Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak oceniacie mój początek?

Jak oceniacie mój początek?

Mloodyy / 83.30.204.* / 2012-04-27 19:21
Witam! Jak większość forumowiczów w tym dziale rozpoczynam gre na giełdzie. Chciałbym poznać Wasze historie związane z początkami gry. Do tej pory grałem na wirtualnej gdzie przez rok udało mi się wypracować zysk 70%. W ubiegły piątek (20.04) założyłem konto Młody Lew w ING securities. Przez ten tydzień (6 sesji) osiągnąłem +8% z początkowego kapitału 4200zł. Czy wynik można uznać za dobry? Jak wyglądały Wasze początki? Prosiłbym jeszcze o literature, która pomogłaby w trafniejszych wyborach :) chętnie z kimś porozmawiam na temat giełdy gg - 740664
Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
Mloodyy / 83.30.74.* / 2012-05-18 23:02
no niestety... po +10% w 2 tygodnie przez naszą kochaną Grecję i to całe zamieszanie zysk roztrwoniony. Niewielki zarobek w portfelu + sporo zebranego doświadczenia :) dzisiaj jeszcze załapałem się na GPW po 33,4 tylko zysku nie zrealizowałem, oby to nie był błąd, a sytuacja przez weekend się uspokoiła... Macie jakieś przywidywania, co do tej spółki? Możecie polecić blogi o giełdzie z analizami?
pozdrawiam
Fenek / 85.28.130.* / 2012-05-07 19:25
Zarabianie prawdziwych pieniedzy czyli czego nie powie Ci Twoj doradca finansowy!!! Czy myslisz ze banki, fundusze i doradcy chcą zebys zarabiał na inwestycjach czy dają Ci ochłapy, jesli wogole doradzają Ci tak abyś zarobił?? Czy zdarzyło sie tak ze straciłes na takim doradztwie?? Jesli ktos zarabia, to ktos musi stracić... taka jest brutalna prawda. Przeczytaj ten rewelacyjny bestseller i dowiedz sie prawdy:

http://zarabianie-pieniedzy-czy-praca.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Pozdrawiam
Fenax
5424 / 2012-04-29 14:09 / Fan Linuxa Ubu
młody gratulacje 8% w tydzień super wynik ukręciłeś tak trzymaj
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-04-28 04:35
Jeżeli chodzi o literaturę, to dużo już tutaj było wpisów na ten temat. Przeglądnij wstecz forum a na pewno znajdziesz.
O inwestycjach Twoich trudno dyskutowac, bo nic o nich nie wiadomo. Jednorazowy zysk nie oznacza długofalowych zysków.
Wirtualny portfel nic nie mówi, bo w realu są inne ograniczenia np. strach przed utratą większej kasy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy