Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

jak odzyskać kasę z funduszy (nowicjuszka)

jak odzyskać kasę z funduszy (nowicjuszka)

pesymistka / 2008-06-23 18:58
zainwestowałam w fundusze dając sie namówic opiekunowi i co ........., straciłam troche kasy i jestem załamana a opiekun ma mnie w nosie - napiszcie jak to działa jak odzyskac swoje pieniądze? ratunku, pomocy
Wyświetlaj:
thombau / 2008-06-25 19:19
Pograj na forexie. Tam możesz szybko odrobić kasę, jak masz dobry system. Najlepszy jest system swap, bo jest 100% bezpieczny, nigdy nie stracisz kapitału. Zajrzyj do forum o forexie na money.pl lub bankier.pl

Chyba już ukończyłaś 18 lat, więc jesteś dorosła i wiesz co robisz, więc nie miej pretensji do innych. Mnóstwo ludzi straciło kasę, nie tylko ty i też by ją chciało odzyskać.
precz ze złodziejami / 194.106.193.* / 2008-06-23 19:25
A kim jest ten opiekun, tata, kurator czy co, bo tak piszesz, że trudno zrozumiec. Jeśli jest twoim opiekunem prawnym i przez niego straciłaś pieniądze, postrasz go sądem, powinien ci je oddac. Złodziejstwa nie należy tolerowac.
hs2 / 2008-06-25 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
hehehehe to żeś mnie rozbawił, nie ma co.

Też kupiłem na górce ale sprzedałem z małą stratą, pytanie czemu dałaś się na mówić? widząc w okienku zysk kwartalny 15 % a roczny 30%? może sprawdź w jakim dołku wtedy ludzie kupili i co było w owych okienkach.

Bańka spekulacyjna że będzie rosło pod niebiosa pękła (koniec 3 fazy hossy) teraz spadło i co z tego? żeby wzrosło musi spaść to normalne, do dna jeszcze trochę brakuje a na owe dno sporo osób się czai bo ceny niebawem zaczną być okazyjne dla zagranicy, zagranica da iskrę, szwagry podkręcą index, ofe i dawcy wejdą na giełdę kolejna hossa ale do tego jeszcze trochę, potem zagranica wycofa kapitał, szwagry podążą za nimi, ofe zostanie bo musi a dawcy zostaną bo nie będą wiedzieli czemu spada a przecież to proste... żeby wzrosło musi spaść a po tak długiej hossie nie może być przecież paru tygodni bessy.

polecam ci pesymistko poczytać jak to działa to nie trudne, zaczęłaś od straty więc masz wybór albo wyciągnąć wnioski z porażki i drugi raz jej nie popełnić albo zrezygnować po pierwszej porażce tylko że na sukcesach jeszcze nikt się niczego nie nauczył...
hs2 / 2008-06-25 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a tak na marginesie to w każdym reg funduszu pisze że nie gwarantują oni zysków więc poniosłaś stratę inwestycyjną.

a pozwać można każdego ale udowodnić nie każdemu można.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy