Forum Forum dla firmOprogramowanie

jak obniżyć koszty druku w firmie?

jak obniżyć koszty druku w firmie?

kowaldarek / 2015-04-24 15:04
pytanie jak wyżej - jak Wy sobie radzicie z tematem? tylko nie pisxcie mi proszę o regeneracji tonerów;) zastanawiam się czy zlecenie zarządzania drukiem zewnetrznej firmie miałoby sens, ktoś korzysta z takiego rozwiazania?
Wyświetlaj:
Andrzej46 / 79.191.87.* / 2016-09-17 22:27
a czemu nie chcesz zrezygnować z papieru? Przecież teraz to już praktycznie przeżytek i do tego generuje ogromne koszty (nawet outsourcing). O wiele lepiej sprawdzi się billennium paperless. Korzystając z platformy tego typu nie tylko obniżasz koszty, ale przede wszystkim zabezpieczasz cenne firmowe informacje – to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie niż tradycyjny papier.
Tonald Dusk / 46.175.234.* / 2016-06-20 13:43
Najprościej po prostu wykupić licencję na oprogramowanie, które się tym zajmie. W firmie korzystamy z Documastera i bardzo go sobie chwalimy. Do tego jego dystrybutor gwarantuje tez odpowiednie przeszkolenie i linię serwisową.
Trimi715 / 46.175.234.* / 2016-04-22 15:18
Moim zdaniem dobre jest sprawdzenie jak działa przepływ druku. U nas zawsze się na tym traciło najwięcej. Mamy system Euroimpex, który kontroluje druk.
kowaldarek / 2015-04-27 14:06
W sumie to pytania mam dwa, dosyć podstawowe:
1) jak to działa?
2) jakie urządzenia mogę wynająć?
CopyOffice / 2015-04-28 14:10
W bardzo dużym uproszczeniu - wdrożenie usługi outsourcingu poprzedzone jest audytem aktualnej sytuacji produkcji oraz obiegu dokumentów w firmie, następnie przygotowywany jest projekt optymalizacyjny, uwzględniający zapotrzebowania oraz życzenia klienta. Jeśli chodzi o sprzęt, to w ofercie dostępne są przeważnie drukarki oraz różnego rodzaju urządzeni wielofunkcyjne. Zachęcam do zapoznania się z asortymentem naszej firmy, naszym klientom proponujemy rozwiązania wyłącznie od wiodących producentów, takich jak: Ricoh, Konica Minolta czy Lexmark. Pełen asortyment dostępny jest pod tym linkiem - http://copyoffice.pl/pl/products.html
CopyOffice / 2015-04-27 09:49
Outsourcing druku zdobywa coraz większą popularność wśród przedsiębiorców, w większości przypadków faktycznie umożliwia on ograniczenie kosztów i usprawnienie obiegu dokumentów. Jeśli miałbyś jakieś pytania to pisz, chętnie udzielę dodatowych wyjaśnień.

Najnowsze wpisy