Forum Forum prawnePracy

Jak można poradzic sobie z mobingiem w pracy

Jak można poradzic sobie z mobingiem w pracy

terapeutka / 2008-05-02 21:05
Kilkanaście lat pracuję na niższym stanowisku niż moje kwalifikacje.Posiadam kwalifikacje,których nie mają pracownicy w moim zakładzie pracy a zajmują wyższe stanowiska .W tym zakładzie wszystko zależy od"zasług".Jest ograniczony dostęp do podnoszenia kwalifikacji ,a gdy po kryjomu zrobiłam dyplom,to się bardzo naraziłam.Od roku staram się o wolne stanowisko/wykonuję tą pracę już 14lat/ .Bezskutecznie. Przewodnicząca związków zawodowych otrzymała to stanowisko chociaż nie ma ani doświadczenia, ani kwalifikacji.Nie muszę chyba dodawac,że jestem dużo stratna finansowo....MAM TEGO DOŚĆ.Wiem, że wykonuję pracę za którą inni mają różne profity.
Wyświetlaj:
Ivv / 89.76.200.* / 2009-09-07 17:49
Taki mobbing to jeszcze nic. Ja doświadczyłam szykan i nękania ze strony szefowej, choć pracowałam na maksa. Zwolniłam się, bo firma była prywatna. Teraz od 1,5 roku nie pracuję i wcale się nie palę do kolejnej pracy. Mam uraz.
Pośredniak / 193.111.166.* / 2009-09-08 11:00
pewnie na rente zaraz pójdziesz pasożycie!!!
kicia-8 / 213.156.103.* / 2009-09-06 13:04
Cześć,
byłam w takiej samej sytuacji. Mialam stanowisko niby niskie ale robiłam wiele rzeczy, ktorych ludzie a wyższych stanowiskach nie robią. Dyrektor mnie nie lubił i blokował mi każdą mozliwość awansu. Co prawda zarabiałam na poziomie dużo wyższym niż stanowisko, ponieważ szef Niemiec widzał co naprawdę robie. Jednak w końcu miałam dość nieustannych szykan i pomówień i zmieniłam pracę. Może to dziwne ae nie jestem zadowolona. Mam stanowisko, które z nazwy jest bardziej adekwatne do moich kwalifikacji, ale robię połowę tego co robiłam i się nudzę. Poza tym rozniosło się, że niby mam awansować i już to niektórym zaczęło przeszkadzać. Wiem jak to boli gdy awansują ludzie nie warci tego, ale jeśli dobrze zarabiasz i masz swobodę to bąź ostrożna ze zmianą procy. Terez ludzie wszędzie są wredni.

Najnowsze wpisy