Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak skonczyć grac na giełdzie zanim zbankrutuję?

Jak skonczyć grac na giełdzie zanim zbankrutuję?

Zosia423 / 91.222.124.* / 2011-06-08 13:27
Sory za lamerskie pytanie, ale czy macie jakieś swoje przemyslenia w tej sprawie?
Czy komus udało sie przestać grać na giełdzie kiedy jeszcze był na plusie? Czy jest to juz nałóg z którego jest tylko jedno wyjście - zero na rachunku maklerskim?

pozdrwiam wszystkich
Zosia
:-)
Wyświetlaj:
lukas_goldman_gmail_com / 2011-06-10 14:33
Zosia - sam sposób zadania przez Ciebie pytania świadczy o tym że, nie masz o tym pojęcia. Po pierwsze nie ma takiej opcji jak ZERO na rachunku - żaden profesjonalny trader nie zajmuje tego typu ryzykownych pozycji. To co powinnaś zrobić na tą chwilę to wstrzymaj się z wchodzeniem w nowe pozycje i spróbuj zamknąć z możliwie najlepszym wynikiem te które masz otwarte.

jak chcesz to napisz do mnie maila - i tak trejduję zawodowo - więc jak będą jakieś sytuację, w które warto wejść to dam Ci znać - jak będziesz konsekwentna może trochę odrobisz.

Pozdrawiam
tassafaronga / 2011-06-10 19:56 / portfel / "Stary p*******"
Lukas twój wpis to kupa śmiechu z przewagą kupy. Nawet nie zrozumiałeś pytania zadanego przez Zosię. Ona nie pyta jak ZARABIAC tylko jak ZAROBIC.

A do Zosi. Ja osobiście nie znam nikogo kto by zarobił na giełdzie, od niej odszedł i nigdy nie wrócił. A jak głosi znane powiedzenie, każdy bankrut był najpierw milionerem.
robertkajzer / 2011-06-08 22:33 / Bywalec forum
Wielu inwestorow popada w nalog inwestowania. Inwestuja caly czas nie patrzac na porazki az wyczyszcza swoj rachunek do zera. Aby tego uniknac musisz uswiadomic sobie dlaczego tak sie dzieje.

Identyczna sytuacja jest w przypadku nalogowego hazardzisty. Za wszelka cene probuje sie odkuc i w rezultacie traci coraz wiecej.

Wchodzac na rynek i inwestujac swoj kapital juz na samym starcie musisz zadecydowac ile maksymalnie mozesz stracic tego kapitalu. Po jego stracie bezwarunkowo wychodzisz nie zawazajac na to jak cudowne (wedlug Ciebie) transakcje sie zblizaja.

Musisz sie wyznaczyc poziom straty i mocno sie go trzymac. Musisz byc konsekwentna.

Jezeli ktos popadl w prawdziwy nalog inwestowania to wyzerowanie konta nie jest jego koncem przygody z gielda. Wejdzie na gielde kolejny raz, gdy tylkko uzbiera nowy kapital. Taka sytuacja bedzie sie powtarzac, az w koncu zrozumie swoj blad albo bedzie mial juz dosc przegrywania i wycofa sie na dobre z gieldy.


---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
adamooo / 83.22.5.* / 2011-06-10 08:22
Oj! - Zochna! czy grasz czy inwestujesz na giełdzie, pożegnaj się z gotówką, to spółki i ich udziałwcy większościowi mają się rozwijać a Ty? dawcą instrumentów nie koniecznie muzycznych;-)))
damian34 / 95.41.27.* / 2011-06-08 21:10
Odwiedż stronę http://www.gieldajakzaczac.pl/
to może nie zbankrutujesz
Ciułacz / 2011-06-10 01:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zosiu witaj !
Pytanie jak najbardziej na miejscu.

Czy komus udało sie przestać grać na giełdzie kiedy jeszcze był na plusie?

Szczerze to Ci powiem że takiego to nie znam.
Ja np aby nie manipulować całym kapitałem to mam oddzielne konta maklerskie w różnych DM i np to co mam w DM BZ w ramach IKE to tam nie zaglądam i nawet tego nie mam tu w portfelu.Raz na rok uzupełniam na maxa ile można w ramach limitu i niech się dzieje co chce.
Ciułacz / 2011-06-10 01:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Robertkajzer witaj !
Dobrze że treściwie piszesz coraz więcej, bo same reklamy to by było trochę za prostacko jak na doradcę. Niech każdy coś z tego ma Ty i forumowicz.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy