Forum Prawo - porady i tematy

jak moge się wypisać ze świata książki?

jak moge się wypisać ze świata książki?

Solange_de_Lenn / 2007-03-29 21:47
Witam.
Mam do państwa pytanie. Jak mogę sie wypisać ze świata książki? Jak wygląda taki list wypowiadający członkostwo w klubie i czy powinien być wysłany pocztą czy może być e-mailem?

Będę wdzięczna za każdą informację.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
serkota / 212.96.244.* / 2018-06-07 12:10
Pamiętam te czasy ;-) Książki z wysokimi cenami i konieczność zamówienia czegoś z każdego katalogu ;-) A teraz wchodzę na Livro i każdą premierę mam taniej niż w tych wszystkich bajkowych katalogach. Ludzie w tych czasach w dalszym ciągu korzystają z takich akcji? ;-)
rozowy_jazz / 109.207.50.* / 2010-09-21 11:49
czesc, tez mam takie problem, zapisałąm sie przez przypadek do tego Klubu i dowiedziałąm sie ze bedą mi wysyłac te ksiazki i chce sie wyypisac a załozyłam kilka dni temu to konto. co moge zrobic? jak sie wypisac?
neoztp / 87.105.40.* / 2010-01-08 14:55
Witam,

jak już się wypiszecie z tego klubu Książki to ja chętnie odkupię kartę członkowską.
Zainteresowanych prosze o kontakt: neonztp@o2.pl

Pozdrawiam
Carillon / 95.49.207.* / 2009-12-02 18:54
6.9. Klub zastrzega sobie możliwość żądania od Członka Klubu nie wywiązującego się ze zobowiązań wobec Klubu określonych w pkt. 6.2. oraz pkt. 6.7 dopłaty różnicy między ceną książek zakupionych


po cenach promocyjnych w momencie wstępowania do Klubu, a ich ceną klubową, a także zwrotu ewentualnych innych premii uzyskanych przy wstępowaniu do Klubu.
PS.
Czytajcie dokładnie regulamin Klubu.Moja żona wpadła w ich sidła .Bez przerwy dzwonią i nachalnie przypominają o zakupie.Gdy mówię żonie,że dzwoniła pani z Klubu to momentalnie podnosi się adrenalina.O naiwne !!!!!!
amelkaaa / 94.40.17.* / 2009-10-09 15:04
Mam problem skusila mnie oferta ksiazek po 9,90 i prezent gratis ale nie zdawlaam sobie sprawy o jakis umowach na rok;OO a teraz na komorke mi wydzwaniaja z ofertami i to jest meczace chcialabym sie od nich oderwac niewiem jak ..;/
Ankus / 85.89.183.* / 2010-02-01 14:16
To prawda !!!!!!!
OSTRZEGAM
Ostrzegam przed zakupem książek ze ,,Świata Książki''.
Jak zakupisz raz, musisz co 1 mies. coś kupić, bo tel. się urywają(albo zwrot książki albo pieniędzy)
NIE POLECAM TEJ FIRMY
Anuksek / 62.29.248.* / 2010-07-07 10:43
no to dziwne,książki z promocji to dobrze,ale nic po za tym? a fe. a przecież można książki odesłać i dostanie się zwrot pieniędzy,nie trzeba obwiniać innych...

i nic się nie musi!!!ma się możliwość wyboru z 3 opocji
domo / 62.29.248.* / 2010-07-07 10:19
kłamiesz, nie 1 co miesiąc,tylko ,1 książka na 2 m-ce;nikt nikogo na siłę nie trzyma można się wycofać;
jeśli przed upływem roku,to jest to zerwanie umowy-trzeba wtedy odesłać książki do magazynu,a klub zwraca pieniądze za nie,albo wyrównać cenę między promocją a cenę faktyczną,wtedy jest wysyłana dopłata.O wszystkim decyduje klient ,co mu bardziej odpowiada,a jeśli chce wywiązać się z umowy,to w ciągu roku zamawia z 5 katalogów / mają nr/ ,a wypowiada członkostwo miesiąc przed upływem roku.
naiwna_ / 89.228.69.* / 2008-03-25 20:44
witam! Mam problem bo tez sie zapisalam nieswiadomie skusily mnie niskie ceny nawet fajnych ksiazek i juz bym chciala sie wypisac by nie siedziec w tym az roku!! czy wogole istnieje taka mozliwosc,a jezeli nie to jakie ceny przedstawiaja sie w tych "obowiązkowych ksiazeczkach"!!!tragedia

prosze o pomoc
pozdrawiam
emilia_23 / 2007-04-28 01:24
jak chcesz możesz taki list wysłac nawet meilem. minimalny czas członkostwa wynosi rok, ja miesiąc wczesniej napisalam meila, że "chciałabym zrezygnować z członkostwa z klubu swiat książki na zasadach zgodnych z regulaminem" i to wystarczyło. Jak do tej pory zadnych ofert do domu nie przysyłają (oprocz tych na pocztę :-)).

pozdrawiam
milefka / 82.143.161.* / 2007-04-21 00:21
Witam. Właśnie kilka dni temu też to chciałam zrobić - nie ma problemu. Wkońcu jednak narazie zawiesiłam uczestnictwo do końca roku - też tak można. Byłam osobiście w księgarni i na miejscu to zrobiono. Bardzo grzecznie.Pozdrawiam
annprz / 83.11.39.* / 2007-04-01 22:13
osobiście zrezygnowałam z uczestnictwa w klubie świat książki na miejscu w księgarni klubowej . oddałam kartę członkowską i podziękowałam za dotychczasowe uczestnictwo.jeśli nie ma pani dostępu do księgarni albo ochoty na pójście do niej to można to załatwić listownie ,np. "informuję, iż z dniem .... rezygnuję z uczestnictwa w klubie. w załączeniu przesyłam kartę. z poważaniem ...(podpis odręczny)
bronek / 2007-04-22 16:41
ja zadzwoniłm do nich i się wypisałem jak się nie mylę to dwóch latach można zrezygnować> ja zrobiłem to wcześniej i teraz od czasu do czsu przysyłają mi katlog ale nie musze z niego wybierac książek > chyba ze mi się jakaśspodoba wtedy nie mogę korzystać z promocji i upustów > zadzwoń do nich nimer na katalogu > można też zawiesic kupowanie książęk
annprz / 83.11.39.* / 2007-04-01 22:12
osobiście zrezygnowałam z uczestnictwa w klubie świat książki na miejscu w księgarni klubowej . oddałam kartę członkowską i podziękowałam za dotychczasowe uczestnictwo.jeśli nie ma pani dostępu do księgarni albo ochoty na pójście do niej to można to załatwić listownie ,np. "informuję, iż z dniem .... rezygnuję z uczestnictwa w klubie. w załączeniu przesyłam kartę. z poważaniem ...(podpis odręczny)
człowiek 7 / 83.20.47.* / 2008-07-30 13:51
A ja jestem w klubie ponad 10 lat i jakoś nie narzekam, a na pieniądzach też nie śpię, klub oferuje mnóstwo książek już od 10, 15zł pomijając oferty miesiąca, ale jak jest się skompiradłem i żal wydać choćby złotówki to współczuję, niestety nie ma w Polsce i na świecie księgarni oferujących nowości książkowe za darmo, a jeśliby się takowe pojawiły w jakimkolwiek zakątku świata to proszę się tam udać - za niewielką opłatą:-)))
jaaaaa / 83.23.76.* / 2009-03-11 14:31
Te ich super promocje to po prostu żart !! Na allegro większość książek można bez problemu dostać w naprawdę promocyjnych cenach dużo niższych niż te z super kartami VIP. Sam kiedyś miałem księgarnię i wiem ile zarabiają na nieświadomych owieczkach.
Paweł Szczęsny / 89.79.15.* / 2008-08-19 08:14
Świat Ksiązki to najgorsza instytucja wystawiają rachunki,i na najwyższą kwote,a nie wysyłają żadnych przeyłek,fakt pierwszą otrzymałem ,a później już niestety nic,a pierwsza powitalna była zadarmo,a jak się okazuje to ona kosztuje i to słono,tak to jest jak się ufa firmom ktore niemają wzięcia bezpośrednio,to wykorzystują ludzi naiwnych przez internet,bo ja tez jestem niestyty ich ofiarom,zadurzyłem się w pięknej reklamie
kasia200 / 89.78.182.* / 2008-10-27 15:35
jestem w klubie od ponad czterech lat, z małą przerwą i jestem naprawdę zadowolona. Nie było problemów jak sie chciałam wypisać. Zrobiłam to naparę miesiecy iz nowu wróciłam. Teraz mam swietne zniżki, nawet 30 proc. mają naprawdę bogatrą ofertę, sami wydają świetne tytuły, np. teraz Wałęsy Drogę do prawdy czy Lisa My, naród (jak widac lubię publicystykę). Są na rynku już 14 lat, gdyby rzeczywiscie byli problemowi to nie utrzymaliby sie chyba, nie? Mówię Ci wsytarczy zadzwonić, napisać (konkatk znajdziesz na .swiatksiazki.pl) czy pojść do ksiągarni, te tez nietrudno znaleźć jest ich sporo. Ale tych, którzy naprawdę kochają ksiażki zachęcam do pozostania w klubie, bo naprawde warto. Wiem z doświadczenia

Najnowsze wpisy