Forum W wolnym czasiePodróże

jak wybrać dobre biuro podróży

jak wybrać dobre biuro podróży

25filip / 2013-05-27 11:16
Zamierzam we wrześniu wybrać sie z moja zona na wymarzone wakacje. Beda to nasze pierwsze wakacje które chcemy spędzić przy pomocy biura podroży. Interesuje nas Tunezja albo Egipt. Czym kierować sie podczas wyboru biura podroży? Ostatnio tyle się sluszalo o upadkach biur podroży ze nie wiem jak się zabezpieczyć żeby mieć pewne a nie zepsute wakacje.
Wyświetlaj:
Kamil Rogala / 78.88.30.* / 2016-06-24 22:02
Tak prawdę mówiąc, wybór dobrego biura podróży powinien być podyktowany zarówno rozsądkiem, jak i odrobiną zaufania. Bez względu na firmę, i tak powierzamy jej swoje bezpieczeństwo. Oczywiście warto również samemu zadbać o swoje bezpieczeństwo i pewność wykupując dodatkowe ubezpieczenie. A jeśli ktoś chce porównać wiele ofert, powinien zajrzeć na naszą stronę - www.Wycieczka.pl - tam znajdzie wiele różnych propozycji w szerokiej rozpiętości cenowej. Dla każdego coś miłego :)
mariou / 88.220.124.* / 2016-05-31 17:41
Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, firmy ze 170-letnią tradycją. Kierując się hasłem: „Neckermann to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek w najatrakcyjniejszych wakacyjnych destynacjach.
Kliknij w link i zapoznaj sie z extra ofertą
http://perlopezo.produktyfinansowe.pl/e/lead/1472/?source=lt
Karina668 / 188.146.4.* / 2016-05-10 09:08
ja mam takie sprawdzone biuro podróży. Prowadzi je znajoma, jest uczciwa, zawsze powie szczerze, że gdzieś warto pojechać, albo nie bo jest np niebezpiecznie. Tu masz stronkę http://bestour.pl/
energe / 46.215.203.* / 2016-04-18 17:09
Najlepiej takie rzeczy sprawdzać na tronach rządowych. Tam są z pewnością dobre informacje na temat biur podróży.

Niestety wszyscy wiemy, jaka dziś jest sytuacja, więc często bardzo trudno coś wybrać.

Ja w sumie na wakacje to płynąłem z firmy globtourist, www.globtourist.com

Ale nie każdy musi lubić takie wyprawy
Kamil Rogala / 78.88.30.* / 2016-05-07 10:38
W sumie tak się zastanawiam, że obecnie najlepszym rozwiązaniem są rejsy :) Cały czas na morzu, od czasu do czasu zawijanie do portu do nowego miasta na dzień lub dwa - niemal idealne rozwiązanie :) No chyba, że ktoś am chorobę morską, to wcześniej powinien się przebadać i sprawdzić, aby nie zepsuć sobie połowy urlopu :)
MariolaCiok / 95.40.188.* / 2016-04-07 10:01
Ja w ubiegłym roku ze znajomymi byliśmy w Hiszpanii z biura Grześkowicz. Jedna wielka nie kończąca się impreza. Naprawdę super było!
Kamil Rogala / 78.88.30.* / 2016-04-08 10:49
A co myślisz o Portugalii? Interesuje mnie ten kraj, bo podobno kultura to mieszanka hiszpańskiego temperamentu i włoskiego stylu bycia. Byłeś, słyszałeś coś? :)
majstero / 2016-04-05 17:22
A ja byłam w Grecji Travelist z http://kuppobyt.pl/travelist-opinie-o-portalu-kupony-rabatowe-i-promocje/ na tej stronie można trochę poczytać niezależnych opinii, i dowiedzieć się o zaletach jak i wadach tego biura podróży.
drozdobyx / 2016-02-18 18:45
Najlepsze są albo duże biura podróży o ugruntowanej pozycji, albo jakieś wyspecjalizowane np. w wycieczkach do Afryki.



