Forum W wolnym czasieLifestyle

Jak nie dać się nabrać. reklamy fb duda

Jak nie dać się nabrać. reklamy fb duda

AnnaMaja Kaplicka / 85.206.170.* / 2023-09-29 09:10
.oszustwa podatkowe, a to dobre. zainwestowałam na platformie internetowej, takie inwestycje w krypto coiny itp, mój wkład to było 17 tysięcy euro, a zarobiłam 70 tysięcy euro. no i tu jazda !! kazali mi zapłacić podatek w wysokości 16 530 euro !! - niby nic dziwnego, ale po pierwsze od mojego wkładu płacić ponowny podatek! - przecież tak się tego nie robi, to nie podlega opodatkowaniu, próbowali mnie kłamać, że się nie znam, że to nie rynek europejski a światowy i on ma inne prawa - co za kłamstwo i kpina!!
po drugie, wiem bo dowiedziałam się tego i z policji i od prawników, ze podatek to się płaci dopiero po uzyskaniu dochodu, kiedy będę miała go już w ręku a nie przed wypłatą !! no i okazało się że chcieli mnie oszukać, żebym wpłaciła w przeliczeniu na złotówki 76 000 !! tego ich fikcyjnego podatku, a po prostu chcieli mnie na taką kwotę okraść!
A teraz słuchajcie, ci złod zieje to firma: - Investment & Retirement Solutions Ltd
- irstrategies .net
- ir-strategies .net
- irsinvest .com
- user.irsolution .io
do tego w między czasie próbowali przenieść pieniądze z irstrategies do myprofitlive !! te dwie firmy/strony są ze sobą powiązane, to jedna szajka.

Jak szukałam informacji o tej firmie irs, to znalazłam też wpis z taką listą platform co oszukują, wkleją dla każdego zainteresowanego, żebyśmy nie dawali robić się w konia!! :

Primespotway, Skills Profit, Medco Finance Limited, skills-profit.com, webtrader.skillprofit, unii.Skills, Traderprof, Jotulcapital, Kingdom-Investments.io, FxGroup Financial, Pixpalpro.com, Palmer Finance Comapany palmerfinancecompany, kraj-maklerow.com, universe.yt, trading.universe.yt, trading.universe.tech, Bamboozle Group LTD, celineinvest, celineinvest.pro , celineinvest.com , celineinvest.io , celineinvest.cc, celineinvest.tech, maxcapitalimited.com, importcapital.cc, Personal.Capital-Group.Tech , napmarkets.com, capitalgroup.com, client.capital-group.tech, FintomInvest, Medcofinance, Lamelle financial consultants, Swistrust, Trade360, Bitcan, geneoninvest.co, Dawg Solutions LLC, Shift Holdings, shift-holdings.com, NavaGates.com, RCE banque, F1Markets, Global Maxis, Blacklands Finance blacklandsfin.com, blacklandsfin.vip, Allianz Market, Bull&Bear Trading Group, bnbtgroup.com, uni-co, Donnybrook Consulting Ltd, onyxprofit.pro, onyxprofit.com, onyxprofit.cc, neotrade.pro, absystem.trade, absystem.cc, absystem.world, absystem.pro, rcebanque.com, rcebanque.tech, optimarket.co, optimarket.trade, ofxb.io oraz eurofx.trade, pixpalpro, Marketbull, Coinmarketbull, coinmarketbull.co.uk , marketbull.live , marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, marketbull.tech, marketbull.co.uk, themarketbull.com.au, pix Point, marketbull.tech, Midsidefinanceslimited, Midside finances limited, Unico, uni-co.ltd, KEYVISION DEVELOPMENTS LIMITED, blockchein, Unique Capital Management, LLC, unique-capital.com, Expert Financial Solutions Limited, www.expert-financial-solutions.com, expert-financial-solutions.net, expert-financial-solutions.com, expert-financial-solution.com, Webtrader.expert-financial-solutions.com, Plethora Group LTD, galaxytrade.cc, World Stocks Traders Union, Amvikta Limited, wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.ltd, uni-co.org, uni-co.tech, uni-co.io, United Brokers, UNITED BROKERS UAB, united-brokers.io, NOVA COMMERCIAL FINANCE LIMITED, novacommercialfinance.com, Units Capital Ltd, unitscapital.com, The Pacyfica Group, PACIFICA GROUP LIMITED, thepacificagroup.com, pixpalpro.com, ONYX TRADERS, RCEBanque, RCEBank, TOPEU, universalyums, universal, universalyums.com, World Stocks Traders Union wstunion.com, FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, uni-co.org, Fin Art Media, finart-media.com, TMS Brokers, savorium platform, Savoriumsolution, CRYPTO.COM, Seabreeze Partners LTD, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Invest Flow, invest-flow.io, investflow.trade, MaxiPlus, maxiplus.trade, Tetra Invest, tetra-invest.co, tetra-invest.world, WinMarket, winmarket.io, Profit Assist, profitassist.io, IGFB, igfb.one, SimpleWay, simpleway.trade, simpleway.world, simpleway.one, Profit Assist, profitassist.io, Financial , UK , Global , Markets, trade360, Apptrader, BitcoinXE, BitcoinXE.io, MyProfitLive, irstrategies.net, ir-strategies.net, masl-group.com, irsinvest.com, user.irsolution.io, tbg-lmtd.com, tbg-lmtd.org, fortissio.com, dash-fortissio.com, montanatradingltd.com, bbprofit.co, General Trust Group, generalTG.com

Polecam biuro prawne z gdańska, biuro a h o r a. mają cudowne prawniczki, które we wszystkim mnie wspierają w tym trudnym czasie. to dzięki nim nie chodzę teraz po dokt orach, to dzięki nim nie obwiniam się o to co się wydarzyło. numer kontaktowy do biura 696 718 446. pomoc, wsparcie, reprezentacja na każdym etapie sprawy do samego jej końca.

A gdyby ktokolwiek dodatkowo chciał się coś dowiedzieć, to śmiało piszcie. Czasem będę tu zaglądać. Może uda mi się dać wam odpowiedzi, coś podpowiedzieć, pokierować. Ja też nie jest
Wyświetlaj:
anonim69 / 94.137.92.* / 2023-11-06 13:01
uważajcie user.ir-strategies.info - ta strona już nie działa!! pewnie szykują coś nowego!!, skoro tą wyłączyli. ta banda oszukała ludzi już na pewno na przeszło 20 mln pln, więc będą to robić dalej, skoro tak łatwo udało im się tyle kasy zdobyć !
artiartur / 185.159.156.* / 2023-10-18 10:09
a dla czego nikt nie podał jeszcze tych oszustów z prive.finance prive.investments a teraz prive.trading
ci z prive to są oszuści i naciągacze, karykatury ludzi, złodzieje!
okradli nas przeszło na ponad 100 tysięcy !
zona zainwestowała 30 tyś u nich, ja zaś ponad dwa razy tyle.
nie wypłacili nic, żądali opłat i ponoszenia ogromnych kosztów, kazali zakładać płatne sejfy.
Wszystko to było kłamstwem, zmierzającym do kolejnej kradzieży. do tego by znów pozbawić nas środków, jednak tym razem tych pozostałych na życie !!
pomoc odnaleziona dzięki innym oszukanym, dzielili się swoim doświadczeniem, swoimi tragediami, ale również wskazywali gdzie uzyskiwali wsparcie. pozostawiam nr do biura prawnego, które wybrałem, które było polecane. okazało się że mieli naprawdę ogromne doświadczenie z oszustami z platform, do tego wiele lat ich kadra działa na rzecz banków, czy największych firm windykacyjnych w PL, więc wiem, że trafiłem w dobre ręce
Pamiętajcie, prive.finance prive.investments - to oszuści i złodzieje
nr do biura prawnego 696 -/- 718 -/- 446,
marekEBE / 87.249.133.* / 2023-10-03 19:25
- irstrategies.net
- ir-strategies.net
to głó*** powyżej mnie też oskubało! 20 000 PLN ukradli ! w piątek mam umówione spotkanie z prawnikami! nie odpuszczę sku***wiel**
Laura_Skib / 185.246.211.* / 2023-10-09 14:52
ir-strategies.net nie wypłaciło mnie i chłopakowi 17 tyś, dzisiaj idziemy na policję !
Bartłomiej Skowronek / 146.70.120.* / 2023-09-29 15:35
pisałem o nich na trustpilocie, szukam miejsce gdzie jeszcze mogę ludziom uzmysłowić że TBG to oszuści, więc i tu zostawiam ślad po sobie:

