Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak rozreklamowac firme??

jak rozreklamowac firme??

nejdan23 / 2012-08-09 09:36
zalozylem ostatnio firme budowalna, zastanawiam sie tylko jak ja rozreklamowac, konkurencja jest dosc spora w moim miescie, nie wiem na co postawic, na internet, na billboardy?
Wyświetlaj:
Gw!aZdOR / 93.175.124.* / 2012-08-20 18:44
W Internecie masz sporo artykułów, które powinny pomóc Ci w wyborze odpowiedniej formy rozreklamowania Twojej firmy. Ja sam znalazłem kilka:
1. http://poradnik.wfirma.pl/-wizerunek-firmy-i-marketing
2. http://poradnik.wfirma.pl/-marketing-internetowy0
barrrrr / 194.146.120.* / 2012-08-20 15:35
proponuje portal www.uslugodawca.pl, ja korzystalem
karior / 212.96.244.* / 2012-09-04 17:22
W każdej branży macie katalogi branżowe, w których warto się pojawić. To naprawdę wiele daje - my osobiście działamy w branży budowlanej. Z samego Archiwem zdobyliśmy 5 klientów, a rozmawiamy z kolejnym. A niby to tylko zwyczajna, prosta promocja w sieci - starajcie się wykorzystywać takie możliwości.
biedronkowski88 / 164.127.69.* / 2012-08-14 16:29
branza budowlana dobrze się ma w katalogach firm.. na fejście sprzedaż raczej nie pyknie :/ juz lepiej w panoramie firm internetowej jakbyś dał ogłoszenie z portfolio małym bo nie dość ze jest zasięg duży to jeszcze ludzie tam wchodzą zainteresowani ofertą więc to jakby potencjalni klienci :)
otooka76 / 2012-08-09 11:20 / Bywalec forum
najlepiej po znajomych, oprocz tego wiaodmo strona internetowa, oglaszaj sie tez w gazecie, na portalu spolecznosciowym typu facebook, mozesz tez probowac ulotki rozdawac
RobertGra / 77.253.197.* / 2012-08-13 15:03
budowlanka na Fb... ale to nie sprzedażowo, ulotki - tez nie wiesz to kogo trafisz - taka oferta wymaga stargetowania bo szkoda kosztów. Zacznij od netu, dobra agencja SEO/SEM albo ePR np adStone (nie że reklama, szwagier po prostu korzysta), billboardy to tez zalezy gdzie, za ile i na ile. ceny Cie mogą zwalić z nóg. A ePR czy inne internetowe działania są bardzie "plastyczne kosztowo", tańsze, a efekt - mierzalny. ZA friko Ci większość agencji zrobi ofertę, zobaczysz co i jak. A szwagier tylko na net postawił i gabinet dentystyczny ciągle pełen.
Edyta087 / 2012-08-13 13:23
Internauci na pewno powinni mieć możliwość znalezienia twojej firmy w internecie. Stronę można założyć, ale musisz wiedzieć, że samo założenie nic ci nie da, bo stronę trzeba jeszcze wypozycjonować w google. W przypadku łatwych fraz nie musi to być trudne, no ale mimo wszystko trzeba wiedzieć jak to się robi. Jeśli nie chcesz zakładać strony, to możesz ją dodać do jakiegoś katalogu firm np
firmy.net
firmybudowlane.pl
Ulotki? Na pewno nie powinieneś rozdawać ulotek przypadkowym osobom, bo to strata pieniędzy. Jeśli już to tam, gdzie przebywają twoi potencjalni klienci, czyli np. pod jakimś marketem budowlanym np. obi.
http://www.wlasnafirma.biz.pl/index.php/reklama-i-marketing/28-jak-rozreklamowac-firme - tutaj masz więcej na ten temat. Metod na rozreklamowanie firmy jest kilka, ale najważniejsze to dotrzeć do grupy docelowej.
Aurelian12 / 2012-08-13 13:54
Najlepiej przez Facebooka. Wsytarczy że ludzie będa lajkować twój utrworzony profil i wszystko powinno samo zacząć działać!!

Najnowsze wpisy