Cena wycieczki nie jest najlepszym doradcą, bo można tanio zapłacić i mieć zmarnowane wakacje. Jak ktoś wyśli, że za 1100 zł pojedzie do Turcji do 5 gwiazdkowego hotelu, to mu współczuję niewiedzy.
carlitoneo@gmail.com / 2016-02-18 22:10
Tu się niestety zgodzę. Praktycznie wszystkie "okazje" warto sprawdzić ze wzmożoną uwagą, a jeśli pojawiają się wątpliwości, lepiej nie ryzykować. O ile zakup towaru skończy się co najwyżej rozczarowaniem i stratą pieniędzy, tak wycieczki z niedoświadczonym lub podejrzanym biurem podróży mogą być w skrajnych przypadkach niebezpieczne.
carlitoneo@gmail.com / 2016-02-08 20:15
Potwierdzam. Dziś Internet to również skarbnica wiedzy, z której warto korzystać :) Wiele osób ma mnóstwo doświadczeń zarówno z samotnymi wycieczkami na własną rękę, jak i wyjazdami z biurem podróży. Dobrym pomysłem jest także kontakt z wybranym biurem - za to się w sumie nie płaci, a można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
Orkaa2222 / 83.8.84.* / 2016-01-27 23:46
Czytanie na forach w internecie może nie jest idealnym rozwiązaniem, ale ja dzięki temu dowiedziałam się o biurze podróży Newpoland i byłam na pięknej wycieczce na Seszelach. Pozdrawiam.
carlitoneo@gmail.com / 2016-01-19 19:47
Dobre biuro podróży to takie, które zapewnia swoim klientom różnorodne oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oczywiście liczy się również doświadczenie i staż w branży. My już "kilka" lat zajmujemy się wycieczkami i wiemy, jak dopasować odpowiednią ofertę :)

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.wycieczka.pl - doradzimy, porozmawiamy, wysłuchamy :)
ania746 / 89.69.65.* / 2016-01-04 10:59
Hej,
ja moge polecić wyloty-z-niemiec.pl.

Najlepsze biuro podróży z jakim sie spotkałam.
Ceny też mają bardzo atrakcyjne.
piwosz173 / 94.78.147.* / 2015-12-06 11:25
Ja sobie planuję sylwestra z Traveliada. Bardzo fajne oferty i interesujące ceny. Warto powitać nowy rok w jakimś ciekawym miejscu:)
Grażynka88 / 109.173.158.* / 2015-11-25 14:13
Moja przyjaciółka niedawno wróciła z wycieczki do Grecji. Pojechała z biura podróży Planujemywakacje.pl. Bardzo jest zadowolona z podróży. W przyszłym roku planuje z mężem podróż do Włoch, chyba też skorzystamy z usług tego biura.
Romena / 89.72.144.* / 2015-10-31 22:50
Mój wybór opierał sie tylko i wyłacznie na opinii moich znajomych. Tylko w ten sposób byłam w stanie zweryfikować czy chce z danym biurem podróży miec coś wspólnego. W tym roku kilka osób poleciło mi Itakę, więc z nich skorzystam na wakacje 2016.
gordon293 / 176.221.121.* / 2015-09-29 14:27
Przy niewielkim budżecie nie trzeba rezygnować z dalekich wyjazdów. Warto jest samemu zorganizować sobie podróż. Sa przecież tanie linie lotnicze, w których można kupić sobie bilety w cenach poniżej 2000 zł w dwie strony. Tak jest na przyklad w KLM. Linia oferuje przeloty w egzotyczne kierunki z Warszawy.W tym miesiącu:
Warszawa Bombaj 2049 zł
Warszawa Pekin 2069 zł
Warszawa Bangkok 2109 zł

Na miejscu koszta utrzymania to grosze bo te trzy miasta są tanie. Możecie sobie to porównać do kosztów wycieczki z biurem.

Najnowsze wpisy