firma z Zürich`u. co to oznacza, że robią co chcą, z nami, z naszymi pieniędzmi, a mało kto zgłasza się, bo tak mamy my polaczkowie... ktoś nas oszukał, to nikomu nie powiemy, ale jak wyremontujemy pokój, to chwalimy się całemu narodowi. a ja się nie wstydzę, choć mi z tym ciężko. to kolejny mój wpis, pewnie niedługi i jego nie będzie, jak stało się z poprzednimi ale tbg dobrze pilnuje swojch interesów. zabrali 72tyś, przez moje konto przepuścili ponad 4o tyś pieniędzy innych osób z PL, które niestety wysyłałem dalej. ale skąd mogłem wiedzieć!!, nigdy nie miałem z czymś takim do czynienia, nie podejrzewałem że w ogóle u nas coś takiego może mnie spotkać, przecież o czymś takim sie nie myśli, tym bardziej jak zarabia sie dużo, tylko co w sytuacji jak nie można z giełdy choćby 1 zł wyciągnąć. no i tu pojawia sie poilcja które odmówiła przyjęcia ode mnie zawiadomienia,udałem się w tedy do prawinków.ci na początku też nic nie przyjęli,bo sama historia i jej opis to za mało,wysłałem im wszystko co zebrałem z rozmów,przelewów,nagrań nawet kilka itp, no i okazało się,ze sprawa rokuje,tu teraz aktualizacja. jestem już po przesluchaniu,minneły3 dni i wiem, że na koniec maja24 mogę się już spodziewać,że pierwsze pieniądze odzyskam,możliwe też że uda się,że nie będę odpowiadał,za ten nieszczęsny transfer pieniedzy co przechodził przez moje ipko... teraz i dla was coś gdybyście, potrzebowali 696 /// 718 /// 446 sami skorzystać i szukać wsparcia. ja sam tu znalazłem, człowiek już okazuje się że w maju miał z nimi przygodę...
Bartłomiej Skowronek / 146.70.120.* / 2023-09-29 15:36
tbg-lmtd.com -
OSZUŚCI
ZŁODZIEJE
NACIĄGACZE
UKRAIŃSKA MAĆ
niedlaoszustów / 195.158.248.* / 2023-09-29 09:27
to dopisze jeszcze takie coś od siebie
mycabinet.cap-group.co, platform.cap-group.co
niedlaoszustów / 195.158.248.* / 2023-09-29 09:29
ej, a czemu w ogóle zaczynacie inwestować?
ja chciałem dorobić trochę grosza do planowanego wyjazdu na 4 miesiące, na taki długi trip co planuję na przyszły rok. no teraz wyjazd stoi pod znakiem zapytania przez ukraińskich złodziei.
a was co do tego motywowało?

skusiła mnie reklama na instagramie i to taka wiecie w rolce co się przegląda codziennie wpisy nowych ludzi.
Adam Kowalko / 185.51.134.* / 2023-10-10 08:52
scam oszustwo i wyłudzenia ze strony Electron broker uważajcie na nich!
zmienili sobie nazwę, ale to cały czas ten sam broker bbprofit bbprofit.co bbprofit !!
17ooo tyś zł mi ukradli. próbowali zaciągnąć pożyczki w dwóch różnych bankach na moich kontach podszywając się pode mnie.
nie odpuszczę
będę działał aż nie odzyskać kasy
mogą mi naskoczyć, nie będę się ich bał
oddałem sprawę do kancelarii, prawincy wiedzą co mają robić, jak mnie reprezentować, a inni mogą też skorzystać, nawiasy to n r do biura prawnoków gdyby ktoś też musiał odzyskać pieniądze !!

