Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak trwoga, to do Rydzyka?

Jak trwoga, to do Rydzyka?

Money.pl / 2012-12-29 14:02
Komentarze do wiadomości: Jak trwoga, to do Rydzyka?.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2012-12-31 00:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Znów się posypią pozwy o łamanie praw człowieka i znów przeciwko polsce. Ale czy taka polska to jeszcze jest mój kraj czy raczej wrogi i obcy reżim? Mam wrażenie, że interesy polityków i kraju a interesy mieszkańców są coraz mniej ze sobą zbieżne a coraz bardziej sprzeczne w niemal wszystkich aspektach życia. Nikt już nie pamięta, po co powstało państwo jako organizacja i w jakim celu ono powstało.
marian p. / 62.182.213.* / 2012-12-31 06:19
przecież pismatolstwo nie uznaje tego państwa
i żyje w państwie podziemnym w którym premierem jest gliński,a nadpremierem kaczyński.a całość to wykwit doopokracji autorytarnej.kto nie z jarusiem tego udusiem.
jeremy43 / 83.6.149.* / 2012-12-29 20:24
Co za bełkot!!!!! Zmień dietę człowieku!
Natter2 / 2012-12-29 15:19 / Tysiącznik na forum
Tak ,z skrzynkami pocztowymi to może być niezły cyrk.Wpływy mogą byc wieksze niż z mandatów.Wystarczy kilka osób zatrudnić do kradzieży skrzynek,listonosz podkabluje i kasa z mandatów po 10 tyś wpływa, nie wiem ale chyba do kasy Rostowskiego
m-53 / 95.49.163.* / 2012-12-29 21:15
Z najnowszych POmysłów - drakońskie kary za opóźnienie w zapłacie OC.
Dotychczas kara była z jazdę bez OC.
putto / 81.219.69.* / 2012-12-29 14:58
z wydatków to zrozumiałą rzeczą jest że są podatki, lud chce rent ,wcześniejszych emerytur, szkół dla 40 dzieci we wsi, rozbudowanych terapii na katar i wszystko za "darmo" od państwa no to trzeba płacić i kropka, nawet Obama nie ma maszynki do robienia dolarów a co dopiero Tusk
ert / 89.76.196.* / 2012-12-29 22:44
lud na te renty placil w ch... pieniedzy w ch... czasu wiec nie p...a co do obowiazkow panstwa , to wyboraz sobie ze Polska to nie tylko Wawrszawa plus pare wiekszych miast.
kbx / 83.11.151.* / 2012-12-29 15:26
Ty, oni mi zabierają pieniądze na tą emeryturę, którą ja niby chcę "za darmo" później ;) Gdyby była możliwość to ja chętnie się wypisuje z tego brania "za darmo" ale też nie daję. Służba zdrowia leży i kwiczy. Chcesz coś zrobić to i tak trzeba zrobić prywatnie. A składkę płacę. Nikt nie chce zawalić w diabły całego systemu państwo - obywatel ale polityka PO to tylko podnoszenie opłat na pokrycie stale rosnących długów i nic więcej. Ten gospodarz sobie zwyczajnie nie radzi z gospodarowaniem i tyle. Wszystkie wielkie miasta są na dzisiaj mega zadlużone między innymi dzięki imprezie o nazwie EURO...brawa dla organizatorów i sympatyków imprezy ;) W tle euro nadal skandale z upadkiem wielu podwykonawców, którym do dzisiaj nie zapłacono za wykonane realizacje dróg czy obiektów. W PKP przekręt za przekrętem ale lepiej dowalić 10tys za niemanie skrzynki pocztowej. Nie oszukujmy się, nasz MF to błazen, gość bez pomysłu na wyjście z impasu. Mówię to po wysłuchaniu wielu jego wypowiedzi w kwestii radzenia sobie właśnie z kryzysem. Gra na czasie, a potem zapuści czupryne i czmychnie do meksyku.
bsf / 77.253.83.* / 2012-12-29 14:38
Pół milionowa "armia nowoczesnych pięcioletnich pasożytów" żyje na koszt POdatnika i ani słówka o tym panie Płaskoń ?
em96 / 151.71.178.* / 2012-12-29 14:02
Niemożliwe...!!!
Panie Płaskoń...
- A gdzie wina Kaczyńskiego...?(!!!)
Widać obłuda rządzących zleceniodawców przeszła już nawet pańskie oczekiwania...?
- No to do Rydzyka - po nawrócenie...

Najnowsze wpisy