Forum Forum prawneCywilne

jak odzyskac dlug od prywatnej osoby??

jak odzyskac dlug od prywatnej osoby??

rasaka / 2012-08-01 09:34
3 lata temu pozyczylam mojej bardzo dobrej przyjaciolce pewna sumie pieniedzy, nie mala, bo az 4tys zl, zobowiazala sie je oddac, jednak nie dotrzymala slowa, unika mnie, nie odbiera telefonow, od sasiadek slyszlam, ze kupila sobie nowy samochod, jak mam wyegzekwowac od niej moje pieniadze?
Wyświetlaj:
dorex / 2013-07-04 10:37
Ponad rok temu pożyczyliśmy znajomemu 2 tys zl, bez spisania żadnej umowy. Jedynie mamy przelew pieniędzy z naszego konta na jego.Co miesiąc obiecuje ,że odda i nie oddaje.Ostatnio nawet nie odbiera telefonów, co moge z tym zrobic, potrzebne sa mi te pieniadze;/
telefrenia / 178.43.105.* / 2012-08-20 10:59
skonsultuj się z firmą windykacyjną - na pewno coś doradzą. umowa słowna też jest ważna, choć wiadomo - papier bezpieczniejszy. ja korzystałam z pomocy firmy intrum, spróbuj do nich uderzyć, powinni coś mądrego doradzić.
nejdan23 / 2012-08-02 10:58 / Bywalec forum
ciezko bedzie odzyskac taki dlug...bo nie ma Pani zadnych dowodow, koleznaka moze sie wyprzec i wtedy co zrobic? no chyba ze byli jacys swiadkowie to mozna by sie z nia sadzic
bartoo98 / 2012-08-01 10:49 / Bywalec forum
a nie podpisywalas niczego z ta kolezanka? powinnas sie w ten sposob zabezpieczyc uwazam...mozna bylo sie tego spodziewac...to tak jakbys jej dala tyle pieniedzy w prezencie...
szklarek / 2012-08-01 09:57
Jak na zamówienie w miarę świeży artykuł na ten temat:

http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/odzyskiwanie;dlugow;poznaj;skuteczne;sposoby,80,0,1040208.html

Najnowsze wpisy