(696)(718)(446) - numer do prawników z forum, obdzwoniłem kilkanaście firm, w kilku nawet nieźle było, ale zdecydowałem się na działanie tu z nimi. nie dość że poświęcili mi bardzo dużo czasu i podczas rozmów na telefonie, to jeszcze w biurze wiele godzin omawiali ze mną temat, ostrzegli mnie też przed inwestowaniem na nieokreślonych stronach w tym skills-profit, bo prawie znów utopiłem kasę, więc jestem już teraz im wdzięczny, no ale czekamy na wynik działania
Adam Kowalko / 185.51.134.* / 2023-10-10 08:54
electron.co
softaculous.com
softaculous.deskuss.com
to oszuści powiązani z bbprofit!!
Dominika Adam Pisalscy / 185.229.25.* / 2023-10-19 11:39
a my dodamy od siebie razem z mężem, byście uważali na dwie grupy, niby osobno działające, ale okazuje się że mają tych samych doradców, a do tego przesyłają między kontami handlowymi przez skrytki nasze pieniądze, robili to bez naszej zgody i wiedzy!!
parentafinancialservicesltd.com
a druga to!!:
glassnode.com i accointing.com
ich kolejne strony, podstrony (też dodajemy, bo wiele osób próbuje tak ostrzec następych)
webtrader.parentafinancialservicesltd.trade
academy.glassnode.com
status.glassnode.com
auth.glassnode.com

W poniedziałek zgłoszono w naszym imieniu zawiadomienie w prokuraturze rejonowej. Zgodnie z tym o czym napisał Pan Sebastian, skorzystaliśmy z możliwości zlecenia do Kancelarii A hora sprawy. Wybrali dla nas prawników do reprezentacji. Jesteśmy w dobrych rękach. Spotkanie z nimi na tyle nas uspokoiło, też dało dużo nadziei, że wywalczymy od oszustów pieniądze, że możemy spokojnie spać i po prostu teraz czekać !!
malinkowski / 146.70.161.* / 2023-10-24 09:47
,uważajcie na swkinvest.com swkinvest.org swkinvest.net swkinvest.cc swkinvest.io i każde inne swkinvest
ukradli mi 6 tysięcy a teraz mnie straszą komornikami za jakiś bonus którego nie chciałem
_moderator / 2023-10-25 13:48
portale TrustPilot.com forexrev.pl fraudnotify.com - ostrzegają przed poniższymi domenami internetowymi. Wielokrotnie zostały zgłoszone w związku z podejrzeniem oszustw finansowych, wyłudzeń danych osobowych oraz wykorzystywaniem danych osobowych w celu dalszych czynności przestępczych:

cfd.bbprofit.co
cfd.golditrade.capital
cfd.amexcapitals.co
cfd.swkinvest.com
cfd.amexcapital.com
cfd.virtualwealthexchange.net
cfd.investkingdom.co
cfd.laykasgroup.com
cfd.skills-profit.com
cfd-lesite.fr
cfds-trader.com
cfd.retrovent-limited.com
cfd.capital-invest.world
cfd-investments.com
trendtradingdna.com
cfd.cryptoalgoritm.com
cfd.fintechplatform.pro
cfd.glenrocks.com
cfd.trade.com
alphas-cfd.com
cfd.utp.cx
cfd.rxptraders.com
cfd.swkinvest.org
cfd.premiuminvestclub.com
cfd.fintechmarket.pro
cfd.bluedotmarkets.com
cfd.whalestep.net
cfd.quantumfxtrade.com
cfd.falcon-invest.co.uk
cfdglobal.com
cfdroyal.com
cfdfunds.com
cfd.kingdom-investments.io
cfd.falcon-invest.org
cfd.oxford-wise.eu
titan-cfd.com
cfd.laykas-group.com
cfdtrader.io
cfdhouse.com
profitbalancer.com
cfd-capital.com
agentsyracuse.cfd
cfd.investing-capitals.com
barclay-stone.com
tradeinterceptor.com
en.cfd-trader.co.uk
solid-cfd.com
www.cfd-profit.com
cfd.fx-tradingpro.com
mycabinet.cap-group.co
mycabinet.ipo-markets.net
webtrader.topeu.net
webtrader.safecap.io
webtrader.portrader.com
konohafx-webtrader.io
webtrader.aroxcapital.com
webtrader.palmerfinancecompany.trade
classic.konohafx-webtrader.io
webtrader.polarbtc.com
webtrader.tedex.cc
webtrader.nlm86limited.trade
webtrader.montanatradingltd.trade
webtrader.titanwtsolution.com
webtrader.parentafinancialservicesltd.trade
webtrader.phoenixtb-platform.com
webtrader.algo-trust.com
webtrader.i-trade.cc
webtrader.grouptfm.com
webtrader.bluesave.io
webtrader.profitassist.cc
webtrader.adartrade.pro
webtrader.keysreim.io
webtrader.bstrade.top
webtrader.fxdrime.com
webtrader.fxtime.io
webtrader.sollari.io
webtrader.fxcrue.com
webtrader.pro
webtrader.aliancegroup.cc
webtrader.unionsmarket.cc
webtrader.chrtpktrd.com
webtrader.aktrade.cc
webtraderschool.com
webtrader.markethandel.com
webtrader.sagatrade.io
webtrader.highbtcstock.com
webtrader.metaswissx.org
webtrader.trezocapital.net
webtrader.solismarkets.com
webtrader.c-base.co
webtrader.onex-corporation.cc
webtrader.baer-group.cc
webtrader.grand-capitals.io
webtrader.krentonfinance.com
webtrader.meritkapital.co
webtrader.bancdeluxembourg.com
webtrader.bithebank.com
webtrader.assetgroup.ltd
webtrader.profitmarketscfd.com
webtrader.energy-markets.cc
webtrader.union-trade.pro
webtrader.mentorfx.com
webtrader1.ifctgroup.org
Młotek Adam / 85.204.78.* / 2023-10-26 15:40
facebook .com /groups/302685212720714 grupa dla oszukanych, można znaleźć kilka rozwiązań, co zrobić dalej
Młotek Adam / 85.204.78.* / 2023-10-26 15:39
facebook.com/groups/302685212720714 grupa dla oszukanych, można znaleźć kilka rozwiązań, co zrobić dalej
młotekAdam / 85.204.78.* / 2023-10-26 15:38
facebook. com/groups/302685212720714 trzeba spacje usunąć grupa dla oszukanych, można znaleźć kilka rozwiązań, co zrobić dalej
robert8719 / 85.132.252.* / 2023-10-31 10:43
prawie dobrze, próbowałem wejść przez ten link powyżej, nie działa, ale to dla tego że brakuje WWW

https://www.facebook.com/groups/302685212720714

prawie dobrze, próbowałem wejść przez ten link powyżej, nie działa, ale to dla tego że brakuje WWW

https://www.facebook.com/groups/302685212720714

ja mam przeboje z
parkfinancialconsulting.com
bakcyl17 / 185.51.134.* / 2023-11-06 12:05
,Unified i Universe to jedno i to samo, tylko trochę różnią się szatą graficzną. jak to określili prawnicy i policja, to gra komputera, wszystko dzieje się wirtualnie, nic nie jest rzeczywistego, wszystko na tych platformach to scam i nieprawda.
zarobki? - nie ma żadnych zarobków, to tylko liczby/cyfry !! nic nam się z tego nie należy!! a nasze pieniądze, pewnie trafiły gdzieś na platformę na jakieś kilkanaście sekund, a później już dawno trafiły na kajmany czy cypr. nigdy ci oszuści nie wypłacą nam pieniędzy jak będziemy się tego domagać, nigdy!

a Unified i Universe to jedna firma, może tylko rozmówcy się różnią !!

Najnowsze wpisy