Forum Forum dla firmKsięgowość

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Money.pl / 2013-01-08 13:45
Komentarze do wiadomości: Jak wybrać biuro rachunkowe?.
Wyświetlaj:
T85 / 2018-01-02 15:43
Myślę, że najprościej jest zapytać bardziej doświadczonych znajomych, oni już mają swoje "przejścia", doświadczenie, historię współpracy, i z "autopsji" wiedzą kogo można polecić, a kogo nie. Warto też poczytać o wykorzystywanym przez dane biuro oprogramowaniu, opiniach itp - w tej materii dużo dobrego słyszałem o programach od RESET2 z Wroclawia.
TommyPolley / 79.187.52.* / 2018-01-02 11:45
Zanim wybierzecie biuro warto umówić się i poznać ludzi którzy stoją za daną marką - w teorii wszystko zawsze pięknie brzmi ;)

Ja trafiłem na biuro M&M Księgi Rachunkowe na Warszawskich Włochach ale zanim podjąłem współpracę umówiłem się z nimi na darmowe konsultacje - dzięki temu mogłem dobrze rozeznać się w stylu pracy biura ale też rozeznać się we własnych potrzebach. Polecam poszukać biura w ten sposób, domyślam się, że nie tylko biuro rachunkowe M&M proponuje takie bezpłatne spotkania ;)
hankaa / 94.254.191.* / 2017-12-29 13:04
dla mnie najlepsza współpraca jest z wrocławskim biurem Super Księgi z Łęczyckiej, to już mija 3 rok jak korzystamy z ich usług- wszystko terminowo, bez zastrzeżeń, a nawet mam dostep do dokumentacji 24 /dobę
Oliwia511 / 37.47.233.* / 2017-12-23 15:00
Ja mam takie wrażenie, że ludziom się po prostu nie chce dokładnie sprawdzić biura rachunkowego któremu powierzają swoje interesy, a to przecież bardzo ważna sparawa. Ja wybierając Tax Care, podpytywałam znajomych, weszłam na ich czat, byłam na rozmowie w biurze, posprawdzałam a dopiero później podjęłam decyzję. Dzięki temu się nie zawiodłam.
Max320 / 195.167.159.* / 2017-12-18 11:08
Tak mi się zdaje, że najlepiej po prostu sprawdzić ofertę, polecenia, klientów. Jeśli do tego biuro utrzymuje się na rynku już od wielu lat - to co więcej potrzeba? Sam wybrałem biuro Gama z Warszawy opierając się na tych wytycznych i nie mam żadnych wątpliwości co do słuszności
Tołpa / 31.1.252.* / 2017-12-13 10:41
Jak wybrać? Na pewno dobrze jest się kierować opiniami, bo one bardzo wiele mówią o pracy takiego biura, dobrze jest też o tym poczytać: http://poradnikowy.net/jak-wybierac-biuro-rachunkowe-dla-prowadzonej-dzialalnosci/ a takie i podobne poradniki bywają naprawdę przydatne.
w811 / 37.47.39.* / 2017-12-05 16:44
jest bardzo dużo czynników, na które trzeba zwrócić uwagę, np. opinie, czas realizacji usług, ceny. Ja polecam www.prawoipodatki.com :-)
karola_kraw15 / 2017-12-01 13:08
Dobre biuro rachunkowe nie jest tak łatwo znaleźć. Na ogół zawsze znajdzie się coś co akurat nie będzie nam do końca odpowiadać. Moje poprzednie biuro było w pełni internetowe (fajna sprawa) ale chyba mieli już za dużo klientów bo ciągle opóźniali się ze wszystkim. Teraz korzystam z usług warszawskiego WL-Accountancy i jak na razie dają radę :). Nie jest to biuro on-line, ale pomimo to większość spraw załatwiam u nich elektronicznie. Dodatkowo zawsze mam możliwość podjechać i osobiście omówić jakieś kwestie, których wyjaśnianie mailowo zajęło by tydzień.
Claudiaa11 / 91.196.10.* / 2017-10-24 11:27
Ja wybrałam odpowiednie biuro rachunkowe dzięki mojemu przyjacielowi. To on mi polecił deFacto. Jak się okazało to biuro jest naprawdę profesjonalne. Nie mam nic do zarzucenia, a więcej można poczytać na stronie: http://www.defacto-rzeszow.pl/
Michał540 / 193.0.192.* / 2017-10-18 20:17
Dla większości klientów najważniejsza jest wiedza, doświadczenie, dobry kontakt, terminowość, zaufanie i fachowe doradztwo.

Jeśli więc prowadzisz własną firmę, nie znasz się na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie pomaga firmom rozwiązać te skomplikowane problemy.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

Obsługujemy firmytransportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Radzionków, Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice i nie tylko.

PROMOCJA:

KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak:
Niemcy,
Wielka Brytania,
Holandia.

Kaweccy s.c.
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
http://www.kaweccygroup.pl
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Michał540 / 193.0.192.* / 2017-10-18 20:17
Dla większości klientów najważniejsza jest wiedza, doświadczenie, dobry kontakt, terminowość, zaufanie i fachowe doradztwo.

Jeśli więc prowadzisz własną firmę, nie znasz się na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie pomaga firmom rozwiązać te skomplikowane problemy.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

Obsługujemy firmytransportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Radzionków, Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice i nie tylko.

PROMOCJA:

KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak:
Niemcy,
Wielka Brytania,
Holandia.

Kaweccy s.c.
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
http://www.kaweccygroup.pl
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Gosia378 / 46.175.234.* / 2017-09-08 10:51
U nas też tak było, że biuro rachunkowe poleciał nam koleżanka po fachu. Łatwo nie było znaleźć, po po 1 nasza firma do małych nie należy, po 2 mamy często do rozwiązania różne czasami ciężkie sprawy z różnych dziedzin rachunkowości i prawa. Teraz współpracujemy z Biurem Rachunkowym Perfecta w Sopocie, ale w sumie fajną opcję mają z dostępem do papierów i spraw online, często z tego korzystamy.
MalaMI / 37.47.195.* / 2017-09-06 14:43
Ja czytałam opinie o biurach, ale tak na prawdę dokonałam wyboru jak porozmawiałam z koleżanką, która ma co prawda działalność inną niż ja, ale opowiedziała o kontaktach ze swoim biurem rachunkowym, że nie jeździ nigdzie, wszystko oni robią, dokumenty wysyła mailem, oryginały kurierem, no i są ubezpieczeni od pomyłki. Można skorzystać z dodatkowych ofert jak pomoc informatyka, pakiet sportowy. Poszłam na rozmowę, pani bardzo szczegółowo i kompetentnie mi wszystkie informacje przekazała. No i tak trafiłam do tax care.
AnetaBartoszekiewicz / 94.251.229.* / 2017-08-24 14:27
Ja myślę, że przede wszystkim trzeba to biuro najpierw odwiedzić, poznać ludzi którzy tam pracują, porozmawiać. Jednak taki kontakt mailowy czy telefoniczny nie wystarczy, aby zdecydować się na konkretne biuro rachunkowe. Oleśnica na przykład to małe miasto w którym założyłam firmę i byłam pewna, że nie znajdę biura na miejscu, że będę musiała szukać dobrych ofert np. we Wrocławiu czy w internecie, ale jednak taki kontakt twarzą w twarz wystarczył. Polecam zatem wybrać się do biura osobiście i porozmawiać z pracownikami.
Redakcja forum / 2017-07-01 06:35
Po raz kolejny zwracamy uwagę na to, że wątek dotyczy kwestii JAK wybrać, a nie- KTÓRE biuro wybrać.

Najnowsze wpisy