Forum Forum pracyDokumenty

Jak odpowiadać na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Jak odpowiadać na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Eryk22 / 2012-03-26 13:37
Po jutrze czeka mnie moja pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna!! Jestem zaraz po studiach informatycznych!! Wysłałem CV do firmy zajmującej się testowaniem oprogramowań. W jaki sposób mam się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej? W jaki sposób powinienem odpowiadać podczas takiej rozmowy?!
Wyświetlaj:
Fenomen / 85.28.130.* / 2012-05-07 19:32
Czy wiesz jakimi niepisanymi zasadami, rządzi się proces rekrutacji? Czy zdajesz sobie sprawe ze jedna odpowiedz na rozmowie kwalifikacyjnej moze zadecydować o Twojej przyszłej wymarzonej pracy? Czy chciałbyś poznać tajniki zawodowego doradcy zawodowego? Może faktycznie chcesz tylko zdobyć szybko jakąkolwiek pracę? Możliwe jednak, że zależy Ci na czymś więcej, bo chcesz wreszcie świadomie pokierować swoją karierą? Gdy piszę “cały proces”, to nie mam na myśli banalnych porad typu “najlepsze szablony CV” czy “jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną”. Może Cię to zaskoczy, że pani Angelika(dyrektor personalny, manager i certyfikowany coach ICC. Specjalizuje się w managerskim coachingu kariery. Laureatka ogólnopolskiego konkursu Top Manager HR 2010) zaczyna od czegoś zupełnie innego. I pokazuje, jak na poważnie zabrać się do znalezienia pracy...
Mam nadzieje że Ci to pomoże w trudnych czasach rynkowej walki o prace w jakich zyjemy obecinie.

Pzeczytaj absolutny bestseller, zastosuj się do cennych rad specjalisty i wreszcie znajdz wymarzoną pracę:

http://kariera-coaching.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Powodzenia
Fenax
Gawlątko / 2012-03-26 14:19
Podstawowoa sprawa to , to by jak najlepiej przygotować się na taką rozmowę!! Nie możesz na nią pójść nie przygotowany!!
kolejny gość / 2012-03-26 14:22 / Bywalec forum
Zastanów się jakie są Twoje zalezty, jakie wady,. jakie miałeś sytuacje stresowe w życiu, musisz podać przykłady i jak sobie z nimi radzisz, takie pytania padają prawie zawsze

Najnowsze wpisy