Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak tam szczęśliwi posiadacze ING budownictwa i nieruchomości.Pozdrawiam

Jak tam szczęśliwi posiadacze ING budownictwa i nieruchomości.Pozdrawiam

AndrzejhPL / 2007-08-08 16:12
Jak tam szczęśliwi posiadacze ING budownictwa i nieruchomości.?
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-08-11 18:37 / Tysiącznik na forum
przy tym jak ostatnio zachowują się MiSie to pikuś. Udało mi się troche wycofać z tego funduszu jeszcze przed stratą, ale parę tysięcy jeszcze tam się topi. Mam nadzieję, że dostanie jeszcze kopa, tylko kiedy??
cortez / 2007-08-12 13:38 / Bywalec forum
kiedy? To chyba podstawowe pytanie inwetora, na które nie ma odpowiedzi... Kiedy będą spadki, kiedy wzrosty, kiedy hossa/bessa, kiedy będzie największy dołek/górka?
Co do ING BiN to obawiam się, że to jeszcze potrwa i to długo, wystarczy się przyjrzeć rynkowi nieruchomości w Stanach. Nieciekawie się tam dzieje.
jan kowalski / 2007-08-12 18:17 / Tysiącznik na forum
zgoda, wiele kasy tam nie mam, więc na pewno przeżyję. Jeśli powstrzymamy aktualną korektę, jest nadzieja, że nasze spółki budowlane, drogowe i deweloperskie dadzą zarobić. Myślę, że warto jeszcze trochę poczekać.
cortez / 2007-08-08 22:38 / Bywalec forum
Ej nieładnie tak się pastwić nad innymi. Jeszcze z taką ironią. Pozdrawiam
Na marginesie nie należę do grona jak to napisałeś "szczęśliwców", ale zapewniam Cię, że tak ich tylko dobijesz. Większość inwestorów ostatnio dostała po kieszeni...
Nie rozumiem sensu takich postów:(
AndrzejhPL / 2007-08-09 07:47
Sam szukałem pocieszenia, bo popłynąłem na nich grubą kasę
Nika30 / 212.122.214.* / 2007-08-08 22:46
hm..nie pastwie się nad innymi:) i nie mialam w zamiarze "dobicia"... a ironia moze i byla , ale skierowana do mnie-bo dałam sie namówić na ING BiN, naiwna;)
A sens...no cóż... może chcialam przeczytać, ze : głowa do góry, pójdzie w górę;) może potrzebna mi porada co dalej? może chcialam zobaczyć, ze inni tez dostali po kieszeni...Mam do tego dystans w miare zdrowy, ale troche zal, bo pierwsza inwestycja i od razu klapa.Pozdrawiam:)
Nika30 / 212.122.214.* / 2007-08-08 22:35
"szczęśliwi"...na pewno;) to był mój strzał w 10...pierwsza inwestycja, która miała mi dac same korzyści...posłuchałam i żałuję...wsadziłam 20 tys i lipa na całego...trzymam dalej, bo jak wypłaę to już w ogóle kicha na całego....podobno..PODOBNO ma iść w gorę i to nieźle, ale ile w tym prawdy?? kupiłam za ok. 199..a dziś..hahahah
cortez / 2007-08-08 22:57 / Bywalec forum
Nika, ale ja nie kometuję Twojego postu. To bylo skierowane do autora wątku, gdybym komentował Twój post, moja odpowiedź byłaby w tym miejscu.
Co dalej? Kiedyś się odbije, ale nie sądzę, żeby to nastąpiło szybko. Kwestia miesięcy. Jak już będziesz na "+", to rada: więcej dywersyfikacji, nie słuchaj innych, zaufaj sobie, masz teraz czas, żeby się pouczyc, poczytać, wgryź w temat. Nikt wtedy nie wciśnie Ci nie wiadomo czego.
Pozdrawiam i nie odbieraj wszystkigo personalnie:)
Nika30 / 212.122.214.* / 2007-08-08 23:03
cortez, najgorzej zacząć inwestować..mało wiem i może stąd te błędy...masz rację-poczytam,pośledzę forum,popytam...Dziękuję za radę i pozdrawiam:):)
cortez / 2007-08-08 23:16 / Bywalec forum
początki są trudne zgadzam się, ja już trochę inwestuję, a ciągle uczę się czegoś nowego. Co chwilę jakieś TFI wprowadza nowe produkty, którymi warto się poprzyglądać. Na rynku jest wiele produktów, które są na miarę "świerzych inwestorów", mam tu na myśli zamiast stricte akcyjnych np. aktywnej alokacji, subfundusze funduszy (np. nowy produkt unimax - warty zainteresowania), mają to do siebie, że inwestują w kilka fundów najlepszych z danego typu i w razie jakiś niepowodzeń danego fundu, zmieniają go na inny, efektywniejszy. Czyli Ty nie musisz śledzić rynkowych poczynań inni, w tym wypadku zarządzający, zrobią to za Ciebie:)
Poza tym przyjrzyj się z również fuduszom o mniejszym ryzyku.
Dobrej nocy
Nika30 / 212.122.214.* / 2007-08-08 22:36
literówka: nie za 199 tylko za 119:)ups
volcano / 2007-08-08 17:50
czy mi sie wydaje czy on polecial dzis -6,45%?!?!?!

jak to mozliwe? na gieldzie zadna spolka w ostatnich dniach az tak nie pikowala!
TaS / 2007-08-08 21:16 / Tysiącznik na forum
-6,45%... pikowanie? co? o czym Ty chłopie mówisz... popatrz choćby na Toore :)

wez popatrz czasem na tabele notowan z czerwonym kolorem, anie tylko zielen i zielen...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy