Forum Polityka, aktualnościKraj

Jak stracić pracownika w weekend? :))

Jak stracić pracownika w weekend? :))

Bartosz Stasiak, Investzoom / 88.199.61.* / 2007-08-09 14:05
Może stworzymy wspólnie anty-poradnik dla pracodawców, jak stracić dobrych pracowników i zachęcić ich do odejścia do konkurencji?
Napiszcie, co Was najbardziej wkurza w pracy i jakie sprawki i wyczyny Waszych szefów powodują, że macie ochotę rzucić firmę natychmiast i pójść do wszystkich diabłów?
Wyświetlaj:
pomocnik / 212.76.37.* / 2007-08-13 10:14
www.1personalny.eu
wsciekła na wszystkich szefow... / 83.4.57.* / 2007-08-13 00:12
w Firmie w ktorej pracowałam stosowano wiekszosc z wymienionych metod tzn. kiepska płaca silna presja(w załozeniu miała motywowac) wymuszanie blizszych relacji i kto nie rzuca miesem ten wrog...no i nie zapominajmy o utwierdzaniu pracownika w tym jaki to jest beznadziejnyoceniajac przy tym wszystko tylko nie jego prace. w poprzedniej prezes miał lubił mowic zatrudniłem 200 to 200 moge zwolnic i nie jestescie pracownicami tylko robotnicami.... szkoda ze teraz reklama i płacenie pracownikom za przyprowadzenie nowych "robotnic" nie pomaga bo nikt nie chce tam pracowac.

Wniosek nasowa sie przykry ze najbardzej nas kopia w naszym kraju
lukas87 / 83.8.173.* / 2007-08-11 12:33
w firmie w ktorej pracuje produkcja materacy z niemickim kapitalem.bardzo dobrze sie pozbywaja pracownikow na 80 pracujacych 5 dalo w tym tygodniu wypowiedzenie a po niedzieli daja kolejne osoby wiec jesli chcecie sie nauczyc pozbywac ludzi to tylko od zarzadzajacych tym zakladem.a najsmieszniejsze jest to ze zamiast polepszyc warunki pracy(pensja,podejscie do pracownika)to robia odwrotnie chca wprowadzic wieszy rygor i wogole,łludza sie ze ludzie maja dobre serca i beda robic za 800zl.
regis / 87.205.131.* / 2007-08-11 11:03
System motywacji polegający na dorzucaniu nowych zadań z klepnięciem po plecach i uśmieszkiem oraz hasłem: no przecież dasz radę. Nie mam płaconych nadgodzin, urlopu nie wziąłem od roku. Mam dobrą płacę i system dodatków, ale nie mam czasu z nich korzystać. Nawet ze złamaną nogą musiałem przychodzić do pracy. Poważnie myślę o zmianie pracy, może być gorzej płatna, byleby mnie tam szanowano.
Prawnik Magdy M. / 83.14.144.* / 2007-08-10 15:42
dać mu na wódkę :D

Najnowsze wpisy