Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak promować firme na Facebook

Jak promować firme na Facebook

jan47 / 212.49.42.* / 2011-07-27 12:23
Cześć niedawno założyłem małą firmę usługową zajmującą się naprawami w domach klientów, zastanawiam sie jak ją wypromować. Nie jestem specjalnie "internetowy", mam już prawie 50 lat, więc nie bardzo sie na tym znam.
Wszyscy mówią o Facebooku, myślicie, że warto?
Dostałem w mailu taką informację o publikacji http://rcs.home.pl/szkolenia_wakacyjne/rapotFB_mailing.html
w sumie wydaje się ok, ale nie wiem jak zastosować takie rzeczy do firmy, która naprawia drobne rzeczy w domu

Macie jakieś porady?
Wyświetlaj:
castana / 31.187.12.* / 2012-02-29 20:01
zdecydowanie warto. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Tylko jeśli mam Ci coś doradzić to myślę, że jeśli się nie znasz na działaniach promocyjnych najlepiej byłoby zatrudnić do tego specjalistów, jak Advanced Art. Ci młodzi ludzie nie tylko poprowadzą Ci kampanię w necie, ale też zaczną od planowania, tworzenia strategii, zajmą się pozycjonowaniem. jeśli chodzi o sam fakt prowadzenia profilu na Facebooku to zgodzę się z tym, że dzięki niemu możesz dotrzeć do szerokiej grupy osób
krzyszfot / 212.96.244.* / 2012-08-14 15:47
To zależy jakiej wielkości firmę, ale nie sądzę, by Facebook był dobrym pomysłem dla budownictwa. Firmy budowlane znacznie lepiej można promować choćby poprzez takie katalogi tematyczne - http://archiweb.pl/ Jeśli komuś zależy to na pewno znajdzie tych pierwszych klientów.
gif / 2011-07-27 14:23
dzięki facebookowi można trafić do szerszego grona, gdyż jeśli jeden użytkownik polubi twoją stronę, automatycznie zostanie to rozpowszechnione między wszystkich jego znajomych, ale to jest dobre w momencie gdy masz znajomych którzy korzystają z tego portalu, bo jakoś musisz się tam na początek pokazać, lub załóż sobie tam profil swojej firmy i wraz z wizytówką rozpowszechniaj go wśród obecnych klientów, postaw może na promocję w internecie ale za pomocą bazy firm, takiej jak na przykład panorama firm
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy