Najrozsądniej wychodzić trzeba z minimum 30 000 euro. Przecież w razie choroby i pobytu w szpitalu z profesjonalną obsługą polskich pielęgniarek :) koszt leczenie będzie rosnął w bardzo szybkim tempie. Warto nie spłukać się podczas podróży. Za jeden dzień osoby dorosłej do 60 roku życia jet to 0,90 euro za sumę 30000 euro. Natomiast za 50000 euro jest to 1,20 euro. Osobiście ubezpieczyłem sie na 50000. Mimo, że nic się nie wydarzyło jestem zadowolony ze swojego wyboru. W razie czego musiałbym sprzedać komputer i wiele innych rzeczy i nie wpisałbym się w portalu. Ludziska zastanówcie się 2 razy jeśli jedziecie za granicę. To nie jest aż tak duży wydatek. P.S. Grupy zorganizowane, młodzież ucząca się oraz studenci mają dodatkowe zniżki.
gini / 2010-06-21 15:52 / Bywalec forum
Tobie akurat się nie przydarzyło a ja niestety miałam pecha i nie byłam w ogóle ubezpieczona, straciłam dużo kasy na leczenie, na dodatek trzeba było wcześniej wracać, makabra. W tym roku żeby nie wiem ile kosztowało to biorę i nie zastanawiam się.
sadur / 62.29.164.* / 2007-08-22 17:57
Osoba pisząca ten artykuł niezbyt dokładnie zapoznała sie z ofertami towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczenia wyjazdu za granicę, chciażby odnośnie sum kosztów leczenia.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy