Forum Forum pracyDokumenty

Jak napisać CV w mojej sytuacji?

Jak napisać CV w mojej sytuacji?

jankowalski01 / 2012-04-20 23:45
Witam.
Mam duży problem z napisanie cv. Nigdy nie sądziłem, że będę musiał takowe pisać, no ale niestety…
Problem polega na tym, że nie mam praktycznie żadnego udokumentowanego doświadczenia prócz krótkiego epizodu z własną działalnością gospodarczą. Ogolnie sytuacja wygląda tak, że miałem mieć zapewnioną dobrą i wymarzoną przy okazji pracę i tylko na to się nastawiałem nie dbając o dokumentowanie doświadczenia, gdyz i tak nie było by mi to potrzebne gdybym tę pracę dostał. I tak mając 26 lat jestem bez pracy i bez doświadczenia.
Jedyne co mam to prawo jazdy, maturę, egzamin komputerowy ecdl, i bardzo dobrą lecz nie udokumentowana znajomośc angielskiego.
Pracowałem jako (wszystko na czarno):
Kierownik w firmie zajmującej się organizacją imprez plenerowych (przy okazji byłem tam kierowcą)
Wykończenia wnętrz – tu posiadam bardzo wysokie umiejętności, często sam prowadziłem wykończenia wnętrz na własny rachunek mając swoich ludzi ale to też na czarno
Tłumacz języka angielskiego i jednocześnie monter okien pewnej polskiej formy - pracowałem na zachodzie tłumacząc między pracownikami tej polskiej firmy a klientami w Niemczech, Holandii, Francji, Hiszpanii – przy okazji montowałem te okna
Własna działalność gospodarcza – przez 2 lata pracowałem jako tajny klient i to jedyne co było legalnie

Pytanie brzmi: czy ja mogę tamte nieudokumentowane doświadczenia wpisać sobie do cv? Pracodawcy żądają jakichś świadectw pracy czy innych potwierdzeń? Co mam zrobić? Jak napisac cv?

Sam na razie nie wiem jakiej pracy szukam szczerze mówiąc.

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam

Najnowsze wpisy