Forum W wolnym czasiePodróże

jak wybrać dobre biuro podróży

jak wybrać dobre biuro podróży

25filip / 2013-05-27 11:16
Zamierzam we wrześniu wybrać sie z moja zona na wymarzone wakacje. Beda to nasze pierwsze wakacje które chcemy spędzić przy pomocy biura podroży. Interesuje nas Tunezja albo Egipt. Czym kierować sie podczas wyboru biura podroży? Ostatnio tyle się sluszalo o upadkach biur podroży ze nie wiem jak się zabezpieczyć żeby mieć pewne a nie zepsute wakacje.
Wyświetlaj:
moskita / 37.235.48.* / 2018-03-13 14:08
Tak naprawdę w przypadku normalnych wczasów nie ma znaczenia z kim polecisz. Teraz masz fundusz gwarancyjny, więc nawet jeśli biuro padnie, to i tak dostaniesz zwrot kasy. Poza tym - biuro ma niewielki wpływ na wygląd Twojego wyjazdu. Za to już w przypadku wycieczek wybór biura ma ogromne znaczenie. Robimy jedną dużą wycieczkę raz do roku, czasem raz na dwa lata, z Logostour. To są odległe kierunki takie jak Birma, Wietnam, Chiny, Peru, Meksyk i wiele innych. I w przypadku takich wyjazdów organizator odpowiada za wszystko - transfery, program wycieczki, pilotów, miejsca noclegowe, przewodników i wiele innych. Trzeba to dobierać bardzo rozsądnie. W przypadku wczasów sami łatwo sprawdzacie opinie o hotelu i to wszystko. Tutaj duże znaczenie ma tak naprawdę każdy element wycieczki.
Darco / 217.99.88.* / 2017-11-02 22:48
Oto moja recenzja z pobytu w Diani Sea Resort przez Tui Polska . Wylot i cała organizacja na miejsce można powiedzieć że bez zarzutu ? Nie licząc tego że w samolocie kupowali jedzenie od stewardess i "żarli" bez opamiętania jak by byli nie wiem jak wygłodniali ?po czym następnie stali w kolejce do WC ... Sam hotel jest nie pierwszej młodości ,przydał by mu się remont !Obsługa bardzo miła i uczynna (..z małym wyjątkiem chodzi o to że kradną rzeczy z pokojów !) Po mimo tego że się daje napiwki i tak chyba ich to nie satysfakcjonuje ? Jedzenie lekko monotonne ...choć można powiedzieć że się starają !Wielkim minusem jest to że po której stronie by nie wyjść jest się atakowany 24H przez handlarzy którzy chcą coś sprzedać lub dostać euro lub dolary ! Dla nich nie istnieje słowo Nie dziękuję ! Gorsi są od komarów (których nie spotkaliśmy podczas pobytu ) Kenia to są rezerwaty dla ludzi i rezerwaty dla zwierząt ! Bieda niestety jest duża ! Ludzie mieszkają i żyją w strasznych warunkach (szałasach bez wody i prądu ) Śmiecie zalegają ... Brakuje tu pomysłu na rozwiązanie problemu ?Każdy orze jak może ! Co do firmy Tui która to organizuje i sprzedaje ,nie staje na wysokości zadania !Organizacja beznadziejna !Nie znając języka angielskiego jest się zdany na łaskę i nie łaskę losu (...rób ta co chceta !) Rezydentka (srezydentka !)jedynie sprzedaje wycieczki za które nieźle kasuje !Bez polskiego pilota !!!(TUI POLSKA ) Wycieczki źle zorganizowane !Brak wyobraźni i nie moc lub głupota ? A tak po za tym to przyroda jest wspaniała ,pogoda raczej gwarantowana .Pani Princessa po lewej stronie robi świetne masaże !Johny Krawat e sprzedaje tańsze wycieczki i bardziej się stara ! Jak by ktoś miał jakieś pytania to nie ma problem ;)
paulinkaabalinkaa / 2017-10-31 09:22
Trzeba na bieżąco śledzić opinie w internecie. Sporo się ich pojawia.
Tomek557 / 89.64.20.* / 2017-10-12 21:15
Ja ze swoją żoną byłem już parę razy na wakacjach z biura podróży SolTur i byliśmy zadowoleni. Wszytko jest zawsze idealnie dograne, na miejscu niczym się nie martwisz i nigdy nie zawodzą. Znajomi też z nimi jeżdżą na wakacje i sobie chwalą.
kamil_gierak / 2017-09-13 09:38
Najlepiej mieć znajomych, którzy dużo podróżują i mogą polecić jakieś konkretne biura.
miszelihe / 89.64.33.* / 2017-09-11 15:39
jak szukacie fajnego biura podróży, to sprawdźcie sobie konsorcjum polskich biur podróży - my z nimi byliśmy w Stanach, ale wybór mają ogromny. W każdym razie - wyjazd dobrze zorganizowany, intensywny, było po prostu świetnie. I do tego cena, nie ukrywajmy, była dość okazyjna, przynajmniej z tego co ja się orientowałem
Darusia / 178.37.28.* / 2017-09-05 13:48
Wybór dobrego biura podróży to nie lada wyzwanie... Według mnie trzeba po prostu zwracać uwagę na to, żeby biuro było stabilne :) Jak my z mężem wybieraliśmy podróż poślubną to byliśmy pewni tylko tego, że chcemy lecieć na Majorkę :) znaleźliśmy fajną ofertę na http://www.tui.pl/ i pomyśleliśmy: czemu nie? Opinie na internecie były dobre, znajomi też nam polecali... I mogę teraz powiedzieć, że to był naprawdę świetny wybór. A Majorka jest cudowna! :)
Agnieszka Kuś / 213.238.119.* / 2017-07-24 10:21
Myślę, że warto kierować się opinią znajomych, którzy często jeżdżą, mają bezpośrednie doświadczenia i rozeznanie w temacie. W tamtym roku jak planowałam wakacje radziłam się znajomego, który praktycznie wypoczywa co pół roku (szczęściarz). Pojechałam z netholiday i wyjazd był bardzo udany.
Kamil Rogala / 78.88.29.* / 2016-10-29 20:30
Każdy ma swoje podejście oraz najlepsze sposoby :) Mamy wolny rynek no i ogromną konkurencję, ale dzięki temu ceny są czasami bardzo atrakcyjne. Oczywiście jeśli oczekujemy od urlopu trochę więcej, niż tylko leżenia na leżaku na plaży, to cena będzie wyższa, ale czasem warto zainwestować, aby ten tydzień lub dwa był naprawdę niezapomniany.
StaryTurysta / 2016-10-07 13:56
Korzystam z biura podróży Traveliada.pl Mają bogatą ofertę wszystkich organizatorów i zawsze jestem dobrze obsłużony. Polecam Traveliada.pl
malik775 / 95.40.243.* / 2016-09-30 17:35
Bardzo fajne, małe, konkretne biuro to http://www.redotravel.pl/ Dobry cennik, ciekawe miejsca i wszystko tak jak w ofercie, na miejscu nie ma nieprzyjemnych niespodzianek.
Majewski83 / 2016-09-12 11:26
Polecam wyjazdy studenckie dla dorosłych z Kochamwakacje. My z dziewczyną byliśmy we Florencji i było super… Dużo wolnego czasu, ale też zwiedzanie, naprawdę pełen chill :D I dodatkowo była nauka włoskiego ;)
jhgffryt / 79.185.161.* / 2016-07-14 15:31
Ja podpytałem znajomych z jakiego biura podróży korzystają najczęściej i poszedłem za ich radą wybierając na swoją pierwszą podróż do Barcelony z www.kostravel.pl, moim zdaniem warci uwagi. Świetna obsługa, wszystko bardzo dobrze wyjaśnione i rozplanowane. Oby więcej takich rzetelnych miejsc jak to biuro podróży.
Kamil Rogala / 78.88.29.* / 2016-10-01 21:47
A ja polecam porównać różne biura podróży. Oczywiście oponie rodziny, znajomych, jak również na forach internetowych są ważne i cenne, ale czasami warto spróbować czegoś innego. Nie polecam szukać biura na ślepo i wybierać nawet to, które istnieje od miesiąca i ma niepewną sytuację, ale inne duże biura również oferują ciekawe wycieczki. Sprawdźcie na www.Wycieczka.pl - są tam propozycje różnych firm m.in. Itaka, TUI, Neckermann, Wezyr czy Grecos.
bliska_anna / 2016-07-07 10:45
Wybierając biuro podróży czytaj opinie o nim umieszczona na forach. Sprawdzaj w krajowych rejestrach ich status, na ile mają wykupione ubezpieczenie i czytaj dokładnie umowy - to podstawa sukcesu. Niestety, ale wiele się traci przez to, że załatwiamy wszystko na szybko i nie chce się nam czytać podpisywanych umów.

Mogę polecić Ci biuro podróży Rzemyk Travel

http://rzemyktravel.pl/
klaudia_bileslaw / 2016-07-05 19:40
Oj dziś jest tych biur podróży. Dobrze jest wybrać odpowiednie i miło spędzić wczasy:)

Najnowsze wpisy