Forum Forum inwestycyjneForex

Jak tam u was para EUR/USD ?

Jak tam u was para EUR/USD ?

maciusd / 2009-05-14 00:49
Czesc, z ciekawosci zapytam jak sie "obłowiliscie" na ostatnich ruchach EUR/USD? Ja "bawie sie" na koncie z 10000$ depozytu w "fxclearing - reklama z money.pl mnie przyciagnela:)). Ogolnie ostatnio ruchy na tej parze sa przewidywalne choc moga w ciagu 2 minut zaskoczyc. Jednak zaryzykowalem (10000$) depozytu i bawie sie na tej parze walut. Na poczatku (pare dni temu) jak euro w ciagu dnia zyskalo tyle jak nigdy, wtopilem tyle ze zostalo mi 4600$ ( to nie byla kwestia strzalu bo w waluty bawie sie od 4 lat wiec wiele wtop i zyskow osiagnalem, jednak forex daje poczucie ze mozesz zainwestowany kapitał w 2h pomnozyć baa nawet w 10 min o 100% - glupota z mojej strony) - wierzylem ze po takich wzrostach musi byc w koncu korekta. A tu nic uroslo 20 pipsow, ustawilem shorta a tu znow o 20 pipsow do gory i tak pare razy- oczywista reakcja poczatkujacego na Forex czyli - a to juz powinno spasc. Poczytalem troche wasze prognozy/rady i wiele wam zawdzieczam, od momentu jak zaczalem analizowac wykresy - wplyw S&P100 na kurs eur/usd, dane makro oraz ataki o 1-2-3 w nocy przez grubasow, udalo mi sie osiagnac zysk na poziomie 250 pipsow;) Oczywiscie przy depozycie ktory posiadalem grałem na małych lotach każdy pips to od 2$ do 5$ ale i tak jestem szczesliwy ze wyszedlem na plus. Moze i nie spory, ale odrobilem strate i jeszcze troche na plus. Heh rada z tego taka dla mnie i dla innych - nigdy nie wierz trendowi ze sie skoczy:)

A jak u was?:)

Pozdrawiam,
Maciej
Wyświetlaj:
maciusd / 2009-05-14 00:51
Kurcze tyle literowek/cyferowek zrobilem (np S&P100 a mialo byc 500)a posta sie nie da edytowac...
sierota marycha / 2009-05-14 01:22 / Tysiącznik na forum

Kurcze tyle literowek/cyferowek zrobilem (np S&P100 a mialo byc 500)a posta sie nie da
edytowac...

jak to nie da sie.......wciskasz shit+alt+ctrl, szesc razy przyciskasz klawisz 7 i akceptujesz polecenie klawiszem Page Down + Esc i edytujesz dowolny tekst, proste tylko trzeba troche pocwiczyc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy